Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #IsingDevotion first edition has a winner!



    Pobedio Raško

    Comment


    • ponovo smo na dobrom putu posle ocajnog prvog poluvremena...ali smo ipak nadoknadili -15

      Comment


      • Važne su ove pobjede, ako ništa onda radi pumpanja međusobnog skora. Ove godine momci još nijedan derbi nisu izgubili. Bravo majstori za pobjedu, mada je utakmica, kao i liga više revijalnog karaktera.

        Comment


        • Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

          Comment


          • strasan snimak e upravo zbog ovoga obozavam ove momke...bravo majstori nemoze jedan los dan da srusi sve ono sto ste nam dali ove sezone...BRAVO ZVEZDOOOOOOOOOOO

            Comment


            • Comment


              • RADONJIĆ SLAMENI ŠEŠIR.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  RADONJIĆ SLAMENI ŠEŠIR.
                  a da nisi brate malo smorio sa tim ..malkice ..a? Trener mora da ostane da imamo kontinuitet i da time sazrijevamo na svakom planu..kako su ovi sa debelim,nisu odma cvjetali,nego vremenom,covjece..oces novog trenera pa da opet imas neki novi pocetak,zacarani krug i tome slicno.


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Čekaj, Duka zar ti nisi bio prvi koji je obećavao rezultate kada sam pljuvao Radonjića posle svih onih poraza u EL ? Dakle, ne prolaz u finale ABA lige već osvajanje istog ?

                    Kapiram da si Crnogorac, da imaš neki osećaj nacionalne privrženosti prema njemu i to, ali brate....čovek sa timom koji je sačinjen od budžeta veličine koju nijedan tim nije imao na ovim prostorima izgubi od tri igrača Cibone u Beogradu u najbitnijem meču sezone, da ne pričam da su imali 6 igrača u rosteru itd. Ako ćemo redom nijednu jaču utakmicu u EL nije dobio, isuštao 15 od Panate, čim je pritisak njega nema nigde, pravi greške iz redova verovali ili ne. Da ne pominjem i da je Kup izgubio. Da, izgubio. Pritisak, tim u kanalu, sreća Jokić u poslednjem napadu zagovna, a u svim ostalim mečevima tu Megu smo mleli sa +10, samo u finalu dobili na sreću, sa timom koji je enormno plaćen, alo !? Od Bambegra ispao isto. Da ispao, ispustio onaj brat loptu na par sekundi do kraja i dao nam šansu da Dženkins na svoj momenat okrene. Arena puna, kuva, vri, on u bunilu. Uniks, sve ide ka tome 12 poena trazlike i ? Dakle, neka ide u Budućnost, realan domet za njega, tim igra u fazonu "nismo najjači, šta uradimo, uradili smo", bez pritiska dakle, to je radno mesto za njega, a nama ovaj Čović neka da nekog Božidara Maljković, Dudu Ivković itsl.

                    Što se debelog i sazrevanja u pkk tiče, o čemu ti ? Taj debeli selektovao najbolju generaciju, pa možda i u istoriji evropske košarke - Divac i co. Kakvo sazrevanje, melju nas godinama, a pri tom smo mi njima poslednji put uzeli titulu kada su oni igrali F4 EL, pri tom ih nismo mi odbili nego Železnik sa Bilatovićem i Jestratijevićem. Od te godine ništa, dolazi Dule debela svinja i evo još jednu uzastopnu godinu nećemo uzeti titulu, jer sada imamo tim, ali nemamo trenera.

                    RADONJIĆ SLAMENI ŠEŠIR i pisaću tako sve dok ga "veliki poglavica" ne najuri i nadam se dovede neko kršteno ime na klupu.

                    Comment


                    • e mislim da ces onda jos dugo dugo da to pises

                      Comment


                      • Sreća je samo što smo mi, msm navijači psihopate pa navijamo i kada uspeha nema 12 godina, inače bi sve ovo otišlo u tri lepe

                        Comment


                        • Brajkula..brate,prvo titula je u SL prvo.....drugo,jesam vjerovao u osvajanje abe,ali ajmo to gledati kao los dan..evo 3 put spustamo grobare ove sezone,vjerujem da ce se ove sezone osvojiti ova cipiripi liga pa i da cemo uci u EL..covjek treba imati jos jednu sansu,samo zato sto je dugo sa njima,i lakse ce se raditi u buducnosti,bas iz tog razloga....a to da li bi volio da vidim Bozu ili Dudu kao trenera,naravno da da.....e sad,veze s mozgom to nema sto sam iz Crne Gore,znaci veze..tu si se malo zanio..Dakle,ja samo mislim da je bolje da kad je 'ekipa' duze zajedno,onda se lakse i radi,poznaju se bolje i radi se lakse..a ne sad opet upoznavanje sa novim treenerom pa i neko se ne navikne ,pa ce opet biti nekih alibija i tome slicno. Ovako,treba ostati na okupu da se napune baterije pa da ispravimo krive drine u narednoj sezoni.


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Dokle ćeš Duka da se zavaravaš, nemamo mi uspeha sa Radonjićem pa ostao još deset godina. Ova pobeda nema nikakvog značaja, dobijaju nas u finalu laganica tipa 3:1

                            Comment


                            • Nema šanse da Radonjić zvani visok pritisak uzme tri meča brže od Duleta u finalu, naučna fantastika to meni, naravno da bih voleo da se varam i da nisam u pravu, ali optimista nisam.

                              Da bio sam optimista pred 1/2 ABA lige, tom Radonjiću se sve otvori da uzme, u komšiluku opšta bolnica od trenera do igrača, svi boluju, F4 u Beogradu, Cibona u stanju skoro kao što smo mi bili nekada i on izgubi, tj. mi smo vodili samo na početku tog meča tipa 5:2, dakle ceo meč ispred sebe ima da okrene i ništa, sa timom enormno plaćenim.

                              Ma niko mene ne može da ubedi je on dorastao izazovu, da ne pišem ono u šta se toliko i ne razumem, a to je da napad igramo totalno bez ideje i sa osloncem na individualce, da nemam izgrađen napad i slično, ne znam ja mnogo o tome pa ne mogu da pišem, ali sigurno mogu zdravo da rezonujem i ispišem ovo iznad, a pri tom ću dodati da mu je i Čović malo odsekao noge sa Šilbom jer se u napadu sve gradilo oko njega i on nakon EL popije otkaz, ali opet mogao je i tu Radonjić da se suprostavi, no naprotiv on je taj otkaz preuzeo na sebe, kao on nije zadovoljan igrama, jbg mora poglavica da se sluša, da ga ne sluša verovatno bi odavno dobio otkaz, ne bi se čekalo da izgubi od Cibone u F4.
                              Last edited by Brajkula; 01-05-14, 14:58.

                              Comment


                              • Ja sam uvek bio za da se trpi trener. Sjajan posao u odbrani. U napadu smo uvek dobijali na kvalitet individualni. Covek ne trpi pritisak, ne ume sa igracima pred vazne tekme.
                                Kada vide njega da se usrao kako da im ulije samopouzdanje?
                                U pravu je Brajkula 1000%. Zao mi je sto smo sinoc dobili, ne znam da li je neko dobio partizan 6 puta u sezoni, a ako hocemo da osvojimo to moramo da uradimo.


                                Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X