Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Duka View Post
    Pa dobro,niko nije smislio akciju..a ovo 19-0 je cista sreca i mislim da Radonjic ama bas nikakve veze nema sa rekordnim skorom.On je tu,eto onako..postoji
    Veruj mi imao bi i ti isti skor sa ovakvom razlikom u snazi Zvezde i konkurenata.

    Ocajno igramo i kako sezona tece sve gore, sve se vise plasim zavrsnice...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Nastavlja Duka po starom

      Jebeš ti rekord kada se zakaže kada je najbitnije

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Veruj mi imao bi i ti isti skor sa ovakvom razlikom u snazi Zvezde i konkurenata.
        Klasicna zabluda vecine Balkanaca koji prate sport, svaka budala bi mogla sa ovakvim timom da bude nepobediva.Ljudi su isto tako mislili da ko god dodje umesto Gvardiole da ce da belezi iste rezultate kao i on u Barsi, kad ono zna se kako je to teklo.Nije sve tako jednostavno, kao sto se na prvi pogled cini.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Veruj mi imao bi i ti isti skor sa ovakvom razlikom u snazi Zvezde i konkurenata.

          Ocajno igramo i kako sezona tece sve gore, sve se vise plasim zavrsnice...



          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Ovakvi navijaci Zvezde su za mene upitni.Ja se jos nisam sreo sa ovakvim komentarima,usled ovakvog rezultata...Po tvome ,savak dobra ekipa ne treba trenera? Iz toga se samo to moze zakljuciti.Kako bre mozete tako da posmatrate stvari bre...samo da je kritika,pa kakva god,samo kritika,citav zivot....

          Originally posted by AleksaVP View Post
          Nastavlja Duka po starom

          Jebeš ti rekord kada se zakaže kada je najbitnije
          Decko,19:0 + TOP 16 EVROLIGE,a vi pricate stvari,da se covjek krsti


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Aj da malo prepravim Brajkulu... Ne bih ja, Brajko, Duka, ili ko drugi od forumasa doveo Zvezdu ovde gde je ove sezove. To bi uradio svaki prosecan trener Radonjicevog kalibra, iz razloga koji je Brajkula rekao.

            I moje malo zapazanje na utakmicu... U 4/4 smo usli sa +10, za nekih 7 minuta smo dali 3 (TRI!!!!!!!!!!!) poena. TO trener?! Ne za zivota... Tajm aut uzeti, kao da se ne valja...

            Comment


            • Originally posted by Duka View Post
              Ovakvi navijaci Zvezde su za mene upitni.Ja se jos nisam sreo sa ovakvim komentarima,usled ovakvog rezultata...Po tvome ,savak dobra ekipa ne treba trenera? Iz toga se samo to moze zakljuciti.Kako bre mozete tako da posmatrate stvari bre...samo da je kritika,pa kakva god,samo kritika,citav zivot....

              Decko,19:0 + TOP 16 EVROLIGE,a vi pricate stvari,da se covjek krsti
              Ne, već trener treba dobru ekipu da čini još boljim, a nama je verovatno najslabija karika. Običan špekulant i posmatrač tekme, trener šablon.

              Comment


              • Zavisi sada sta svako smatra prosecnim trenerom, Obradovic i Pesic su za Evropu prosek a ovde su Bog i batina i mozda bi u top 16 imali barem jednu pobedu, a svi ti drugi treneri koji se u regionu smatraju prosecnim vidimo gde su i koliko evropskog iskustva imaju, a Radonja sledece sezone dobija angazman u ozbiljnijoj ligi od ABA.A i niko sem Radonje ne moze da se pohvali sa rezultatima u Evropi, Muta recimo da vas vodi opet biste imali 0:4.Reko sam vise puta, sve sto valja je daleko od ''nas'' i obezbedio je sebi fin angazman u inostranstvu.

                Comment


                • Fino je Maric objasnio,dosta dobro..Inace,nevjerovatne stvari se mogu procitati,nevjerica.Ljudi koji nisu zaadovoljni trenerom koji ima zavidne rezlutate,su za mene samo stvoreni za kritiku,potpuno nekostruktivnu,neosnovanu,imaginarnu..Nesto sto je apstraktno!
                  Dakle,ne mogu da vjerujem o cemu polemisem sa 'navijacima Zvezde'...Ta nasa 'neznalica' ima polufinale evrokupa,uz malo srece je i mogao da osvoji i to u svojoj prvoj sezoni maltene u Zvezdi.Drugo,ko je selektirao ove igrace?Petar Pan,Miki Maus,ili Radonja? Ko je postavio 19:0? TOP 16 EL?...Idemo dalje,znas li da je nasa ekipa pohvaljena sa svake strane u grupnoj fazi,pohvaljena u smislu kako se igra odbrana..ko je zasluzan za to bez Radonjic? ...Ko je napredovao,Bobi(selektor to izrazio,takodje),Luka,Tejica baca u vatru precesto,drugo je to sto je ovaj letargican,Kalina bolji nego prosle sezone..rad sa igracima je impresivan..
                  samo vi nastavite svoje....


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Ko je zasluzan za poraz od cibone u Beogradu? Za sramne poraze od Partizana po 30 razlike u finalnim serijama? Za užasnu psihicku pripremu igraca pred svaki bitan i veliki mec? Da se ne lazemo da je Radonjic moralan čovek, sigurno bi podneo ostavku posle prosle sezone. Ove sezone ama bas nista jos nije uradio vredno pomena, cekaju se trofeji, do tada vi sto ga hvalite, molim vas, nemojte.
                    Last edited by dzoker; 28-01-15, 16:56.

