Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dejan Milojevic bolji od Radonje?Kako moze trener kod kojeg trenutno ne postoji rec odbrana(ili ga igraci ne jebu ni 2% sto je manje verovatno) da bude bolji od Radonje?Imaju najgoru odbranu u ligi.To je isto reci da je Majk D'Entoni bolji trener od Erika Spoelstre.

    Dok Milojevic ne napravi nesto u Evropi, ne moze se reci da je bolji od Radonje i tu mislim na njegov mandat u Budcnosti.A i treba videti Miloja kako ce se snaci kada je pod vecim pritiskom.
    Last edited by Ricma; 19-01-15, 15:35.

    Comment


    • Uvek nas taj Miloje sa onom dečurlijom trsi kako mu je volja, uvek muka sa njima a brat bratu najmanje 3x slabiji tim. Daj mu ovaj tim da se posprda malo, da uživamo u košarci, a ne da žalim 600 dinara što sam dao za onu bedu u petak.

      Comment


      • Covek uspe da nalozi njih kada igraju sa vama, da igraju takvu svaku kao protiv vas imali bi dosta bolji skor.Sve mi se vise cini da ce biti kopija Mute, das 90 poena primis 100 poena.Taj tim se donedavno smatrao da moze da se bori za F4, dok ne napravi nesto u Evropi ne moze da bude u istoj recenici kao Radonjic.Po kvalitetu bi trebali da budu sesta ekipa, ali za sada su ispod te projekcije.Ovakva Cibona, Krka i Solnoki nisu jaci od njih i zahvaljujuci tom stilu koji igraju imaju slabiji skor.Tim je na nivou je Buducnosti kakav je imao Radonja pre par godina, samo jos vise talentovaniji.

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Dejan Milojevic bolji od Radonje?Kako moze trener kod kojeg trenutno ne postoji rec odbrana(ili ga igraci ne jebu ni 2% sto je manje verovatno) da bude bolji od Radonje?Imaju najgoru odbranu u ligi.To je isto reci da je Majk D'Entoni bolji trener od Erika Spoelstre.

          Dok Milojevic ne napravi nesto u Evropi, ne moze se reci da je bolji od Radonje i tu mislim na njegov mandat u Budcnosti.A i treba videti Miloja kako ce se snaci kada je pod vecim pritiskom.
          De Maricu, nemoj da si naivan. Nije Miloje na drvetu ucio kosarku, jbg., takva je Miskova direktiva, samo pucaj na statistiku, ne trosi se u odbrani.

          Comment


          • Daleko od toga da sam rekao da je los, u napadu bas imaju dosta dobrih akcija i stvarno je uzivanje gledati ih na tv-u.Samo mi se cini da ga ljudi uopsteno malo precenjuju.Dok ga ne vidim u drugom klubu gde nema dirigenta poput Miska videcemo koliko njegova ekipa moze u odbrani.Ova moja poslednja recenica je bitnija stvar, dosta je lakse raditi kada radis pod manjim pritiskom medija i navijaca.

            Comment


            • Nemas frke Maricu, videcemo ga kada se Dule povuce

              Comment


              • @Brajkula

                Mi jesmo Crvena Zvezda,respektabilan klub,renomiran..ali nikako na nivou Reala,Makabija,CSKA..pa da mozemo da imamo jako skupog trenera,a daleko od toga da imamo tim koji je pata pata sa pomenutim silama.Zato je najbolje da radimo planski i strpljivo,bez smjena na svako malo vremena,i jedinno tako mozemo da pariramo najvecim kosarkaskim gigantima.


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • I jesmo respektabilni i uvek cemo da fasujemo toljagu kada bude bilo najbitnije. Ali nema veze, pricace ljudi da smo jedared imali 17-0 i da smo imali najbolji tim. Tugo...

                  A da, navijaci. Gospoda bi mogla da s vremena na vreme malo skandiraju i imena igracima na utakmici. Sve je to lepo, navijacke pesme, ne kazem... A kada neko zasluzi, urlati mu ime iz sveg glasa. Nista manji deo Zvezde nije taj neki igrac...

