Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemas ti pojma
    Zasto da se resavamo Lazica pobogu,zasto nikad kod nekih ne valja nesto? Lazic ima rolu i odradjuje je korektno i skoro bez greske..kako mu je Arojo cestitao na kraju,na onom mecu...i bez toga,Laza zavrsava svoj posao i kraj...sta bre da se resavamo Branka Lazica,sta je bre sa vama..uvjek ce postojati dio ljudi kome nikad nije nista ok,cak i kad jeste.


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Duka View Post
      Nemas ti pojma
      Zasto da se resavamo Lazica pobogu,zasto nikad kod nekih ne valja nesto? Lazic ima rolu i odradjuje je korektno i skoro bez greske..kako mu je Arojo cestitao na kraju,na onom mecu...i bez toga,Laza zavrsava svoj posao i kraj...sta bre da se resavamo Branka Lazica,sta je bre sa vama..uvjek ce postojati dio ljudi kome nikad nije nista ok,cak i kad jeste.
      U Beogradu ili Istanbulu?
      sigpic

      Comment


      • U Istanbulu


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Slazem se s tobom da uvek neko ljudima smeta, ne valja, itd... U svakoj ekipi mora postojati neko takav, samo treba biti realan i priznati da je los i to je to. Vidim i tu je napravio 5 licnih, ali ovaj put mozemo zanemariti jer su igrana dva produzetka. Obrati paznju na sledecem mecu kako Branko brani 1 na 1.
          sigpic

          Comment


          • Ja ne znam kako ne vidis da je odlican defanzivac..ali ajde,pricamo posle meca sa Partizanom.


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Hahahahahahahahahahahahahaha... Lazic je solidan defanzivac, ume da udje u seriju glupih licnih gresaka, borben i eksplozivan, sa solidnim sutem za 3 iz coska i sa 45...Dakle moze da prodje 10ak minuta i nista vise. I nije za Zvezdu, jer nije mlad i talentovan pa da se trpi, a ne pravi razliku pa da ostane. Ne pratim Zvezdu kao prosle godine, gledam uglavnom EL utakmice, no deluje mi da je Danguba pogubljen, pogotovo u odbrani, ocajan je u 1 na 1. Ispada bezveze zbog prevelike zelje da ukrade loptu, itd. Mislim da ce stagnirati kod Deja Radonje
              Last edited by Cassius Clay; 30-11-14, 02:29.

              Comment


              • Samo jedna mala prepravka, Marjanovic je bio MVP u Megi pa ti sada vidi.Istina sa druge strane da je Mega bila za njega odskocna daska jer je imao neuspesne epizode u Rusiji i Litvaniji.

                Comment


                • Jeste ...tako je i Keselj pa cemo da vidimo sta ce da mu se dogodi sa karijerom,kazem,vidjecemo A Novica Velickovic,covjek je bio odlican,a sad...sve je to dio ko kako i s kim radi.


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Sto se tice napretka igraca, tu vece zasluge odlaze strucnom stabu, nego samom treneru, a najvise igracu, sve zavisi od toga koliko je on spreman da se posveti i zeljan treninga.
                    Danguba i Keselj su slicni u necemu, obojica imaju odlicne fizikalije, prvi koristi nekako, drugi ne. Ali prvi ima ocajan sut, drugi ima dobar (bar kad je u repki). Prednost Keselja je sto treba nesto da mu se spoji u glavi da bi poceo koristiti i fizikalije (mozda i jeste, nisam ga gledao u Megi), dok Dangubic mora promeniti mehaniku suta za 180 stepeni, sto je mnogo teze.

                    Na kraju, kao sto sam rekao, svaki tim koji tezi napretku i uspehu ima igrace koje ne vidi na tom putu, jednostavno nisu za taj nivo. Kad je Zvezda u pitanju to su trenutno Lazic, Dangubic, Jenkins... dovoljno za pocetak.
                    sigpic

                    Comment


                    • Duka, nisam negativac, a jos manje partizanovac, molim te ne vredjaj me.
                      Kazem samo da se ne koriste svi potencijali na pravi nacin i da se ne radi dobro sa mladim igracima, po meni. Ja ne znam sta ce Rebic i Tejic sledece godine posle dve godine igranja 5na5 samo na treninzima. Ne svidja mi se Radonjic i bicu negativan dok ne ode. Ili dok ne napravi neki rezultat, ja do sada ne znam ni jedan. Ljudi ovde lako zaborave ali ja Cibonu polufinale ne zaboravljam

                      Comment


                      • Još jednom ću da kažem tebi Duka, da samo zato što tema nosi naziv KK Crvena zvezda, ne znači da je limitirana samo na vas koje navijate za taj klub. Ukoliko ne možeš da privatiš mišljenje druge osobe koja se iz nekog ralozga ne slaže sa tobom, onda nemoj da odgovoraš, ili to radi na način na koji dolikuje. Inače ću ti brisati svaki post.
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Duka je najjaci lik u ovom delu foruma . Bodri i hvali on svog Radonju, sve dok isti nesto ne zasere kao protiv Cibosa, onda nema Duke na forumu nigde, duzi vremenski period . Krene Radonja dobro u novu sezonu i eto Duke ponovo sa novom kolicinom nade i optimizma

                          Comment


                          • Originally posted by Duka View Post
                            Jeste ...tako je i Keselj pa cemo da vidimo sta ce da mu se dogodi sa karijerom,kazem,vidjecemo A Novica Velickovic,covjek je bio odlican,a sad...sve je to dio ko kako i s kim radi.
                            Obezbedice se on sigurno samo je pitanje koliko(tj kolika zelja postoji kod njega), dosta je ovde lakse da se probijes i da karijeru vratis na pravi put.Druge lige(francuska, nemacka, izrael i slicne lige) gde imas dosta veca ulaganja, dovedes par Amera i Evropljana i vrlo lako mozes nekoliko pojacanja da ugusis zato sto se ne snadju i adaptiraju u novoj sredini i zbog dosta jace konkurencije.Pitanje je kada toliki broj igraca dovedes da uklopis u kompaktnu celinu.Neki od nasih kada tamo predju nekako se zadovolje sa njim, ne pokazuju veliku zelju ili se pojave jos neke barijere zasto ne mogu da se probiju.Mega sa druge strane ima neki svoj sistem, imaju odmah zamene za igrace koji odlaze na kraju sezone i dovode nekog domaceg igraca iz inostranstva cija je karijera u stagnaciji.Taj tim(u ovom slucaju Mega) vise ce da napreduje u odnosu na pocetak sezone kada poredim u ovom slucaju tamo gde je igrao Keselj.Tako da je za Keselja ispravna odluka sto se ove sezone vratio da igra ABA ligu.Takvi igraci se dovode kako bi bili mentori mladjima i kako bi njima dali par saveta sta da koriguju.Dobar posao radi Mega tako sto spaja te iskusnije kosarkase sa mladim i potencijalnim igracima koje Misko mobilise.Klub poput Mege je nama generalno trebao i nadam se da ce sto duze da opstanu na srpskoj i regionalnoj kosarkaskoj sceni.

                            Comment


                            • Predlažem promenu nick-a u Mamba Lazić
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • lazic i veceras pokazao koliko je dobar igrac i ofanzivno a da nepricam o odbrani mada to mnogi osporavaju

                                Comment

                                Working...
                                X