Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa kad prestaneš sa tim .. alo ženo, presaberi se, tripuješ, niko te ne mrzi (!!!)... možda i prozborimo koju još o KK CZ.

    Meni ovo sinoć nije ama baš nikakvo iznenađenje.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Dobro ona, muškarcu, kako drugačije da te nazovem.

      Ako neko pobedi više od 90% utakmica u ligi, stavrno je iznenađenje da ta ista ekipa izgubi najbitniji u sezoni od ekipe koja ima 3 igrača i od ekipe koju smo u dva navrata dobili ove sezone, od toga baš lako u Beogradu, osim ako si Tarabić pa predvidiš propast kao što je on uradio.

      Comment


      • Веровао сам у Радоњића целе ове сезоне и веровао сам да нам може донети трофеј АБА лиге, односно учешће у ЕЛ и следеће сезоне. Очекивао сам да он, као тренер расте заједно са екипом и деловало је тако кроз ову сезону. Први у АБА лиги, полуфинале ЕК. Резултати су били иза њега. Бранио сам га као да ми је брат у друштву кад се напијемо па паметујемо о ККЦЗ. Нисам био у праву. Радоњић дефинитивно није човек за велике, одлучујуће утакмице. Хвала ти на свему што си урадио ове године и довиђења! То је моја жеља, а ја мислим да ће Поглавица оставити Радоњу до краја ове сезоне.

        Јесмо жртве овог система Ф4 који је ретардиран, али господо човеци, ако ми једну Цибону не можемо да добијемо на паркету где смо играли можда и најбоље ове сезоне (шта год други причали), онда и не треба да играмо ЕЛ. Све добро из ове сезоне су они срушили синоћ. Толику безмудост и страх нисам видео за своје 22 године. Тврди кошеви, полупразна Арена, повреде?! Које су то зајебанције.. НЕМА ОПРАВДАЊА!!! СРАМОТА!!!

        Навијачкој групи Делије бих поручио нека наставе са бојкотом! То је та љубав према клубу, то је Звезда, то је Србија!
        Нисмо ми били први за улазак у ову лигу, никако.

        Преостаје ми да се надам да ћемо освојиту ову нашу..лигу, а и ако не освојимо шта сад.
        Ионако нисмо навикли на трофеје, а ја ћу и даље да плачем као пичкица синоћ и волећу те док не умрем.

        Spoiler

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Ma meni ne pada na pamet sa tobom da se raspravravljam i ulazim u diskusiju.... muškarcu!
          Ne može čovek ništa da napiše da mu neko ne skoči odmah za vrat, a ko bi drugi nego ti večito antiprtivan.

          Pa šta ako su pobeđivali? Koliko ima razloga što se sve to tako izdešavalo (da ne nabrajam sada iako ima i naših zasluga, naravno), ali ako si ti bio zadovoljan sa prikazanim u većini tih mečeva.. pa ok.. pobedama se malo ili nikakao u zube ne gleda.... ja u mnogim nisam bila zadovoljna, ali terali smo dalje i ko će tada o izuzetno lošim realzacijama u napadu, pre svega, da priča, jel da?

          Ako su Radonjić i Čović do sada, u svm dosadašnjim mečevima i svim tim pobedama, radili tako dobro, ne bi trebalo onda da im toliko uzimaš za zlo ovu, makar i bila i pf ff aba lige.
          Cekaj a gde si bila 2010 kad smo se kidali na malom kalemegdanu. Igra ekipe ove sezone je bila na visokom nivou, veoma dobra, jednoatavno jaci timovi nisu igrali ovu zonu koja je nasa rak rana. Ali reci da ne znaju da igraju itd je besmisleno. Necemo pljuvati po Covicu koji je izvukao klub, bar jos neko vreme, jednostavno nemam obraza da to radim coveku koji je uz pomoc drzave izvukao klub.
          To tvoje " neznanje i nemogucnost " ne piju vodu. Jer nije tako. Ovo je krivica Radonjic Dejana i uprave koja je forsirala EC. Ne mogu reci da je sezona odradjena dobro samo zbog ove utakmice, inace nista drugo ne moze da im se zameri. Neki ljudi koji se nisu bavili sportom ne razumeju, ne mislim na tebe konkretno, da nije sve u igri tako lako. Licni primer, mozes da budes ponizen proti Nove Varosi ako udjes u utakmicu sa mislju "lako cemo"

          Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока
          Last edited by Cassius Clay; 25-04-14, 15:35.

