Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Duka ja i pricam jer imam informacije proverene, tako da ne pravi se pametan.. i to ne preko nekoga nego direktno to jedino ako ti je Radonjic pricao da ga vole. I ne mozes biti veci zvezdas nego ja, samo sam vremenom shvatio da ta nova zvezdaska ideologija, pre svega severa, nekriticka,i bezrezervna podrska, em sto ne pije vodu, em sto je nametnuta i povrh svega neiskrena. Ja nisam robot, ja volim Zvezdu i hocu trofeje. Nisam ih trazio 2010 tad sam najvise voleo klub, ali sada kad vec ima uslova, propustiti ovo i davati neki podrsku, nema sanse veruj mi.
    Ne napadaj me i ne nameci mi ta decija delije net misljenja, nema sta da rastemo, cekam ja da mi prvo osvojimo nesto pa daa malo poraastemo.
    Hajde bre necemo se brukati i ponosti bezveznim stvarima..
    Last edited by Cassius Clay; 08-02-15, 01:07.

    Comment


    • A i ti imas izvor 'Svi imaju izvor' Presmijesno,cak sto bi rekao Ristovic 'podlo'! Mi druze svaki godine nacinimo iskorak vise,pocevsi od 2011 godine kad nismo ni postojali...To je kako bi ti rekao 'djecja fraza' To se radi polako i postepeno,tako se postaje mocan..Nemamo mi caroliju da postanemo odma CSKA na primer.Imamo primjer FK Atletika iz Madrida,kako su postepeno radili i sad ruse ko iz sale,milionere.To sve zahtjeva strpljenje i vrijeme,a mi se upravo tako i ponasamo,fantasticno postepeno.Imamo sad trenutak,kad cemo sigurno da osvojimo prvenstvo,usli u TOP 16,dok vece sledece godine mozemo da se nadamo i ulasku u TOP 8. To se prirodno naslucuje,jer tako i radimo,marljivo i strpljivo i kvalitetno sa pazljivo biranom selekcijom igraca.
      Dragi moji i vi gosti,sto niste registrovani na forumu, citate nas koji stalno debatujemo,znajte da je atmosfera u nasem kosarkaskom klubu,odlicna,zdrava,sto je posebno ljekovito za sve sto nas ceka.Naseg trenera Dejana Radonjica i naseg gazdu Nebojsu Covica,svi u klubu neizmjerno postuju i cijene.Sve drugo sto se procita je laz i namjerno podrugljivanje,vjerujte da ovo sto govorim je hladna cinjenica i kao proizvod toga jeste 20 pobjeda u ligi plasman u TOP 16 a kao finalni proizvod bice titula u ABA ligi.Odokativna metoda Ponavljam,atmosfera u klubu je najbolja!



      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • @KERS ne vrijedi se sa djecom i "Delijama" raspravljati. Prvi su premladi da bi shvatili, a drugi ili g.... ili slijepi ili imaju debele koristi od ovakve situacije u klubu.
        Radonja naravno nije neki trenerski kapacitet, ali jeste napredovao. Nedovoljno za EL a previše za ABA.
        Valja ga istrpiti još ovu i narednu sezonu. I nadati se učešću u EL.

        Comment


        • Postepeno, evo vec postepeno 4 godine nismo uzeli kls i aba koja su postepeno sve bednija takmicenja.
          Duka, necu ti navoditi izvor iz kluba.. taj tvoj covic stvara toliki pritisak da je to nenormalno, al dobro, nevira se covek, ima on sad privatnih problema verovatno.. hvala mu za sve, ali na kraju neka se i on nosi, ne moze biti veci od Zvezde.

          Comment


          • Btw, Covic ce, bar moju, pohvalu ili kritiku dobiti onog momenta kada fransiza istekne, pa da se stvarno vidi sta je uradjeno.

            Comment


            • Pustite vi te SOS priče "ABA nikad slabija."
              ABA je u 5 grama svake sezone, pa i ove. Da je neki drugi tim sada na P1 znamo da bi se druga pjesma pjevala.

              Comment


              • Originally posted by forum1nick View Post
                Pustite vi te SOS priče "ABA nikad slabija."
                ABA je u 5 grama svake sezone, pa i ove. Da je neki drugi tim sada na P1 znamo da bi se druga pjesma pjevala.
                Što je i normalno, jer da ovakav tim Zvezde nije prvi u regionalnom tamičenju onda bi stvarno trebalo to takmičenje okarakterisati kao prejako. Ovako, možda nije ni jača ni slabija, ali je svakako nikada neujednačenija po kvalitetu.

