Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Duka View Post
    Jbt,nisam ja ni pominjao kup 'Merime Njegomir' potpuno nebitno takmicenje za mene..Osvoje, ne osvoje,vrlo vazno. Ali vidim,ti pricas neke stvari,a zmuris nad onim,sto izrazih kao pozitivno...;) Sto se tice Cibone,kiksali smo,desilo se -KIKS coece.Kiksao je i nas najljuci rival protiv Cedevite,jbg mracan dan,nesreca..desava se!Ali nece se desiti ove godine!Ajmo tako da gledamo,razumijes..Ali ti mudro precutkujes one pozitivne stvari sto sam kazao u postu.Izvuces nesto i na tom domenu i ostanes. Mi radimo strasne stvari ove sezone na celu sa Dejanom Radonjicem,a to se nekim 'navijacima Zvezde' ipak ne svidja..Suludo i paranormalno
    Pa ako ti izuzmeš to po tvom mišljenju nebitno takmičenje, tj. Kup, onda zapravo Radonja ništa nije ni uradio, sem što je sa daleko najjačim timom pobedio 19 uzastopnih utakmica u ABA ligi.

    No, ok, uradio je realne stvari, ušao u top16, prvi ubedljivo u ABA, možda je neosnovano ako gledamo rezultate samo u ovoj sezoni, ali meni to ne može da opravda moje lično ubeđenje da ova ekipa ima potencijala za daleko više, npr. da u top16 se egal bori za prolaz među 8, za to 4. mesto, da kod kuće, u daleko najtežem ambijentu po gosta dobije za evropske okvire prosečnu Galatu, bar da igra egal utakmicu, da u napadu ličimo na tim.

    Ma jednostavno ako on ne osvoji sve "domaće" trofeje treba ga osuditi za večnog neprijatelja kluba, neka najstrožija kazna, tipa zabraniti mu da prilazi prostorijama kluba na 55 km, i dvoranama gde isti igra osim ako je trener protivničke ekipe.

    P.S. Pariću, Pešić je otac trener, nikako prosek, dobio Amere na njihovom terenu, u finalu najjaču generaciju Argentine ikada, ali ikada, uzep svetsko zlato sa SCG, zajebi ti taj prosek. Čisto da ne zaboravim....

    Comment


    • Tako se postaje pravi klub,mocan...i pored loseg rezultata(cibona u f4),nema promjene trenera,idemo dalje,bice bolje...nije smak svijeta.ON je taj koji je selektirao ovu ekipu,on.On ce sa ovim momcima da pokori abu i da preuzme primat i da cemo opet sa njim sledece godine da napadnemo TOP 8 sa jos jednom odlicnom selekcijom igraca u narednoj sezoni,siguran sam.Ja tako gledam kao i mnogi cigani!


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Duka View Post
        Tako se postaje pravi klub,mocan...i pored loseg rezultata(cibona u f4),nema promjene trenera,idemo dalje,bice bolje...nije smak svijeta.ON je taj koji je selektirao ovu ekipu,on.On ce sa ovim momcima da pokori abu i da preuzme primat i da cemo opet sa njim sledece godine da napadnemo TOP 8 sa jos jednom odlicnom selekcijom igraca u narednoj sezoni,siguran sam.Ja tako gledam kao i mnogi cigani!
        Ako je on taj koji je vršio selekciju ekipe, kako onda pravdaš svoj post u kome si TI lično pravda maga na našoj klupi tako što si rekao da sam trener nije kriv što igrači protiv Galatasaraja nisu mogli da pogode otvorene šuteve ? Pa kako on nije kriv kada je on sam vršio selekciju i kako isti usled loše večeri kao trener nije vršio promenu nekog plana i ukazao nešto igračima, te gurao svesno gurao loptu pod koš, forsirao igru u reketu ? Kako to pravdaš ?

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Ako je on taj koji je vršio selekciju ekipe, kako onda pravdaš svoj post u kome si TI lično pravda maga na našoj klupi tako što si rekao da sam trener nije kriv što igrači protiv Galatasaraja nisu mogli da pogode otvorene šuteve ? Pa kako on nije kriv kada je on sam vršio selekciju i kako isti usled loše večeri kao trener nije vršio promenu nekog plana i ukazao nešto igračima, te gurao svesno gurao loptu pod koš, forsirao igru u reketu ? Kako to pravdaš ?
          aaaaa to me pitas....Pa nisu bili raspolozeni,jednostavno nije islo,protiv Galatasaraja smo svi ocekivali pobjedu,i jedino je tu zaribano,sto se tice ove sezone.Igraci i trener nisu bilo na nivou te noci,nije islo,jednostavno nije islo.Pokusavalo se i raznim rotacijama i zonom..medjutim,desilo se.Idemo dalje,sezona je pred nama,ajmo da zasijamo na kraju,vjerujem u to.


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post

            P.S. Pariću, Pešić je otac trener, nikako prosek, dobio Amere na njihovom terenu, u finalu najjaču generaciju Argentine ikada, ali ikada, uzep svetsko zlato sa SCG, zajebi ti taj prosek. Čisto da ne zaboravim....
            Ne pozes da se pozivas na istoriju, kada njegovi uspesi prestaju 2007 godine(doduse ima i tu rupa izmedju 2003 kada je sa Barsom osvojio Evroligu jer posle toga nije imao bas puno uspeha), ako izuzmemo jednu odlicnu sezonu sa Valensijom pre par godina.Ja kada sam pricao da je prosek mislio sam na sada.Kosarka se znatno izmenila u poslednjih 13 godina, a iskocila su nova trenerska imena koja su presisala Pesica i zbog toga je on potonuo u prosek za evropske standarde.Dule se prosle godine sa osakacenim timom posprdao sa njegovim, malo je falilo da ih dobiju oba puta mada su ih i ovako dovoljno ponizili.Trenutno je Obradovic(Sasa) bolji od njega(doduse ima i potencijala da od sebe napravi ozbiljno trenersko ime) koji bi uskoro mogao da odskace od proseka i to bi krunisao prelaskom u ozbiljnijeg Evroligasa od Albe.

