Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Juče je odigrao lošu odbranu za ono malo što je igro, ali svejedno Nemanja dobija mali broj minuta... Sigurno da bi bio odlična zamjena za Markusa kad je na klupi, a mogo bi igrati i dvojku...
    Mada, mislim da ako ćemo tražiti pojačanja, trebamo tražiti jača, pogotovo sada. Nemanji će trebati dosta vremena da se razigra u Evropi, a hitnije nam je potrebno pojačanje na krilnom centru...

    Comment


    • Nas dobrocudni "Div", na vrhu Evrope - MVP



      Last edited by jovan; 07-12-14, 09:05.
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment




      • Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Jović na terenu

          Comment


          • Nikad necemo stati


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Pošto protiv Kuće igramo na Sv.Nikolu ... biće u Pioniru... (Ono 1/2 slavi, a 2/2 ide kod prve)
              Last edited by miloolja; 09-12-14, 14:11.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Jos bolje, jos jedna lagana pobeda

                Comment


                • Ma kakav Shaq, idemo na hiljadarku Bobi

                  Comment


                  • Ja se baš radujem utakmici u Pioniru.
                    Bobiju još malo nedostaje da oplodi cijelu ABA ligu, a onda...?

                    Pa onda još jedan krug naravno :-)

                    Comment


                    • Eurohoops obavio intervju sa Bobijem... Ako imate vremena, definitivno pročitajte.


                      Fear the Dinosaur!
                      http://www.eurohoops.net/2014/12/one-on-one/64493

                      Comment


                      • Дођи Слотере, дођи кидај конструкције!!

                        Comment


                        • Comment


                          • Sale priznaje veliki napredak kod Marjanovica, od koga ocekuje ovakve partije i na dalje

                            Marjanović je adekvatna zamena za Nenada Krstića!
                            "Na njemu je samo da nastavi da igra na ovom nivou. Njegov najveći problem je bio kretnja. Napredovao je u svim segmentima", istakao je selektor Orlova.
                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • Najviše me nervira kada vodimo skoro celu i na kraju izgubimo.. ništa ne može da me toliko naljuti
                              Šut ostavili kod kuće.. a Markus je bio očajan! Ni JAka nije bio ništa bolji...
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Pravda za ludog Radonju!

                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X