Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pozdrav za Brajkulu od Radonje i mene
    Znaci,ovo je bila nasa savrsena utakmica,iako nas nije isao sut za 3 poena,al opet! Znaci,Radonjin skor sa Spancima 6:0,plus sto ce vjerovatno to ici na 8,ako Bog da Bravo Zvezdo ljubavi!


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • U 2o dana 6 utakmica, po 3 kuci i na strani, bas zestoko-sta ocekivati

      Raspored:

      Krka kod kuće (16.11.)
      Galatasaraj u gostima (21.11.)
      Cedevita u gostima (24.11.)
      Neptunas kod kuće (27.11.)
      Partizan kod kuće (01.12.)
      Valensija u gostima (05.12.)

      Samo neka ih posluzi zdravlje, u odlicnoj su formi


      Spoiler
      Bitno je da Markus bude pravi


      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • Originally posted by jovan View Post
        U 2o dana 6 utakmica, po 3 kuci i na strani, bas zestoko-sta ocekivati
        Raspored:

        Krka kod kuće (16.11.)
        Galatasaraj u gostima (21.11.)
        Cedevita u gostima (24.11.)
        Neptunas kod kuće (27.11.)
        Partizan kod kuće (01.12.)
        Valensija u gostima (05.12.)

        Ocekujem sigurnu pobedu sa Neptunasom, a onda ici rastereceno na Galatu i Valensiju, u nadi da mozemo mozda sa jos jednom pobedom resiti top 16

        U ABA ligi, bi trebalo isforsirati Zirbesa, Dangubica i Jenkinsa, uz nas "deciji vrtic"-Tejic, Rebic,Cvorovic, Guduric, Kaplanovic, jer smo tu dominantni
        Last edited by jovan; 16-11-14, 18:36.
        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment


        • Jaka od koša do koša

          Comment


          • Polako sa tim Neptunasom. Jesmo veliki favoriti, ali uvek sumnjam kada igramo protiv nekog Neptunasa, Budiveljnika itd.
            Sledece dve utakmice ABA treba isforsirati mlade igrace, mi ne jurimo perfektan skor, cak bi bilo pozeljno i da ga nemamo i nebitno nam je, jedan poraz vise manje, kada se zna da prolazimo na zavrsni.
            Zvezdi u ovom sastavu, trenutno u ligi, niko nista ne moze. E ali ovo je najnebitniji deo sezone sto se lige tice, ja cekam maj da slavim, ove pobede sada znace samo ici u doigravanje sa prvog mesta

            Comment


            • Originally posted by KERSDRS View Post
              Polako sa tim Neptunasom. Jesmo veliki favoriti, ali uvek sumnjam kada igramo protiv nekog Neptunasa, Budiveljnika itd.
              Sledece dve utakmice ABA treba isforsirati mlade igrace, mi ne jurimo perfektan skor, cak bi bilo pozeljno i da ga nemamo i nebitno nam je, jedan poraz vise manje, kada se zna da prolazimo na zavrsni.
              Zvezdi u ovom sastavu, trenutno u ligi, niko nista ne moze. E ali ovo je najnebitniji deo sezone sto se lige tice, ja cekam maj da slavim, ove pobede sada znace samo ici u doigravanje sa prvog mesta
              Baš tako kako si rekao. Jebeš ove pobede ako kada je najvažnije ne odigraš na nivou, samo da nam se ne ponovi prošla sezona.

              Comment


              • Samo polako. I bez glupih odluka uprave na pola sezone, nadam se.
                Red je da Zvezda osvoji, klub napreduje iz dana u dan, za razliku od drugih, Zvezda napreduje konstantno.

