Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobar je Radonja trener, izgubio samo dve utakmice koje je morao da dobije do sada u sezoni. Jbg, nije ih hteo sut kao protiv Solnoka.

    Comment


    • Originally posted by Duka View Post
      Skontao si me ti,da ne debatujemo sad oko toga. 'Zamalo da ti tata kupi patike' onaj tvoj vic koji mene nije duhovit..aludirajuci na rekord aba lige,nebitno skroz.
      Ako ti nije bio duhovit, a nije ti bio ni upucen, nije bilo ni potrebe da komentarises. Ljubin post koji je prethodio sali sam shvatio kao salu takodje i kao post krajnje korektan bez bilo kakve lose namere. Da li si ti sada skontao?

      A sto se utakmice tice... 0/19 za 3. Zanima me cija je krivica, ili bar deo krivice za vecerasnji poraz...

      Comment


      • Ne vredi vise komentarisati, bas me unapred ne inteteresuje.
        Cekam Duku sa onim "nije islo".. Valjda ni on vise ne veruje u to.
        Velika sramota veceras, velika, zasluzuju najstroze kritike. Nije sramota izgubiti, sramota je sramotiti se igrajuci bez ikakvog koncepta, stvarno dugo nisam video ovako los tim, netipicno za ove prostore... Nemoguce da svi igraci koji dodju u Zvezdu imaju srce zeca, nesto drugo je u pitanju, ja glasam za Dejana..
        Smuci mi se vise da pisem.

        Comment


        • Velicina muda svih igraca u timu direktno je srazmerna velicini muda trenera tog istog tima.

          Comment


          • Ko god dođje u Zvezdu gubi hrabrost u bitnijim utakmicama.Kao da gube mozak u tim bitnim utakmicama, zaleću se ko mazge.Kad god je bitna utakmica oni maše trice, bilo ko sa foruma da šutne 17 trica jedna bi ušla, a ovi igrači su profesionalci.
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • Originally posted by stefan12 View Post
              Ko god dođje u Zvezdu gubi hrabrost u bitnijim utakmicama.Kao da gube mozak u tim bitnim utakmicama, zaleću se ko mazge.Kad god je bitna utakmica oni maše trice, bilo ko sa foruma da šutne 17 trica jedna bi ušla, a ovi igrači su profesionalci.
              E ne bi usla nijedna!Sto vi niste igrali kad ste tako vesti?Pustite ih na miru najlakse je pljuvati!

              Comment


              • Originally posted by Dzonil View Post
                E ne bi usla nijedna!Sto vi niste igrali kad ste tako vesti?Pustite ih na miru najlakse je pljuvati!
                Ja ne pljujem nego mi nije jasno i krivo mi bude kako skoro uvijek u bitnijoj utakmici ih neće šut i protiv Cibone(u 1/2 ABA lige) su šutali 2-30 za tri ja mislim.To ne može biti slučajno.
                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                Comment


                • Originally posted by mark it zero View Post
                  Sto Dangubic nije igrao vise?
                  Izgleda neka povreda stopala

                  ''Дангубић је повредио стопало, у другом нападу је осетио бол, после није јењавао. Сутра иде на снимање.''
                  ''Митровић је при једном паду повредио ручни зглоб. Не делује озбиљно, али имао је лед око зглоба после утакмице.''

                  Comment


                  • Tuga..Uzas,bruka i katastrofa! Ovo jos za zivota nisam imao prilike da dozivim,da ekipa za citavo to vrijeme 4/4 ne ubace niti jedan sut za 3 poena.Sramno i porazavajuci ishod je samo realnost!I pored takvog suta,imali smo sut za pobjedu,ali prokleto i tada! Mnogo me boli ovaj poraz,nisam ga ocekivao...Ocekivao sam rutinu,a ne bruku! Dejan Radonjic nije pucao na kos nego igraci,nemam mu sad nesto zamjeriti..Nasi igraci su bili neprepoznatljivi,i pod hitno im treba psiholog,prvi na listi neka bude Jaka Blazic.Dejan Radonjic je pokusavao,sjekao tajm autom,kao ono na kraju prvog poluvremena,ili na kraju trece cetvrtine kad je napravljena akcija da Dzenkins ostane sam na sutu za 3,ali ni tada....Nasi nisu mogli da ubace nista,ja sam jos u soku!


