Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by forum1nick View Post
    Samo bez uzbuđenje večeras. Svi znamo šta će se desi ☺.
    Lagano, opušteno.

    Comment


    • Desio se i taj famozni poraz i vrijeme za pljuvacinu moze da pocne odje..Nasi igraci su neozbilji bili citavo skoro vrijeme a i dosta je utakmica iza nas dok su oni daleko odmorniji.Bice bolje u PO abe,jer ce se znati prioritet,kako je i bilo i u kupu kad smo ih izgazili..


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Duka View Post
        Desio se i taj famozni poraz i vrijeme za pljuvacinu moze da pocne odje..Nasi igraci su neozbilji bili citavo skoro vrijeme a i dosta je utakmica iza nas dok su oni daleko odmorniji.Bice bolje u PO abe,jer ce se znati prioritet,kako je i bilo i u kupu kad smo ih izgazili..
        Ovaj poraz kao on ne bi bio nista spec da ne ponavlja scenario vec 13 godina


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • A dje si bio da iskazes impresiju kad smo ih sabili jesenas,pa sad u kupu? Vi se javljate samo kad je nesto lose i kad treba da se ospe po njima!


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • @duka bez uzbuđenje. Ovaj put smo jednostavno izabrali lakšeg protivnika u polufinalu.
            Sada, prošle godine nam se to kalkulisanje obilo o glavu, ali ove kada se igra na 3 dobijene... ne vjerujem.
            I ja prvi nisam srećan izborom trenera, ali za bolje se trenutno nema. Biće i ovo dovoljno.

            Comment


            • Originally posted by forum1nick View Post
              @duka bez uzbuđenje. Ovaj put smo jednostavno izabrali lakšeg protivnika u polufinalu.
              Sada, prošle godine nam se to kalkulisanje obilo o glavu, ali ove kada se igra na 3 dobijene... ne vjerujem.
              I ja prvi nisam srećan izborom trenera, ali za bolje se trenutno nema. Biće i ovo dovoljno.
              E da su bili iole pametni pa da tako izgube i poslednji mec prvog dela eurolige. Ali sbbkbb...
              Ovako sam i dalje u nedoumici, verujem da nisu namerno, jer Radonja to jednostavno ne zna, ne ume covek da taktizira (a to mu je osnova posla)
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by forum1nick View Post
                @duka bez uzbuđenje. Ovaj put smo jednostavno izabrali lakšeg protivnika u polufinalu.
                Sada, prošle godine nam se to kalkulisanje obilo o glavu, ali ove kada se igra na 3 dobijene... ne vjerujem.
                I ja prvi nisam srećan izborom trenera, ali za bolje se trenutno nema. Biće i ovo dovoljno.
                Mozda ima i toga,ali previse takodje meceva je iza nas...Jbt,pa i Krka nas je dobila..Izgubili smo mec i odma je sve katastrasno i odma se redjaju slutnje i Radonja nemac pojma i sve slicno s tim.Izgubili smo utakmicu,igraci su bili neozbiljni..imamo Makabi u cetvrtak,imamo imperativ tu da se u EL dokazemo jos na neki nacin,nismo sve rekli tamo.Nista strasno ovo Boze...Nista! Vidi koliko postova odje odma,cim dodje poraz haha..a kad se dobija niko nista!


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Neki ljudi ne shvataju razliku izmedju jesenjih i prolecnih derbija
                  .

                  Comment


                  • Jel ovo sreca sto nisam odgledao utakmicu? To pocinje rasulo...?

                    Comment


                    • Originally posted by Duka View Post
                      A dje si bio da iskazes impresiju kad smo ih sabili jesenas,pa sad u kupu? Vi se javljate samo kad je nesto lose i kad treba da se ospe po njima!
                      Bio sam prvih 7 godina, dok nisam skapirao kako stvari u realnom svetu funkcionisu.

                      Da se razumemo, ja bih voleo da si ti ovog puta u pravu, ali jbg...pametnog covek uci vreme, tj iskustvo.

                      I trece moguce je da smo namerno igrali sa trecinom gasa i ako jesmo aminujem.


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Jesmo sigurno....Mnogo uticaja ima prica 'interes srpske kosarke' .Ja licno bih volio da vidim polufinale sa Partizanom...ali smatraju vece sile da to ne smije da se dogodi ni pod razno.Sve je realniji taj utisak.


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Stvarno bi više voleo da igraš polufinale sa nama nego sa Cedevitom?

                          Comment





                          • Kakve momke imamo u mlađim kategorijama. Lagano njih ubaciti u prvi tim da igraju ovo utakmica što je ostalo, a sve one što maše otvorene trojke poizbacivati...

                            Comment


                            • Originally posted by Weltschmerz View Post
                              Stvarno bi više voleo da igraš polufinale sa nama nego sa Cedevitom?
                              Apsolutno..Svi mi Delije bi to voljeli..ajde,mozda ima neko ko ne bi,svakakko...ali ogromna vecina nas.


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Duka View Post
                                Apsolutno..Svi mi Delije bi to voljeli..ajde,mozda ima neko ko ne bi,svakakko...ali ogromna vecina nas.
                                Ja ne bih.

                                Comment

                                Working...
                                X