Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment






    • Crvena zvezda Telekom - Panatinaikos 78:69 (18:11, 22:21, 17:16, 21:21)

      Turnir se održava u gradu Miluzu, a naredni rivali crveno-belih biće šampion Nemačke -Bajern (subota, 18.30) i Strazbur (nedelja).

      Najefikasniji igrač Zvezde bio je Boban Marjanović, sa 18 ubačenih poena. Čarls Dženkins pratio ga je sa 13, a dvocifren je bio i novi plejmejker srpskog vicešampiona - Markus Vilijams (11).

      Crveno-beli dres nosili su i kapiten Mitrović 9, Blažič 3, Rebić 4, Cirbes 9, Gudurić 5, Čvorović 2 i Tejić 4.

      Odlican pocetak u oslabljenom sastavu
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • Izgleda da nam stizu Jovic i Dragicevic...
        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

        Comment


        • Zvezda ove godine ima veoma jak roster, jedva čekam da počne Evroliga, ako njih dvojica dođu jaki smo ko zemlja Bez sve šale, ja mislim da imamo velike šanse za dobar rezultat ove sezone, proučio sam tim koliko sam mogao i stvarno mi se sviđa, mislim da ima velikog potencijala, po meni puno jači od prošlogodišnjeg...

          Comment




          • On bi bio 5. stranac!?
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Do Superlige bice ih cetiri, budi u to siguran.

              Comment


              • Do superlige ce biti promenjena pravila...

                Comment


                • Teodosić za MOZZART Sport: Nadam se da ću igrati u Zvezdi! To je moj san!


                  http://www.mozzartsport.com/vesti/te...-moj-san/84999
                  Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                  Comment


                  • Pa bilo je priče o promeni pravila za strance ali mislim da je ipak reprezentacija na prvom mestu, pogotovo posle ovog SP i da Djordjević neće dozvoliti to...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Novi ljubimac...
                      http://www.mozzartsport.com/vesti/zv...subotice/85065
                      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                      Comment


                      • Fali jos jedan igrac koji moze da igra na 4-5... Ocekujem stranca, videcemo

                        Comment


                        • Najnovija vest, stigao nam Jovic



                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • Ovo je bruka na spoljnim pozicijama, dobro bi dosao jos jedan igrac koji moze na 4-5, i to bi bilo to. Prvi put otkako znam za sebe da se nas najveci rival nalazi u situaciji u kojoj smo se mi nalazili godinama, a to je da se bez EL ne moze tako lako popuniti roster kvalitetnim igracima. Zvezda u kosarci jeste luzerska ekipa, dokazano, ali ove godine nam ne moze promaci ABA ili domaca liga, bar nesto od toga. I red je za top 16.
                            Polako sve ide svojim tokom, organizaciono smo daleko ispred svih.

                            Comment


                            • Comment


                              • Kakav pocetak Zvezde, bas obecavajuce,1/4-23:13
                                Last edited by jovan; 23-09-14, 18:39.
                                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                                Comment

                                Working...
                                X