          Comment


          • Ala izvrćete kako vam se sviđa Ko je bre rekao da ne znaju da igraju? Nemaju znanje, ni moć za veće domete, a to je nešto drugo...sviđalo vam se ili ne...
            A bila sam tamo gde i uvek.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • mozemo sada pametovati i pisati kako nam niko nije dobar od uprave pa preko trenera pa cak do nelsona...ja samo znam da bi sada za ovu ekipu ove momke koji su mi priredili tolio lijepih trenutaka ove sezone zajedno sa trenerom i upravom dao i SRCE I DUSU...pa i oni su ljudi zar neko misli da oni vole sto se ovo ovako desilo...momci glavu gore i idemo dalje ma koliko nas sve ovo bolilo...i samo i dalje nastavimo bojkot tako se voli klub i ovi momci...pa dajte da napustimo tu jadransku ligu da je neigramo pa da punimo dvorane i igramo domacicu...zapitajmo se mnogi bi bili sretni da su na nasem mjestu a mi smo spremni da popljujemo sve i da nam nista nevalja preko noci...PA MI SMO SRBIIIIIIIIIIII NARAVNO

              Comment


              • Originally posted by duka79 View Post
                mozemo sada pametovati i pisati kako nam niko nije dobar od uprave pa preko trenera pa cak do nelsona...ja samo znam da bi sada za ovu ekipu ove momke koji su mi priredili tolio lijepih trenutaka ove sezone zajedno sa trenerom i upravom dao i SRCE I DUSU...pa i oni su ljudi zar neko misli da oni vole sto se ovo ovako desilo...momci glavu gore i idemo dalje ma koliko nas sve ovo bolilo...i samo i dalje nastavimo bojkot tako se voli klub i ovi momci...pa dajte da napustimo tu jadransku ligu da je neigramo pa da punimo dvorane i igramo domacicu...zapitajmo se mnogi bi bili sretni da su na nasem mjestu a mi smo spremni da popljujemo sve i da nam nista nevalja preko noci...PA MI SMO SRBIIIIIIIIIIII NARAVNO
                Sta bi mi imali u ovom trenutku od toga?
                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                Comment


                • Originally posted by stefan12 View Post
                  Sta bi mi imali u ovom trenutku od toga?
                  Pa naravno da nebi imali nista ali bar ovi koji se slikaju na utakmicama EL a ne dolaze i bijkotuju najvaznije utakmice koje vode do te EL nebi imali sta da bojkotuju...mi samo nanosimo stetu svom klubu i razmisljamo kako je covic igrao u aren da bi zaradio...pa zasto nebi zaradio zasto mi nismo napunili halu i pomogli klubu i finansijski i naravno nasim poznatim hukom sa tribina kao sto smo radili u evropi...da je sinoc bila takva podrska siguran sam da bi sve bilo drugacije i da bi uspjeli da dignemo ekipu...ali sta bi bilo kad bi bilo...

                  Comment


                  • Tuzno...nevjerica...ne mogu da se jos opasuljim od soka..cibona alo...najjjjvazniji mec ludilo vazan i to sve u svojoj kuci...ali,ne davati otkaz Dejanu..zasto? Pa zato sto ce cijela ekipa u iducoj sezoni biti prosto jaca i iskusnija u kom oces smislu.Ovo je trenutak kad treba ipak da ostanemo jaki,i jaki i stameni.Radonjic se ne smije mijenjati.Nastavimo da radimo dalje,slozice se kockice...uostalom,imamo kvalifikacije za EL a mozda i dobijemo WC.


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma zajebi to da ce ekipa rasti i ove godine i prosle ista situacija trokiraju u najbitnijim utakmicama.A sto se tice WC-a to dobijaju Rusi ili ko vec da najvise para.
                      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                      Comment


                      • Originally posted by Duka View Post
                        Tuzno...nevjerica...ne mogu da se jos opasuljim od soka..cibona alo...najjjjvazniji mec ludilo vazan i to sve u svojoj kuci...ali,ne davati otkaz Dejanu..zasto? Pa zato sto ce cijela ekipa u iducoj sezoni biti prosto jaca i iskusnija u kom oces smislu.Ovo je trenutak kad treba ipak da ostanemo jaki,i jaki i stameni.Radonjic se ne smije mijenjati.Nastavimo da radimo dalje,slozice se kockice...uostalom,imamo kvalifikacije za EL a mozda i dobijemo WC.
                        Ako imamo u planu da bacimo još jednu godinu u prazno onda ok, ne treba menjati trenera koji ne može da dobije nijednu utakmicu pod pritiskom sa 2x jačim timom. Uložili smo u tim budžet koji nije viđen na ovim prostorima i ono što smo dobili jeste KUP. RADONJIĆ SLAMENI ŠEŠIR, Budućnost je tim za njega, prosečan nema pritiska, šta god da se uradi odlično, nama ipak treba drugi čovek, čovek koji zna da pobedi bitan meč.

                        Comment


                        • Bas me zanima Cokijeva reakcija na sve ovo, kako se ophodio prema Dekiju posle tekme, to me zivo interesuje.
                          Preplaceni igraci, los trener, izvukli ste maksimum na kraju.
                          Last edited by Black Mamba 24; 25-04-14, 17:14.
                          sigpic

                          Comment


                          • Kakva zrtva sistema? Ko je prosle sezone bio zrtva? I ko je umesto njih uleteo u EL? What goes around comes around. Karma je kurva.
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Ala izvrćete kako vam se sviđa Ko je bre rekao da ne znaju da igraju? Nemaju znanje, ni moć za veće domete, a to je nešto drugo...sviđalo vam se ili ne...
                              A bila sam tamo gde i uvek.
                              Nije da smo igrali sa Realom finale EL nego sa Cibonom koju smo silovali pre mesec dana, tako da to nisu veći dometi.

                              Comment


                              • Ma jah... za finale ABA Lige... glupost najobičnija, ionako je mnogi osporavaju... šta će nam još i to...
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X