Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • OK,jbg...nismo uspjeli,ipak je pritisak prevagnuo,zaista veliki pritisak...Nije ni sramota na kraju krajeva,jer je ostavljeno srce na teren..Necemo sad po njima da tovarimo zato jer nismo dobili jedan nenormalno jak Real Madrid Mene raduje cinjenica,da kad nije Bobi u 'igri' da to Cirbes itekako fino odradi,najbolji je bio sinoc!Nismo imali Markusa sinoc,i opet smo bili dobri.Usuli su 3 vezane trojke i to je to bilo..+ onako skandalozno sudjenje..Nasi Spartanci se tu i pogubili.Bice bolje vec u sledecem mecu,nego sta!Jos jaci izlazimo iz ovog. Na kraju svaka cast Radonji da ni u jednom momentu sinoc nije pomenuo sudjenje..dok bi na primer neki skoro citavu konferenciju smorili o tome...sto rece Dzenkins 'jesu sudije bile lose,ali oni ne daju koseve' tako mu i dodje nekako! Idemo u Izrael po pobjedu!


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Mi kad god izgubimo spominje se neki pritisak ? Kakvi bre pritisci, kakve gluposti ? Jači ljudi i to je to, da su imali imperativ da nas satru sa +18 uradili bi to, kao što je to npr. i Uniks uradio prošle godine sa +12, no ipak duplo slabijim timom.

        Ne kritikujem ekipu, za naše uslove vanplanetarna je i odavno nisam gotivio neki tim Zvezde kao ovaj košarkaški danas, no opet budimo realni pri pisanju komentara, od kvaliteta Radonjića kao trenera do kvaliteta samog tima, koji je realno za ovu fazu, dakle TOP16, a ako se desi nešto preko toga je samo bonus, preko realnih mogućnosti.

        Na kraju, bravo momci za izuzetnu borbenost i zalaganje za klub, grb, dres, boje.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Mi kad god izgubimo spominje se neki pritisak ? Kakvi bre pritisci, kakve gluposti ? Jači ljudi i to je to, da su imali imperativ da nas satru sa +18 uradili bi to, kao što je to npr. i Uniks uradio prošle godine sa +12, no ipak duplo slabijim timom.

          Ne kritikujem ekipu, za naše uslove vanplanetarna je i odavno nisam gotivio neki tim Zvezde kao ovaj košarkaški danas, no opet budimo realni pri pisanju komentara, od kvaliteta Radonjića kao trenera do kvaliteta samog tima, koji je realno za ovu fazu, dakle TOP16, a ako se desi nešto preko toga je samo bonus, preko realnih mogućnosti.

          Na kraju, bravo momci za izuzetnu borbenost i zalaganje za klub, grb, dres, boje.
          Potpuno se slazem,sa boldovanim tekstom, treba biti izuzetno zadovoljan-ali i realan
          Last edited by jovan; 03-01-15, 10:59.
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Od sada 'Mađija' i u drugoj četvrtini!

            Comment


            • Malopre se napalila Olipija pa nam ztrpaše koš, srećom ne ide ih sad u tolikoj meri. Nas mora da krene da se odvojimo malo, slabo je ovo.

              Comment


              • Koji je q Markusu?

                Comment


                • Možda je vreme za prvi poraz ?

                  Comment


                  • Originally posted by Bastia33 View Post
                    Koji je q Markusu?
                    Izgleda ne mogu dva amera dobro da igraju u isto vreme ,prebacio mu djenka maler
                    sigpic

                    Comment


                    • Sjajna odbrana zadnjih nekoliko minuta, Zvezda definitvno igra na drugom nivou kad je Cibers u igri (u odbrani)...

                      Comment


                      • Proklet bio Marinoviću

                        Comment


                        • Kalinić
                          Ajde po 16-0!!!

                          Comment


                          • Ipak se nastavlja niz, idemo dalje, sledeći ...

                            Comment


                            • Mnogo smo jaki e 10 razl.ispade na kraju i rutinski
                              sigpic

                              Comment


                              • Ovo veceras nismo morali da pobedimo iz x razloga. Plasim se da se nista nije naucilo iz prethodnih sezona.
                                Dakle, jasno je da cemo biti prvi ne moramo da kalkulisemo, mozemo ponekad i malo vise da odmorimo neke igrace.
                                Znajuci Zvezdu i atmosferu pred plej of koja ce biti, maksimalan skor u aba bi nam bio samo pritisak i lupam posle prvog poraza od eto Partizana spale bi gace verovatno i otisla bi sezona u vodu.
                                Nisam pesimista, mnogo mozgam, ali ne smem vise nicemu da se nadam preterano, jer znam da od aprila pocinje igra... Ne znam, nisam pametan, hocu rezultate na kraju godine, da se uzme Aba i KLS inace sve ovo dzaba.
                                Ako nista, na dobrom smo putu, sem Deje Radonje kojem Neptunas pravi dvocifrenu seriju u BG, koji izgubi od Cibone, koji izgubi od Uniksa, gubi od Partizana, Mega kup prosle godine na misice.. TE UTAKMICE JA CEKAM kapa dole za sve do sad
                                Last edited by Cassius Clay; 04-01-15, 23:13.

                                Comment

                                Working...
                                X