            Comment


            • Grobari i cigani se slazu samo oko dve stvari. Da Vojvodina nikad nece uzeti titulu u fudbalu i da Radonjic nema pojma. Toliko o Deju Dekici Slamenom, statista najobicniji pored klupe. Mogao bi potpredsednik Ivan Bekjarev Stevica Kurcubic da mu sredi da statira u nekom filmu, tacno nije ni za sta drugo.
              sigpic

              Comment


              • Ja ne verujem sta ti pises Maricu, Pesic je prosek? Zaista?
                Otac ove igre koji se uvek sme pozivati na proslost.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Ja ne verujem sta ti pises Maricu, Pesic je prosek? Zaista?
                  Otac ove igre koji se uvek sme pozivati na proslost.
                  Zbog zasluga u proslosti on sada nije prosek?Ne pricam za celokupnu karijeru, pricam u poslednje vreme.

                  Comment


                  • Da..Onda po tome FK Crvena Zvezda je klub koji zbog svoje proslosti ima reputaciju vrhunskog kluba.Pravi rasadnici magije i kvaliteta


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • TEST

                      Comment


                      • Doći će dan kada ćeš ti Duka za taj kup Merime Njegomir govoriti da je iz godine u godinu sve jači. Naravno, to će biti vreme kada će tvoja KK Crvena Zvezda Beograd Telekom FMP Nis Elektroprivreda Jugoistok ili kako će se već tada zvati igrati u njemu. Živi bili pa videli

                        p.s. RADONJIĆ SLAMENI ŠEŠIR !
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • brate,ja sam mislio na kup Radivoja Koraca,a ne na EK,ako to mislis..


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post
                            Ne pozes da se pozivas na istoriju, kada njegovi uspesi prestaju 2007 godine(doduse ima i tu rupa izmedju 2003 kada je sa Barsom osvojio Evroligu jer posle toga nije imao bas puno uspeha), ako izuzmemo jednu odlicnu sezonu sa Valensijom pre par godina.Ja kada sam pricao da je prosek mislio sam na sada.Kosarka se znatno izmenila u poslednjih 13 godina, a iskocila su nova trenerska imena koja su presisala Pesica i zbog toga je on potonuo u prosek za evropske standarde.Dule se prosle godine sa osakacenim timom posprdao sa njegovim, malo je falilo da ih dobiju oba puta mada su ih i ovako dovoljno ponizili.Trenutno je Obradovic(Sasa) bolji od njega(doduse ima i potencijala da od sebe napravi ozbiljno trenersko ime) koji bi uskoro mogao da odskace od proseka i to bi krunisao prelaskom u ozbiljnijeg Evroligasa od Albe.
                            Zajebi ti tu filozofiju, neka bilo koji trener sa bilo kojim timom Srbije, danas a i u buduće, pobedi bilo koji tim SAD na njihovom tlu pa da ga merimo, dotle ni reči o Pešiću u negativnim kontekstima.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Zajebi ti tu filozofiju, neka bilo koji trener sa bilo kojim timom Srbije, danas a i u buduće, pobedi bilo koji tim SAD na njihovom tlu pa da ga merimo, dotle ni reči o Pešiću u negativnim kontekstima.
                              Nije to uopste negativan kontekst(to ti tako vidis), to su cinjenice.Nakon sto je dostigao vrhunac od 2000-20004 covek poceo da belezi pad u svojoj trenersko karijeri.Isto tako je prosao vrhunac karijere za Obradovica i Ivkovica, ali oni i dalje spadaju u evropskom vrhu Pesic vise ne, u prilog govori gde su obojica nasli angazman i ambicije tih timova.O kosarkasim imenima koje imaju oni na raspolaganju da ne pricam.Daleko od toga da ga je vreme pregazilo, ali nova trenerska imena iskacu koja su bolja od njega.Ako ti se sledeci argument pozivas na Indijanapolis, nas dvojica najbolje da zavrsavamo raspravu posto se uopste ne osvrces na rezultate koje pravi u poslednje vreme zbog kojih i pricam da spada u evropski prosek.I Boza Maljkovic je nekad valjao i imao bolje i vece uspehe od Pesica, pa sada ne moze da vodi nijedan ozbiljan tim.Za njega se vec moze reci da ga je vreme pregazilo.

                              A i postoji velika razlika izmedju tadasnjih Amera i Amera u poslednjih 6 godina.Krizevski je klasa u odnosu na Dzordza Karla koji ih je vodio na SP, a uz to strucni stab u kome se nalazi Tibodo, koji vazi za jednog od najboljih trenera u NBA, uz par ozbiljnih imena govori dovoljno koliko Ameri poslednjih 7 godina medjunarodna kosarkaska takmicenja shvataju ozbiljno.Ameri u periodu 2002-2006 su bili pobedivi, zato sto nisu dovoljno ozbiljno shvatili rivale(citaj precenili su ih) a i doslo je tada do smene generacija.

                              Comment


                              • Odlicno smo poceli u odbrani, a Mitrovic i Boban se super dopunjavaju.
                                Vilijams izgleda bas raspolozen, jos ako ga potera neka trojka u startu- i ubode
                                Samo da drzimo ovakvu odbranu
                                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                                Comment

                                Working...
                                X