Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljudi moji dobri ...pa zbog jednog loseg dana da mijenjamo trenera..daj bre,ekipa mora da ostane na okupu , lakse se radi tako,znaju se greske,radice se na njima...zbog jedne sezone da se unistava koncept,nemojte..ovo drustvo sa Radonjom je sad staro drustvo..neko kad se odseli,a dodje novi,obicno je sve to rigidno i zategnuto..dakle,moramo da stvorimo kontinuitet,slogu,zajednistvo,harmoniju,sad kad je najpotrebnije,i sve ce se isplatiti....bice dobro sve..samo vjera i harmonija.Tako se stvara snaga i moc.....a ne odma "daj mijenjaj" "....pi!


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Pa ja nisam govorio daj menjaj posle 3 poraza, nego sada kada vidim da je čovek limitiran. Ovo je njegov maximum. Mogao je da prođe u EL ali svakako ne i da nas vodi u njoj, nije kapacitet. Jedno je biti strpljiv a drugo je trpeti nekoga ( ko to ne zaslužuje)
      Imao je mesec dana da spremi ekipu na kombinovanu zonu. Nije to uradio. Neoprostivo. Treba da ga je sramota što sam nije dao otkaz. Te utakmice jednostavno moraju da se dobiju, i ako znaš od septembra da je polufinale ABA utakmica sezone, TI TEMPIRAŠ forumu za to, a ne da ti se povrede igrači igrajući neki EC i t d.
      Eto ga juče Radenović, kome nije jasno zašto on treba da bude vođa, nikad mu i neće biti. Nije samo njegov br poena, nego pristup igri. P r o.

      I da, sve guste utakmice su dobili igrači, nijednu on, da se on pitao u tim utakmicama, pukli bi od Radničkog u polufinalu Kupa. Bezmudi trener ne može da vodi Crvenu Zvezdu u bilo kom sportu, najteže je biti trener Zvezde.
      Last edited by Cassius Clay; 01-05-14, 19:45.

      Comment


      • Ajde da se lažemo Duka da je jedan loš dan. Ovo se ponavlja mnogo puta da bi bio jedan loš dan kako ti kažeš. Ako hoćemo da dobijemo komšije kada je najpotrebnije treba trener sa mudima, sa ovim teško ćemo uraditi nešto više od jedne ili dve pobede u finalu.

        Comment


        • Prica se o Ciboni. Naravno Radonjic je promasio 12 uzastopnih otvorenih trojki (ko hoce moze da pogleda i prebroji), nisu Djenka, Jaka, Simon. Spocitava mu se sto je onda krenuo na Raska. A sta je ostalo? Nije koristio Bobija jer je on neupotrebljiv u odredjenim mecevima. Prosto, takav je igrac, nije konstantan i to je nekako i normalno sa njegovim gabaritima. Reci da se on nije pripremio na zonu bi podrazumevalo da nismo imali otvorene suteve, sto nikako nije tacno, nego su se malo muda skupila. I da dodam za DNevnik, sanse nema da bismo mi od Cibone pukli u plejof seriji na koliko god hocete pobeda.

          Da je mogao da bolje psihicki da spremi ekipu, jeste. Da ne reaguje dobro tokom meca, i to je tacno. Napravio je greske i u selekciji. Ko radi taj i gresi. Pogledajte uzas i haos koji je napravio veliki Zeljko Obradovic ciji svaki igrac ima godisnju platu u rangu naseg budzeta. Najgora stvar koju nam je ova susa donela je nedostatak strpljenja. Mi mnogo boljeg domaceg trenera ne mozemo da izbunarimo, a da nam upadne neki ispuseni Boza Maljkovic, neka hvala ni to. Samo polako i strpljivo.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Da,Radonja je sutirao 12 otvorenih trojki...A ne igraci.
            Aleksa brate , da igramo sad jos 10 utakmica zaredom sa Cibonom,svaku bismo ih sastavili sa zemljom..no,takav je eto zivot..


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Duka View Post
              Da,Radonja je sutirao 12 otvorenih trojki...A ne igraci.
              Aleksa brate , da igramo sad jos 10 utakmica zaredom sa Cibonom,svaku bismo ih sastavili sa zemljom..no,takav je eto zivot..
              I mi sa Cedevitom
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Meni je smesan izgovor da ste imali los dan bas kada igrate utakmicu sezone. Pa kada ce biti dobar dan kada nije na tekmi koja vodi u evroligu. Imao je sve preduslove da obezbedi evroligu, posebno u odnosu na Cibonu, a onda je dokazao da je slameni sesir kao sto brajko kaze . To je kao kada krava da punu serpu mleka i na kraju sve prospe. Kakav je trener, dokazao je i protiv Mege u kupu, verovatno je i tada bio los dan samo je sreca bila tu. Takodje, prosle sezone umalo nije poslao Radnicki u evroligu.