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Inace Zalgiris je toliko ocajna ekipa da je to strasno...ovo je trebalo da bude +10 na domaci i +10 na cist kvalitet...uz Radonjin deo -12, znaci realno je bilo +5-10 za nas, ali laganezi

                      Comment


                      • Potvrda, najgori smo u istoriji.
                        http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=955278

                        Comment


                        • Opet cu da sam sebe ponavljam koji put ,ne mogu da verujem da u selekciji igraca nije se nasao neki suter igrac koji moze da pogodi 3,4 trojke na utakmici ..ovaj sut sinoc
                          je upravo ta realnost za mene ono nije nista cudno sinoc jer u Zvezdi ako neki igrac na utakmici pogodi 2 trojke to je kao da Kerol iz Reala da 10
                          GIFSoup

                          Comment


                          • A sta je falilo Radonjicu da pusti Tejica i Rebica od skora 15-0 da igraju po 25 min? Covek nije realan, ubija ih na treninzima, ne kapira sta znaci tempiranje forme.
                            Veliki je trip i izivljava se na mladjim igracima, stvara napetost medju njima, itd.
                            Gradi autoritet na los nacin, retko ko ga postuje, i neki igraci se osecaju, kao da nisu svoji, ne znam kako drugacije da se izrazim.. izvlaci iz njih najgore

                            Comment


                            • Originally posted by KERSDRS View Post
                              Veliki je trip i izivljava se na mladjim igracima, stvara napetost medju njima, itd.
                              Gradi autoritet na los nacin, retko ko ga postuje, i neki igraci se osecaju, kao da nisu svoji, ne znam kako drugacije da se izrazim.. izvlaci iz njih najgore
                              Prosto ne mogu da vjerujem sta ti pricas...Dosta si neupucuen,neinformisan,samo pricas ono sto ti mislis,i gradis to na generalnom opstem stavu,da je to zapravo tako! To lici samo na pricu koju mozemo da cujemo na primer od andjusa,a vidim da nam andjusa ne fali.Potpuno neupucen,potpuno neinformisan,povrsan stav,a najgore sto sa istim zaokruzuje osmjehom i tako pun sebe smatra da je to opsti stav,a veze o stanju u klubu,nema! KERSRDS,situacija odnosno atmosfera u klubu je samo takva,ma super-sjajna,porodicno sto bi se reklo.Igraci vole i postuju Radonjica.Igraci kao Rebic,Tejic odavno Mitrovic napreduju kod Radonjicai mnogo drugih stvari.Srecom,siguran sam da je to tako,jer znam,ja znam! A takvim dezinfomacijama ,necemo biti destabilizovani,a ti i svi takvi nastavite..Jednostavno,od takvih takozvanih navijaca Crvene Zvezde je za ocekivati pokusaje destabilizacije,da bi posle imati razloga za pljuvanjem,poziva na linch i slicno.Mi postajemo sve veci i veci klub,a vi samo dalje udrite i pljujte...Poluistine i lazi,svasta nesto...to je ono sa cim se nas klub 'druzi' evo vec ogromno vrijeme.Nije nas poremetilo niti ce!

                              Last edited by Duka; 07-02-15, 17:31.


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • sta se ovdje sve moze procitati u toku ovakve sezone koju imamo...pojedinci jednostavno neznaju da uzivaju i da dozivljavaju stvari na pravi nacin...ovo bar do sada je sezona iz snova ekipa igra kao sat...naidje i los dan kao protiv zalgirisa a mi odma ospemo drvlje i kamenje...cudan smo mi narod najbolje bi bilo kad bi mi sve ekipe u evropi dobili sa 20 razlike ali jednostavno je to neizvodljivo...zato oni koji bar umiju neka uzivaju u ovoj fantasticnoj sezoni a oni koji neumiju sta reci nego da mi je zao sto neznaju da gledaju stvari na pravi nacin...NAPRED ZVEZDO NAPRED RADONJA...

                                Comment

                                Working...
                                X