                Comment


                • Nadam se da je ovo ono pravo
                  Klub je potpuno stabilan, sa jasnim i ostvarivim ciljevima. Ekipa deluje bas kako treba-kao dobro uhodana masinerija, u kojoj se svakom zna mesto i zadatak.
                  Iz tog ugla, ocekujem da pokazemo pravu snagu i pobednicki mentalitet, uz uvazavanje Neptunasa, koji je sasvim solidna ekipa.
                  Meni ovo do sada, deluje kao pravi projekat stvaranja jakog i stabilnog Evroligasa.
                  Slazem se-bez euforije, realno i korak po korak
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • Zvezda jeste masinerija kada ne treba, bila je i prosle godine. Akcenat je na vaznim utakmicama koje Radonjic ne zna da spremi i ne ume da odgovori na adekvatan nacin jer je limitiran. Sto se tice tih vaznih utakmica, daleko smo od pobednickog mentaliteta, tu smo izrazito luzerski klub. Jer ako je puna arena-pritisak od navijaca, ako je poluprazna-onda su krivi navijaci sto ih nije bilo. Ako se igra u Pioniru, sto se nije igralo u Areni, ako se izgubi mec sezone protiv jadne Cibone onda nije bio dan, iako se forma tempira za taj mec, a ne napraviti atmosferu da je sezona gotova posle Uniksa i EC. Mnogo propusta, videla se rupa jos prosle godine u KRK, kada smo i protiv Radnickog i protiv Mege, utakmice za trofej, odigrali strasno lose i na srecu osvojili. Igraci pogubljeni, a kada jednom krene srljane, Radonjic ne moze da isprati sta se desava i ne ume nista da promeni, jer je limitiran. Covek ni sada ne koristi sav potencijal tima, ali rezultati su tu (nebitni rezultati ako ne bude top16).
                    Samo od Vladana Tegija se moze cuti da je "Dejo dobar trener." Razumem ja Tegija, to mu je jedina nada da nas dobiju, a usput da obmane naivne Zvezdase.

                    Comment


                    • Dejanova najveca nesreca je sto na drugoj stani stoji Dule Vujosevic, da je neko drugi prekinuli bi ste post.A i trenerska struka je otisla u tri lepe, sem Saleta, Obradovica i Kokoskova nemamo nikog od mladjih trenera.Videcemo sta ce da bude od Milojevica, mada on svakako nije vas tabor.Ovi stariji su plod jugoslovenske skole.

                      Na vasu srecu vise nece jedan mec da odlucuje tako da glavni akcenat nece da bude na samo toj jednom utakmici nego na vise i time ce pritisak da bude redukovan.Sada ko ce da stoji sa druge strane videcemo, meni je drago sto vise jedan mec nece da odlucuje ko ce da ide u Evroligu.Koliko god za Radonjica da je limitiran, ''njegov naslednik'' nece sigurno da bude bolji od njega.Moze da bude samo gori sem ako neko u skorije vreme ne iskoci novo ime koje ce da ima zapazene rezultate sa timom u regionu, Maljkovic i slicna imena su prevazidjeni treneri.

                      Comment


                      • Galatasaraj čeka Zvezdu u žestokim problemima: Micov povređen, ne igra ni Pocijus, Ataman iskritikovao Vujukasa, zbog losih igara.
                        Mislim da nam se otvaraju neke sanse, da pokusamo u petak da odigramo dobar mec-i eventualno iskoristimo priliku, ako nam se pruzi
                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post
                          Dejanova najveca nesreca je sto na drugoj stani stoji Dule Vujosevic, da je neko drugi prekinuli bi ste post.A i trenerska struka je otisla u tri lepe, sem Saleta, Obradovica i Kokoskova nemamo nikog od mladjih trenera.Videcemo sta ce da bude od Milojevica, mada on svakako nije vas tabor.Ovi stariji su plod jugoslovenske skole.

