Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lazica sam uvek gotivio kao lika, zivotinja je, ako mu sut postane sastavni elememat igre onda ok. Ali Dangubic i njegova odbrana, strasno. On ne ume da se zaustavi nego naskace na igraca i pravi glupu licnu. Kao muva bez glave igra odbranu, jurca i ispada.
    Sve u svemu, odradjen posao rutinski, moglo je ovo i + 25-30 ali ova razlika je mnogo bolja iz prostog razloga jer bi samo bila pritisak u sledecim utakmicama i derbijima. Tejic treba da ima minutazu kao danas, ali uvek i protiv Solnoka, Metalca itd. Da bi sazreo, jer mu treba jos dooosta minuta u seniorskoj kosarci. Dzenkins ima nekih problema sa kordinacijom pokreta, Vilijams sa ispucavanjima.
    Iskreno mislim da je ovo bilo 50% mogucnosti Zvezde, prvo poluvreme odradjen posao i posle zavrsavanje..

    Comment


    • Više sam se radovo kad je Dangubić zaradio drugu ličnu nego na kraju utakmice...

      Comment


      • Originally posted by KERSDRS View Post
        Lazica sam uvek gotivio kao lika, zivotinja je, ako mu sut postane sastavni elememat igre onda ok. Ali Dangubic i njegova odbrana, strasno. On ne ume da se zaustavi nego naskace na igraca i pravi glupu licnu. Kao muva bez glave igra odbranu, jurca i ispada.
        Sve u svemu, odradjen posao rutinski, moglo je ovo i + 25-30 ali ova razlika je mnogo bolja iz prostog razloga jer bi samo bila pritisak u sledecim utakmicama i derbijima. Tejic treba da ima minutazu kao danas, ali uvek i protiv Solnoka, Metalca itd. Da bi sazreo, jer mu treba jos dooosta minuta u seniorskoj kosarci. Dzenkins ima nekih problema sa kordinacijom pokreta, Vilijams sa ispucavanjima.
        Iskreno mislim da je ovo bilo 50% mogucnosti Zvezde, prvo poluvreme odradjen posao i posle zavrsavanje..
        Kako nije odrađivanje posla drugo poluvreme, slažem se, pa Tejić nam igrao celu jednu četvrtinu, silova ga Mačvan, primismo preko njega 15 poena, no nema veze, neka bude, kad već imamo lufta.

        Comment


        • ovo je dobra stvar kad mozemo tejica da pustimo u derbiju da nakupi toliko minuta...tako ce da sazri i da bude sto bolji

          Comment


          • Bravo momci, nastavlja se serija idemo dalje

            Uvek prija pobeda u derbiju Jel smo oborili rekord po broju uzastopnih pobeda u Abi ?

            Comment


            • 12 je valjda rekord...
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • @Prince nisam bio na forumu jer sam radio,nisam bio u Pg
                Nista,Lazic objasnio..nista covjek nije specijalno radio,decko je samo zavrsavao svoj posao ...Ostalo..otaljavanje posle.Ceka nas Spanija u petak jbg...ovo smo istrcali lagano,bez zurbe i problema..
                Mamba,nece ti Keselj ni metra vise dalje,pazi ;)
                Maricu brate,sve si u pravu do slova,al Novica i Keselj ako su tu zbog toga da mladima budu vjetar u ledja,onda je to ok,ali njihove karijere su upitne..to ja kazem jbg...
                @kersrdrs,tebi je Lazic sad gotiva uvjek bio,a do juce ga ispljuva? Ja tebe uopste ne razumijem,ali uopste!
                Mladene prihvatam ja njegovo misljenje al meni nije jos jasno ciji je on navijac,i ima stavove da se covjek zapita sta je ovo,o cemu se radi..ili tako nesto....tako da ....mislim da je on u pitanju.
                Last edited by Duka; 01-12-14, 05:57.


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Duka View Post
                  Nista,Lazic objasnio..nista covjek nije specijalno radio,decko je samo zavrsavao svoj posao ...Ostalo..otaljavanje posle.Ceka nas Spanija u petak jbg...ovo smo istrcali lagano,bez zurbe i problema..
                  .


                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • Je l vi mene zajebavate?
                    Evo da opisem 2 minuta.
                    Lazic salje ocajan pas za Dangubica koji to ne moze uhvatiti i ide lopta u aut. Lazic pogadja trojku. Williams salje pas Lazicu koji je zaspao u autu tokom primanja lopte (to je mnogo veci amaterizam nego sekunde u reketu). Kad je Partizan izgubio sve ideje u napadu i ne znaju sta ce sa loptom, Tepic se prosetao do obruca i polozio (Lazic ga cuvao). Lazic faulira Milutinova, iako ovaj nije imao izgradjenu poziciju, nije bio missmatch. Dakle, za jedan dobar potez sledi nekoliko losih.

                    Priznajem, gledao sam samo drugo poluvreme. Ali koliko sam cuo on je ubacio dve trojke u prvom, trojka je zasluga svih igraca, akcije, pleja, onog igraca koji ga vidi kad ostane sam isto koliko i njegova zasluga.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma mene njegove ubacene trojke ne zanimaju,nije to akcenat..njegovo zalaganje,o tome se radi.Nema on sad savrsen ucinak,ne radi se o vanserijskom igracu protiv koga nema lijeka,nego o njegovom zalaganju,brate.E da,zaspao je kod auta,ok...jak pas za Dangubica koji on ne hvata,amin!Ali opet,to se desava.U sustini Lazic ne spava.Na primer,meni je ona situacija kad krade loptu i na pas Bobija poentira,jedan od poteza veceri,upravo Lazic glavna uloga.Mora se to vrednovati . Al dobro,ocekujem novo obaranje ovog sto pisem,pa slijedi nova diskusija,ne slazemo se al je zanimljivo,Mamba


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Dzaba zalaganje ako ne zna. Svaka njemu cast na trudu i volji koju pokazuje, ali napisao sam da nema mesta za njega ako Zvezda zeli jos vise napredovati. To vazi i za Dangubica i Jenkinsa, koji je, gle cuda, sinoc odigrao jednu od najboljih utakmica ove sezone.

                        I da, ako KKCZ ove sezone ne bude bolji od Partizana u oba takmicenja, mislim da se treba raspustiti.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ova sezona je i meni kljucna i po pitanju Deja Radonjica,gura odlicno,al ako ne izgura do kraja,on mora ici.


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Volim ja Lazica. Igrac je Zvezde. Obozavam takve pit bulove, ali neka Lazica Realu, dajte Maciulisa.
                            Lazic nema prodor, ako ga sut ne ide, onda je bespotreban. Pa ne igra odbranu kao Paunic

                            Comment


                            • Comment




                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X