Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pazi ovako, ako osvojimo aba ja stavljam Deja, ali ako ne osvojimo i jedno i drugo biram ti avatar? Eto i tantuz se prikljucuje, zajedno cemo ti izabrati avatar Duka, naravno, daj Boze da do toga ne dodje
    I ovo je sve zato sto si ti Duka tvrdoglav ili zato sto smo mi tvrdoglavi, pa ako pogresis uvek ces imati taj avatar za uspomenu...
    Last edited by Cassius Clay; 20-01-15, 22:56.

    Comment


    • Originally posted by KERSDRS View Post
      Pazi ovako, ako osvojimo aba ja stavljam Deja, ali ako ne osvojimo i jedno i drugo biram ti avatar? Eto i tantuz se prikljucuje, zajedno cemo ti izabrati avatar Duka, naravno, daj Boze da do toga ne dodje
      I ovo je sve zato sto si ti Duka tvrdoglav ili zato sto smo mi tvrdoglavi, pa ako pogresis uvek ces imati taj avatar za uspomenu...
      Takodje, po Dukinom izboru.

      Comment


      • Nije Duka rodjak Radonjin, to je Dejan Duka Radonjic licno : D

        Comment


        • Ipak vjerujem da je ove godine iz Kalinu životinju i Jaku fajtera nemoguće da Zvezda izgubi ABA na snagu. Takođe uz MW i kvalitet je na našoj strani.
          Vjerujem da to čak ni Radonja neće moći da upropasti.

          Comment


          • Dogovoreno,KERSDRS evo i tantuz je stao u red


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Radnoja 8:0 Španci, runda devet! U boj

              Comment


              • Originally posted by Bastia33 View Post
                Radnoja 8:0 Španci, runda devet! U boj
                Zar Real nije spanski klub ?

                Comment


                • Jao, zaboravih
                  Ništa, onda 8-1, runda deset

                  Comment


                  • Jadno .

                    Comment


                    • Sta je bre ovo?????!!!!!!!!!!!!!

                      Comment


                      • Nekako nema tecnosti u igri, u napadu bezidejno, u odbrani ih pustamo da nam daju iz reketa lake poene-treba ostrije da igramo/pa iz drugih ekipa "otkidaju ruke"u reketu/.
                        Nikako ne mogu da razumem kako ove otvorene suteve masimo-kao sad Jaka-ne dobaci ni do kosa/bez samopouzdanja/.
                        Nije sporan ni eventualan poraz, ali imam nezadovoljsto sto nemamo igru-sto delujemo potpuno bezopasno i nejako.
                        Mozda sam ja subjektivan, ali po mom kriterijumu ovo je lose, sto nisam ocekivao ni u najcrnjim mislima.
                        Jos kad pomislim na izjave celnika kako idemo da napravimo iznenadjenje


                        Spoiler
                        Imamo MVP EL. i jednog od naj,asistenata EL.- dva nasa reprezantativca i jednog slovenackog-pa zasto delujemo ovako nemocno
                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • RADONJA ODLAZI !!!
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Originally posted by Duka View Post
                            Kralj Radonja! ! !





                            Trener pred kojim uzmicu i lavovi! Svi hejteri koji te blate,a evo ima ih po jos neko...nisu bas za pohvaliti sto se tice razumjevanju ove igre!
                            Jos jednom,bravo gospodine.
                            DD

                            Comment


                            • Originally posted by Mladen View Post
                              RADONJA ODLAZI !!!
                              Nemoj to da radiš Duki Kaže čovek Radonja ima potencijala, pred njim su tek dobri rezultati

                              Comment


                              • Sreca, nismo fasovali 100-tku...

                                Comment

                                Working...
                                X