                Što se Radonjića tiče, neću ga komentarisati jer će ispasti da samo čekam da kiksnemo da ga pljunem, a to nisu moje pobude, da pljujem čoveka....

                Comment


                • Originally posted by forum1nick View Post
                  @KERS ne vrijedi se sa djecom i "Delijama" raspravljati.
                  Kolega,ako me indirektno prozivas,reci cu ti da imam 33 godine sa Zvezdom,znaci i vise od toga...mladjani kolega,ako se ne varam.Ne mozes tako proizvoljno indirektno prozivaati,bez argumenata,nekonstruktivno i ovlas,tek tako..Ovo je ozbiljan SK forum i valjda se treba znati diskitovati bez neosnovanog prozivanja , i iz neznanja ..Ako se ne slazes ,to se radi daleko inteligentnije i suptilnije. I da,naravno da imam koristi


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Nisu to price sa SOS-a, to je realnost, i prosle sezone je bila preslaba.Tegijeve muljaze me ne interesuju, maglu moze da prodaje onim likovima sto ga zovu.
                    Evo npr sada Partizan hoce da istupi iz kupa, i umesto da pokrenemo jaku kampanju protiv njih, da izvrsimo nenormalan pritisak, jer smo se i mi kao klub raspali i bili u 3 puta goroj situaciji, javlja se Ristovic koji se brani.
                    Ne ide tako, protivnik se unistava sistematski, ili cemo mi da budemo posteni a oni da osvajaju, a muka mi je od postenih. Nista licno, ni oni nisu nas mazili kad smo se raspadali nego nas trpali sa po 40 razlike. Nikakvi kompleksi, jednostavno unistiti konkurenciju na sve nacine, pa makar nam glavni protivnik bio i Metalac, nebitno je ime.
                    I kada unistimo konkurenciju imamo uslov za vladavinu domacim prvenstvima dugi niz godina, evo nam ga primer Partizana, ne treba ici dalje.
                    Last edited by Cassius Clay; 08-02-15, 14:41.

                    Comment


                    • Jel moguće da nakon utakmice u kojoj šutamo 0/19 trojke uđemo u sledeću i samo u prvom poluvremenu šutnemo 13 (i još pogodimo samo 4)?

                      Comment


                      • evo ga dosao je i smak svijeta izgubili smo utakmicu u aba ligi...sad vjerovatno da smo najlosija ekipa na svjetu a za radonjica i da nekomentarisem ...svemu dodje kraj sta da se radi...

                        Comment


                        • To je taj MWill, taj najbolji plejmejker ikad u ABA ligi. Ne mogu da verujem kakva je to prevara od igraca.
                          sigpic

                          Comment




                          • Comment


                            • evo ga vec su poceli...bravo...kriticari pocnite da omalovazavate nase igrace i trenera koji su nam donijeli dosta lijepih trenutaka ove sezone...ali mi smo takvi od sjaja do ocaja nam treba tako malo

                              Comment


                              • Originally posted by colke995 View Post
                                To je taj MWill, taj najbolji plejmejker ikad u ABA ligi. Ne mogu da verujem kakva je to prevara od igraca.
                                Ti si uvjek kao na iglama,kad cekas poraz Zvezde i da ospes odje na bilo koga iz Zvezde! Tada si na ovoj temi medju prvima! ...Ta 'prevara' je inace proglasen za jednog od najboljih asistenata grupne faze EL. A drugo,eto zamisli izgubili smo i vjerujem da si mnogo srecan.Raduj se tome,kad vjerovatno nemas cemu da se radujes kad je u pitanju tvoj klub. Sad me izvini...
                                Nasa Zvezda je danas odigrala tragicno lose,tim prije sto je tome kumovala velika nervoza jos od samog pocetka i kao da se nije imalo ni volje.Mnogo je teskih i velikih meceva iza nas ,20 pobjeda u ligi je iza nas,kao i jaki mecevi u najjacem evropskom takmicenju,tj TOP 16,ciji smo upravo MI ucesnici ;) Uzgred budi receno,teoretski,nama fali jos jedna pobjeda da obezbjedimo prvo mjesto u ovoj ligi dje se setamo,dje cemo se i na kraju i prosetati.
                                Last edited by Duka; 08-02-15, 18:06.


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X