Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko se samo sprdamo sa ovim u ABA-i...

    Comment


    • Bas lagano,samo je Partizan pretnja za 26-0...
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Nije mi jasno ovo sa Kaplanovicem,pa Partizan redovno igra sa klincima...
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Postavili smo novi rekord! Najubjedljivija pobjeda u ABA ligi plus sa najmanje primljenih poena Prelijepo je bilo vidjeti atomosferu u ekipi...potezi...ma kakav all star


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment




          • Nećemo cirkus.

            Comment


            • Originally posted by Duka View Post
              Postavili smo novi rekord! Najubjedljivija pobjeda u ABA ligi plus sa najmanje primljenih poena Prelijepo je bilo vidjeti atomosferu u ekipi...potezi...ma kakav all star
              http://www.abaliga.com/game/107_10/P..._FullStatistic

              Jbg

              Comment


              • - Sine, kazi dragicka
                - Dragicka tata
                - Zamalo ti tata kupi patike

                Comment


                • Bravo tantuz,bas duhovito hahahha zabavan si

                  OK Ljubo,i ja sam iskopao ovo http://www.abaliga.com/game/107_2/Cr..._FullStatistic

                  Nismo odavno vidjeli ovo gazenje,pa nisam ni mogao da se sjetim svega ovog u trenutku..




                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Oduzimanje je prosto.
                    Trazi time-out na +42, a ne trazi kad protivnik pravi seriju, ima 10 ofanzivnih skokova u dva/tri napada, 4 min ne mogu pogoditi kos...
                    sigpic

                    Comment


                    • 90:47


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Duka View Post
                        Bravo tantuz,bas duhovito hahahha zabavan si

                        OK Ljubo,i ja sam iskopao ovo http://www.abaliga.com/game/107_2/Cr..._FullStatistic

                        Nismo odavno vidjeli ovo gazenje,pa nisam ni mogao da se sjetim svega ovog u trenutku..

                        Ako moze pojasnjenje, bio bih zahvalan.

                        Comment


                        • Dok se Široki ne vrati u ABA ligu, nas nema ko da dobije .

                          Comment


                          • Nisam bio na forumu par dana, Duka, moram da ti kazem da obozavam tvoje postove, molim te nastavi da pises. U trenutku zaboravim svo gradivo ovih ispita i prepustim se citanju tvojih komentara... I ne znam, nije mi nista logicno. Mislim da Radonjica ni rod rodjeni ne bi tako podrzao... Jedva te cekam na kraju sezone ako ne osvojimo
                            Inace, kao sto sam napisao na nekoj od prethodnih stranica, protiv Galate sut nece ici, ali protiv Solnoka cemo da trpamo. Ovo je klasicna iluzija. Evo posle Liverpoola, i Andy Murray me podseca na Zvezdu. Ubedjen sam da udara tu lopticu bolje od Novaka, i isto sam tako ubedjen da ce svaki nebitni poen dobiti. I isto sam tako bio ubedjen da je luzercina najveca na svetu, i da ce svaki vazan izgubiti, 3:1(ili 3:2, svejedno)rezultat za Novaka... Ne bih zeleo da Zvezda ima pobeda u finalnoj seriji kao Andy setova protiv Novaka u finalu.
                            Jeste individualni sport, ali kada limitirani plasljivko koji se topi pod pritiskom vodi tim, plasim se da ce uz luzersku tradiciju i pritisak navijaca ispasti lose, valjda gresim.
                            Last edited by Cassius Clay; 05-02-15, 01:24.

                            Comment


                            • Ooo,KERSDRS..drago mi je sto te opet vidim OK,imamo opkladu,ako se sjecas
                              Molim te,kakve veze ima Marej sa nama sad...Pa Novak jeste 100 puta bolji od Britanca,ej...Kakav crni Marej ...Vec polako tvoji postovi se pretvaraju u totalnu nerealnost.Zar je moguce da mislis da Marej ima strah od Novaka u smislu 'da se ne boji,dobio bi ga' ..Nemoj odje da pricamo o tenisu,ali zar je moguce da to mislis...e bruke


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • @KERSDRS_F1!
                                I sam sam mišljenja da Radonja nije najbolji domaći trener. Iskreno, već par puta me je i demantovao.
                                Takođe, ovo što smo dobili Albu bi mogao biti najznačajniji trenutak sezone. Momentum je vraćen na našu stranu i igrači su opet proradili.
                                Dodatno je ekipi skinut i balast rekorda ABA lige, koji je sada debelo preskočen.
                                Cijenu su naravno platili Mađari ni krivi ni dužni.

                                Vjerujem da će do kraja ABA takmičenja stvari ići rutinski. Stvari bi mogli da zakomplikujemo samo sami sebi ako bi pokušali izvući sve pobjede do kraja. Time bi se u ekipu opet uvukla nervoza u zadnjim kolima, a predstavljalo bi i dodatni pritisak ući sa svim pobjedama u doigravanje. Srećom, sada se polufinale igra u seriji i tu ćemo proći bilo koju ekipu, pa sve da je kombinuju od svih ostalih timova lige.

                                Comment

                                Working...
                                X