                          Na vasu srecu vise nece jedan mec da odlucuje tako da glavni akcenat nece da bude na samo toj jednom utakmici nego na vise i time ce pritisak da bude redukovan.Sada ko ce da stoji sa druge strane videcemo, meni je drago sto vise jedan mec nece da odlucuje ko ce da ide u Evroligu.Koliko god za Radonjica da je limitiran, ''njegov naslednik'' nece sigurno da bude bolji od njega.Moze da bude samo gori sem ako neko u skorije vreme ne iskoci novo ime koje ce da ima zapazene rezultate sa timom u regionu, Maljkovic i slicna imena su prevazidjeni treneri.
                          Da, Dule Vujosevic i proslogodisnji tim Partizana, koji je fenomenalan. To je najveca majstorija Duleta Vujosevica, sto je uspeo cak i navijace Partizana da ubedi da nemaju novca i ekipu, uprkos prolasku u top 16 i osvajanju KLS. Ja sam govorio jos na pola sezone da Partizan ima strasnu ekipu. Evo koja su se imena provlacila kroz Partizan prosle godine: Milosavljevic igrao malo, klasa za SImonovica, PAVLOVIC (NBA), Bertans igrao na kraju sezone, igracina za nase prostore, BOGDANOVIC, koji nas je sam pobedio u finalu, najbolji nas igrac u zadnjih x godina, tek dolazi njegovo vreme, Lovernj, odlican, Kinzi, Tepic, Vesterman, Musli, Gagic(kada ga krene). . . Dosta igraca je bilo povredjeno, ali sjajno tempirana forma za kraj sezone + Dule, svi su znali sta ce biti.
                          E ove sezone je Partizan neuporedivo slabiji, jer kao sto znamo lako je biti institucija kada igras EL, malo je teze dovesti igrace za manje novca bez toga. A sa druge strane Zvezda je jaca skoro na svakoj poziciji, sem mozda na 5...
                          Ne radi se ovde o KLS, vec o velikim utakmicama gde se ocekuje da dobijemo (Budiveljnik prosle godine, Jenikins, sreca), tu smo nemocni sa Radonjicem koji ne ume da skine pritisak sa igraca, plus i sam trpi ogroman pritisak sa vrha, sto i igraci osecaju, znam iz pouzdanih izvora.
                          Ne zelim da umanjim Duletovu ulogu kao trenera, ali jedno je kad ima sta da skrpi i uzme trofej, a drugo je ova sezona.
                          Last edited by Cassius Clay; 18-11-14, 11:10.

                          Comment


                          • I pored svih problema koje Partizan ima, oni nas lagano dobijaju.

                            A Slameni Sesir, puca cim se pojaca imalo pritisak i zato je nula.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Originally posted by KERSDRS View Post
                              Da, Dule Vujosevic i proslogodisnji tim Partizana, koji je fenomenalan. To je najveca majstorija Duleta Vujosevica, sto je uspeo cak i navijace Partizana da ubedi da nemaju novca i ekipu, uprkos prolasku u top 16 i osvajanju KLS. Ja sam govorio jos na pola sezone da Partizan ima strasnu ekipu. Evo koja su se imena provlacila kroz Partizan prosle godine: Milosavljevic igrao malo, klasa za SImonovica, PAVLOVIC (NBA), Bertans igrao na kraju sezone, igracina za nase prostore, BOGDANOVIC, koji nas je sam pobedio u finalu, najbolji nas igrac u zadnjih x godina, tek dolazi njegovo vreme, Lovernj, odlican, Kinzi, Tepic, Vesterman, Musli, Gagic(kada ga krene). . . Dosta igraca je bilo povredjeno, ali sjajno tempirana forma za kraj sezone + Dule, svi su znali sta ce biti.
                              E ove sezone je Partizan neuporedivo slabiji, jer kao sto znamo lako je biti institucija kada igras EL, malo je teze dovesti igrace za manje novca bez toga. A sa druge strane Zvezda je jaca skoro na svakoj poziciji, sem mozda na 5...
                              Ne radi se ovde o KLS, vec o velikim utakmicama gde se ocekuje da dobijemo (Budiveljnik prosle godine, Jenikins, sreca), tu smo nemocni sa Radonjicem koji ne ume da skine pritisak sa igraca, plus i sam trpi ogroman pritisak sa vrha, sto i igraci osecaju, znam iz pouzdanih izvora.
                              Ne zelim da umanjim Duletovu ulogu kao trenera, ali jedno je kad ima sta da skrpi i uzme trofej, a drugo je ova sezona.
                              Ma prevara je taj Duško od trenera. On trofej video ne bi da mu te evrolige nije bilo.

                              Comment


                              • Daleko od toga da je prevara, za njegove domete u evropi ne znam, ali za Partizan je alfa i omega. A prosta je racunica da je teze sastaviti roster bez EL.
                                A mnogo toga u KKP vec godinama ne stima, sto pokrivaju rezultati(fenomenalni) tog kluba. Moraju neke stvari da se menjaju.

                                Comment

                                Working...
                                X