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Prica se o Ciboni. Naravno Radonjic je promasio 12 uzastopnih otvorenih trojki (ko hoce moze da pogleda i prebroji), nisu Djenka, Jaka, Simon. Spocitava mu se sto je onda krenuo na Raska. A sta je ostalo? Nije koristio Bobija jer je on neupotrebljiv u odredjenim mecevima. Prosto, takav je igrac, nije konstantan i to je nekako i normalno sa njegovim gabaritima. Reci da se on nije pripremio na zonu bi podrazumevalo da nismo imali otvorene suteve, sto nikako nije tacno, nego su se malo muda skupila. I da dodam za DNevnik, sanse nema da bismo mi od Cibone pukli u plejof seriji na koliko god hocete pobeda.

                  Da je mogao da bolje psihicki da spremi ekipu, jeste. Da ne reaguje dobro tokom meca, i to je tacno. Napravio je greske i u selekciji. Ko radi taj i gresi. Pogledajte uzas i haos koji je napravio veliki Zeljko Obradovic ciji svaki igrac ima godisnju platu u rangu naseg budzeta. Najgora stvar koju nam je ova susa donela je nedostatak strpljenja. Mi mnogo boljeg domaceg trenera ne mozemo da izbunarimo, a da nam upadne neki ispuseni Boza Maljkovic, neka hvala ni to. Samo polako i strpljivo.
                  Stvarno te nekada vidim kao Čovićevog izaslanika, kao da čitaš sve njegove izjave i samo pretočiš ovde. Neoprostivo je da izgubi od Cibone u sred Beograda, ekipa se pravila samo da se ta utakmica dobije, to mrtvo polufinale protiv mrtvog kluba, umrla ta Cibona, ako ne naprave neku "prevaru" kao mi ugasiće se, i protiv tri igrača u tom mrtvom klubu, nema izgovora, sve to što si ti napisao okači mačku o rep. Pisao si ovde o jakoj svlačionici, pa gde je ta jaka svlačionica kada treba, lako je biti mudo protiv MTZ-a u Beogradu, pa Tejić se pobije, pa šou svi jaki, a kada je stani pani, samo Jaka vuče i tako cele sezone. Da ne pričam da ta osoba nema autoritet možda i najpotrebnija stvar za jednog trenera tima koji ima ambicije da osvoji sve što se osvojiti može, od tog EK, preko ABA lige, pa i ove nebitne pašteta lige. Njemu predsednik kluba zove tajm-aut sa tribina mobilnim telefonom, dakle momentalna ostavka da sam na njegovom mestu, no ne, lepo njemu da bude samo vojnik. Baš smešan lik, a kao trener, rekoh već Budućnost i klaj klaj pritiska bez, tenzije bez, dajte nama jednog iskusnog Božu Maljković koji zna šta hoće od tima, zna šta radi i koji je pri tom trenersko ime, autoritet i prema igračima i prema upravi, jer drugačije ne može kod nas, cirkus smo klub, pokazali i proše godine, pokazujemo to i ove, a kako ? Napravimo tim, osvajamo sve EK, ABA ligu, domaću ligu i na kraju nas komšije naduvaju u svemu osim u kupu najnebitijem reklo bi se, a što ? Prvo trnere, drugo rasturanje selekcije u sred sezone. Doveli smo ovog brata iz Ukrajine tapše loptu kao da ima pet godina dečko, strašno. Da ne pominjem koliko košta ovaj ceo projekat ove godine, u budžetu itd. i poduvamo od Cibone, evo sad mi postaje smešno. Dakle u normalnoj firmi neko snosi odgovornost, a ne da se traže izgovori večno.

                  Što se strpljenja tiče, ja ga nemam, 12 godina i 13 na putu, meni to puno, a cenim da ga niko i nema, osim neko sa amnezijom ko zaboravlja lako sve te padove, a ako sam prošlu sezonu istrpeo zbog podizanja posrnulog giganta, ovu vala ne mogu, moram da pljunem po nekome, po igračima neću jer su tog istog Radonjića vadili iz svog bunila bar 5 puta ove godine u sličnim mečevima, dakle RADONJIĆ SLAMENI ŠEŠIR.

                  @Duka, napisao si da se strpimo sada kada je najvažnije. Šta je sada najvažnije, najvažnija utakmica godine nama je prošla, izgubili smo je sa najplaćenijim timom, reklo bi se i najjačim timom na svom parketu, pred svojom publikom kao apsolutni faovrit, svaku drugu smo utakmicu smeli da izgubimo samo ovu nismo, ti ako ne vidiš posledicu onda stavarno ne znam šta da ti kažem. I da ne bi izgubili od Cibone da smo igrali narednih 10, ali 10 prijateljskih ili ovih ligaških tipa izgubimo nema veze tu je još 20 mečeva popravićemo skor, pritiska bez.

                  Ma stvarno mi nestvarno da postoje osobe koje ga brane, ajde da mi igramo neku vanplanetarnu košarku, npr. Vukoičić je imao taj fazon iako se desilo da izgubimo igrali smo košarku milina za oko pa se (mada i to teško, ali ajde pokušavam da nađem izgovor za Radonju) može oprostiti , nego ni to, svaka tekma abnormalni padovi u igri, pod pritiskom kao raspuštena banda, onaj lik iz PAO-a nas na +15 natrpao msm da ove sezone nijednom više nije prešao 7 poena, a i kakva je to odbrana kada ti protiv slične ekipe, ekipe koja igru bazira na odbrani, PAO-a, ispustiš 15 za poluvreme, dođe mi i to kao neka laž, no ajde desi se, desi se i to, desi ovo, pa dokle više da se dešava, dešava se 12 godina !?