                    Comment


                    • @dzoker,izvini nije mi interesantna polemika sa tobom,nekako mi to previse povrsno izgleda sto pises.Prati Zvezdu malo podrobnije,malo vise..a do tada..izvini me.


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Duka bratino ne daj da te sekiraju namjerno oni to
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • haha ovo je nevjerovatno brate mili Ovo kao da je skrivena kamera! Nisu oni navijaci Zvezde,cini mi se..Ne svidja se ljudima ono sto radimo ove sezone i zmure na neke stvari,samo zato sto im trener fizicki ne izgleda...mozda da je malo ljepsi,bi ga voljeli


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Duka View Post
                            Fino je Maric objasnio,dosta dobro..Inace,nevjerovatne stvari se mogu procitati,nevjerica.Ljudi koji nisu zaadovoljni trenerom koji ima zavidne rezlutate,su za mene samo stvoreni za kritiku,potpuno nekostruktivnu,neosnovanu,imaginarnu..Nesto sto je apstraktno!
                            Dakle,ne mogu da vjerujem o cemu polemisem sa 'navijacima Zvezde'...Ta nasa 'neznalica' ima polufinale evrokupa,uz malo srece je i mogao da osvoji i to u svojoj prvoj sezoni maltene u Zvezdi.Drugo,ko je selektirao ove igrace?Petar Pan,Miki Maus,ili Radonja? Ko je postavio 19:0? TOP 16 EL?...Idemo dalje,znas li da je nasa ekipa pohvaljena sa svake strane u grupnoj fazi,pohvaljena u smislu kako se igra odbrana..ko je zasluzan za to bez Radonjic? ...Ko je napredovao,Bobi(selektor to izrazio,takodje),Luka,Tejica baca u vatru precesto,drugo je to sto je ovaj letargican,Kalina bolji nego prosle sezone..rad sa igracima je impresivan..
                            samo vi nastavite svoje....
                            I šta je to on uradio ? Osvojio kup ? I Vukoičić je sa dosta slabijim timom, pa je popio otkaz, nezasluženo. Da dodam za Kup, uzela to Mega nama, sreća živa u završnici. Bolji bili ljudi, na silu uzeto. I to je to.... Izgubio od Uniksa +12 lagano iz prve tekme, sa pola gasa, pri tom to se ističe kao uspeh, pa zar nismo bili top4 favoriti za osvajanje !?

                            Da ne pominjem Cibonu, da ne pominjem finalnu seriju gde pkk nismo pripretili, pkk koji je igrao bez pola tima, pkk bolnica nam uzme titulu. Ma bravo za trenera.

                            Kažem bravo, ipak ima sada seriju 19-0 i bravo. Uspeo je u životu.

                            Da se razumemo, ni ja nisam za smenu, nema smisla to sada da se uradi, potiz iz redova vašarskih, ali sam stava da je svaka kritika opravdana i pri tom se slažem sa Džokerom, svi uslovi su postojali da se taj isti "mag" smeni koliko na kraju prošle sezone, a da je kao što je i sam Džoker rekao isti taj Radonjia imao trunku savesti dao bi sam otkaz, ja bih to uradio dakle vodim se vodiljom - kako bih ja uradio.

                            Comment


                            • Jbt,nisam ja ni pominjao kup 'Merime Njegomir' potpuno nebitno takmicenje za mene..Osvoje, ne osvoje,vrlo vazno. Ali vidim,ti pricas neke stvari,a zmuris nad onim,sto izrazih kao pozitivno...;) Sto se tice Cibone,kiksali smo,desilo se -KIKS coece.Kiksao je i nas najljuci rival protiv Cedevite,jbg mracan dan,nesreca..desava se!Ali nece se desiti ove godine!Ajmo tako da gledamo,razumijes..Ali ti mudro precutkujes one pozitivne stvari sto sam kazao u postu.Izvuces nesto i na tom domenu i ostanes. Mi radimo strasne stvari ove sezone na celu sa Dejanom Radonjicem,a to se nekim 'navijacima Zvezde' ipak ne svidja..Suludo i paranormalno


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Duka View Post
                                Jbt,nisam ja ni pominjao kup 'Merime Njegomir' potpuno nebitno takmicenje za mene..Osvoje, ne osvoje,vrlo vazno. Ali vidim,ti pricas neke stvari,a zmuris nad onim,sto izrazih kao pozitivno...;) Sto se tice Cibone,kiksali smo,desilo se -KIKS coece.Kiksao je i nas najljuci rival protiv Cedevite,jbg mracan dan,nesreca..desava se!Ali nece se desiti ove godine!Ajmo tako da gledamo,razumijes..Ali ti mudro precutkujes one pozitivne stvari sto sam kazao u postu.Izvuces nesto i na tom domenu i ostanes. Mi radimo strasne stvari ove sezone na celu sa Dejanom Radonjicem,a to se nekim 'navijacima Zvezde' ipak ne svidja..Suludo i paranormalno
                                Problem je što se taj kiks uvijek desi kad ne treba, kad su bitne utakmice, prošle sezone skoro sve utakmice u EL su bile egal i sve smo izgubili, one što smo dobili bili smo jači od oba tima.Svaka njemu čast za 19-0 do sada, ali ako opet budemo gubili na kraju to pada u vodu i toga se svi bojimo.Tri finala protiv Partizana u dvije godine gubimo(kup ne računam).I onu utakmicu prošle sezone u finalu KLS što smo dobili ono se nekoliko minuta igralo 5na3.
                                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                                Comment

                                Working...
                                X