                  Comment


                  • Originally posted by Duka View Post
                    @Brajkula

                    Mi jesmo Crvena Zvezda,respektabilan klub,renomiran..ali nikako na nivou Reala,Makabija,CSKA..pa da mozemo da imamo jako skupog trenera,a daleko od toga da imamo tim koji je pata pata sa pomenutim silama.Zato je najbolje da radimo planski i strpljivo,bez smjena na svako malo vremena,i jedinno tako mozemo da pariramo najvecim kosarkaskim gigantima.
                    Umesto para koje ste gurnuli za Williams-a, bolje da ste trazili jako pristojnog trenera.
                    sigpic

                    Comment


                    • Jebi ga colke, kada je bilo vreme da se uzme bolji trener, Radonjic je nekako zaradio poverenje kod Covica. Sada nije nikako vreme za promenu, a ostaje nada da se nece desiti prethodna sezona.

                      Comment


                      • Ma koje strpljenje, ako je na zapadu to moda, to rade vlasnici klubova, jer smatraju da je menadzer, trener adekvatan. Ovde to jednostavno ne prolazi. Mrzi me da pisem sve utakmice i sve njegove greske, imao je moju podrsku do cibone, posle toga ne, naprotiv.
                        Ogranicene mogucnosti, ali nije to najveci problem. Najveci problem je sto je u klub koji se raspadao pa se fuzionisao, ili kako vec, smorila me ta prica, dosao limitiran trener, ali i trener koji nema m... i apsolutno se uklopio u luzerski imidz kk cz koji je gradjen godinama.
                        Ovo me samo podseca na Partizan- Real u fudbalu, remi, pa gostovanje na marakani i poraz od 3:0 sa sve koreom grobara sa reala. Mec izgubljen u tunelu, usrali se zivi kao i uvek u stara dobra vremena.
                        Tako i mi u basketu, gubimo unapred utakmice, jos kad pridodas nesposobnog Deju, zaista prelak plen za Duska Vujosevica, prekaljenog Duleta koji je presao igricu zvanu osvoji sampionat Srbije na par nacina, nedozvoljenih (povlacenja,pljuvanja i pretnji, psovki ... standardni duletov repertoar, moze mu se, REZULTATI su tu) i dozvoljenih. I sta je to za tako prekaljenog trenera, majstora manipulacije pred utakmice i majstora za spin? Maciji kasalj, i naravno 3 puta bolji od Radonijica kao trener.
                        Vec vidim gladnog Sasu Pavlovica, Duleta sa mesec dana pripreme terena i smisljanja planova "evakuacije" ako lose krene. Partizan ima NIAKAV pritisak jer su toliko puta uzastopno prvaci da ulaze prerastereceni, a samim tim sto nemaju sta da izgube vrlo verovatno ako udjemo kao do sada u derbi(mislim na ove od aprila pa nadalje) progutace nas.
                        Radonjicu, idi, molim te, bolje da ih Gurovic polozi pred Partizan ionako nemate pojma obojica
                        Last edited by Cassius Clay; 20-01-15, 00:56.

                        Comment


                        • Prezagen Zadar,posle jedinog neocekivanog poraza ove sezone,od Galatasaraja.Idemo bre,18:0!

                          KERSDRS,svidja mi se tvoj optimizam i prorocanstvo da ce Dejo biti 'isamaran' od strane duleta.


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Pregazen Zadar? Cujes li ti sebe? Sto nije pregazen galatasaraj?
                            Duka ja jedino imam objasnjenje ako ti je Radonja rod neki, sto nije nemoguce ipak je to cg. Reci nam lepo da znamo. Duka, moze dogovor? Ako ne osvojimo aba i kls ja ti biram avatara? A ako osvojimo ti mozes da mi trazis sta god pozelis, pa cak i da odem sa foruma ako ti bas smetam ?

                            Comment


                            • KERSDRS,naravno da mi ne smetas,svasta Prihvatam opkladu,uz korekciju 'igre' ..ako osvojimo ABU,da promjenis avatar i stavis sliku Deja Radonjica i da naravno pocnes drugacije da razmisljas,ako se to pak ne desi,onda ja prihvatam to tvoje..


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Prikljucujem se opkladi, kao KERS, ako se slazete. Sa tom razlikom sto je uslov da osvoji i ABA i KLS. Zasto? Zato sto imamo ove sezone neuporedivo najjaci tim u oba takmicenja, i sramota je ako se ne osvoje obe titule.

                                Comment

                                Working...
                                X