                  Originally posted by PRINCE View Post
                  Meni je smesan izgovor da ste imali los dan bas kada igrate utakmicu sezone. Pa kada ce biti dobar dan kada nije na tekmi koja vodi u evroligu. Imao je sve preduslove da obezbedi evroligu, posebno u odnosu na Cibonu, a onda je dokazao da je slameni sesir kao sto brajko kaze . To je kao kada krava da punu serpu mleka i na kraju sve prospe. Kakav je trener, dokazao je i protiv Mege u kupu, verovatno je i tada bio los dan samo je sreca bila tu. Takodje, prosle sezone umalo nije poslao Radnicki u evroligu.
                  Ma izgovor klasičan, cela sezona ti se svodi na taj meč, dakle cela sezona bukvalno postoji zbog tog meča i ti izgubiš, pa šta si radio cele sezone majku mu, šta !? Krivo mi što nismo izgubili derbi, po prvi put u životu mi krivo, jer kao prvo mislim da ne možemo da dobijemo pkk 6 puta u sezoni ma kako god vi bili osakaćeni sa tim povredama, drugo jer bi Radonja verovatno leteo da je izgubio derbi, pogotovo da ga je izgubio u smeru u kom je išla tekma na poluvremenu.

                  Comment


                  • Originally posted by Duka View Post
                    Da,Radonja je sutirao 12 otvorenih trojki...A ne igraci.
                    Aleksa brate , da igramo sad jos 10 utakmica zaredom sa Cibonom,svaku bismo ih sastavili sa zemljom..no,takav je eto zivot..
                    Poenta je u tome da se trebalo dobiti sada a ne narednih deset mečeva ..

                    Comment


                    • Od decembra sam pričao da je polufinale najbitnije, ali kad imaš nesposobne ljude koji vode klub u smislu želja & realnih mogućnosti to je to. Govorio sam, što bi svak normalan rekao, prvo svoje dvorište pa onda EC neki i te zajebancije. Nisu se odredili prioriteti. Sva naša razmišljanja su bila uprta na EC a ne na polufinale ABA. Direktni krivci Nebojša Čović koji će uskoro da leti, i DEJAN RADONJIĆ.
                      Hoće li mi neko sada reći, oni koji su pominjali koeficijente za grupu EL, šta će im sada koeficijent?
                      Direktno je EC, pohlepa i nestručnost uticalo na rezultat sa Cibonom.
                      Igrača 2 unutrašnja povređena IAKO JE FORMA TREBALA MESECIMA DA SE DIŽE ZA TU UTAKMICU, a ne za EC ranije, pa su tada bili em povređeni em u padu forme.
                      Trenerova nesposobnost se videla još protiv Radničkog, i smem da kažem da će ovo Radonjiću biti najveći uspeh u krajijeri, iz Zvezde se on vraća u Budućnost koliko ovog leta. Jer ti imaš 3 meseca da uigraš napad na kombinovanu zonu, a ti ne razmišljaš o tome, poražavajuće. Igrači su posle EC bili ispražnjeni, manje gladni, pogotovo stariji izdrkani putovanjima u Kazanj i Kaunas, pa pre toga malo Bilbao, malo Novgorod. Sve je to uticalo na ovaj rezultat.
                      Ispucali smo te pobede gde smo imali sreće protiv Ritasa i ostalih ekipa kada nije bilo bitno, a ne može uvek da ti krene kada gubiš. Sve u svemu drago mi je što sam bio u pravu.
                      Neko će reći nema veze EC i ostalo sa rezultatom, to je jedna loša utakmica, a ja mu kažem da se nikada nije bavio sportom i da i ima velike veze. Misli na 1000 strana, i došlo do zadovoljenja, kad smo ispali iz EC kao da je sezona završena, a ustvari tek je počinjalo ono suštinski važno.
                      Radonjiću pozdrav idi budi guvernadur

                      Comment


                      • RADONJIĆ SLAMENI ŠEŠIR.

                        Comment


                        • Puna podrska Radonji...iz ovog sranja ce se uzdici i mnogim 'strucnjacima' zacepiti usta. Siguran sam u to.


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Duka View Post
                            Puna podrska Radonji...iz ovog sranja ce se uzdici i mnogim 'strucnjacima' zacepiti usta. Siguran sam u to.
                            Ee Duka, da on veruje u sebe kao ti u njega, gde bi nam kraj bio.

                            Comment


                            • RADONJIĆ SLAMENI ŠEŠIR.

                              EDIT: RADONJIĆ SLAMENI ŠEŠIR.
                              Last edited by Brajkula; 05-05-14, 12:55.

                              Comment


                              • Radonjić slameni šešir.
                                ( da ne mora covek da edituje )

                                Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X