Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sinisa Kun View Post
    Za kvalifikacije evro lige je upis 100.000 eura ako se ne varam, koliko je pametno uloziti te pare pa naletiti na neke ruse pitanje je
    Plus ako hoces da budes organizator moras takodje da pljusnes lovu. Tamo te sigurno cekaju Rusi i Turci,
    koji su vec izrazili zainteresovanost za organizaciju, i sigurno baratuju sa vecom lovom, a takodje i vecim
    interesom same Eurolige.
    It is not the violence that sets a man apart.
    It's the distance he's prepared to go.

    Comment


    • ja mislim i da su se navijaci veceras opasno obrukali pa zar se ovako bodri i voli klub...kao neki bojkot jedinog takmicenja koje vodi u EL a kad igramo tu EL onda je pomama stoji se i na glavi...ovo je bruka za srbiju i za delije...zapitajte se bez obzira sto su veceras stvarno podbacili dali su ovi momci veceras zasluzili ovo pozoriste i praznu dvoranu zbog nekog naseg inata...

      Comment


      • Originally posted by duka79 View Post
        ja mislim i da su se navijaci veceras opasno obrukali pa zar se ovako bodri i voli klub...kao neki bojkot jedinog takmicenja koje vodi u EL a kad igramo tu EL onda je pomama stoji se i na glavi...ovo je bruka za srbiju i za delije...zapitajte se bez obzira sto su veceras stvarno podbacili dali su ovi momci veceras zasluzili ovo pozoriste i praznu dvoranu zbog nekog naseg inata...
        Kada bi shvatio da su Delije sever "institucija" tj najorganizovanija grupa, onda bi razumeo. Odstupaju od srpskog mentaliteta, tu se zna ko je glavni i tu ne moze nista da se promeni, i ne treba.
        Da su bile DELIJE, rekli bi da su im stvorili dodatan pritisak. Bojkot je, i o tome nema sta da se raspravlja, a kamoli da se oni krive. Uprava da je bila dosledna kao DELIJE sada bi bili u finalu, Silb bi igrao a ne neki Lipovij ili Simonovic. Uprava, pa trener, pa tek onda igraci, ali nikad ne krivim igrace. Ako imas loseg vodju, dzaba i 15 majstora.
        Last edited by Cassius Clay; 24-04-14, 22:24.

        Comment


        • KK Crvena Zvezda Telekom

          Radonjić mora da da otkaz, ako ima obraza.Mada nije on jedini krivac ipak 2/32 za tri nije on mogao da suta.A kada sam vidio da se u trecoj cetvrtini Radonjić znoji i hvata za glavu, znaci da nije dorastao zadatku.Ali koliko naši igrači nemaju m*** to je nevjerovatno, niko ne smije da suta.Blažič treba da istuče sakog igrača.Stvarno je Jaka jedini dobro igrao.
          Last edited by stefan12; 24-04-14, 22:23.
          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

          Comment


          • Originally posted by KERSDRS View Post
            Kada bi shvatio da su Delije sever institucija, onda bi razumeo. Odstupaju srpskom mentalitetu, najjace organizovana grupa, tu se zna ko je glavni i tu ne moze nista da se promeni, i ne trebe.
            Da su bile DELIJE bilo bi da su im stvorili dodatan pritisak. Bojkot je i o tome nema sta da se raspravlja tu, a kamoli da se oni krive. Uprava da je bila dosledna kao DELIJE sada bi bili u finalu, Silb bi igrao a ne neki Lipovij ili Simonovic. Uprava, pa trener, pa tek onda igraci, ali nikad ne krivim igrace. Ako imas loseg vodju, dzaba i 15 majstora.
            brate moj ja vrlo dobro znam sta su DELIJE i vrlo cesto sam sastavni dio neseg sjevera i ako ne zivim u srbiji ali veceras samo 8000 ljudi u dvorani to je za mene bruka nad brukama...mi nemamo drugog nacina za EL nego preko ABA lige i to je gotova stvar...a sledece sezone cemo da igramo EK i bice naravno poluprazan pionir...to su nazalost srpska posla...i neznam kako da opravdam promasenih 30 suteva za 3 pone i cak 11 bacanja neznam koliko je tu Radonjic mogao da uradi...
            Last edited by duka79; 24-04-14, 22:29.

            Comment


            • Originally posted by stefan12 View Post
              Radonjić mora da da otkaz, ako ima obraza.Mada nije on jedini krivac ipak 2/32 za tri nije on mogao da suta.A kada sam vidio da se u trecoj cetvrtini Radonjić znoji i hvata za glavu, znaci da nije dorastao zadatku.Ali koliko naši igrači nemaju m*** to je nevjerovatno, niko ne smije da suta.Blažič treba da istuče sakog igrača.Stvarno je Jaka jedini dobro igrao.
              Jaka je heroj! Onako se gubi utakmica, one suze, te emocije, neprocenjivo. Da su imali Gurovića za kapitena ili boljeg trenera možda bi i bilo bolje. Simonovićevo we will win je bilo smešno.
              Oću da se forsiraju dogodine domaći mladi igrači, sa dobrim trenerom na čelu. Jaka je razvalio prošlu utakmicu Partizan, sada je odigrao fenomenalno, možda bi i bolje da su drugi bilo šta igrali.
              Nelson i Dženkins ne mogu da razumeju.(važnost, atmosferu, sve, kao domaći igrač) Što se mene tiče Nelsonu bih rekao doviđenja i doveo bih Vasu, mislim kada bi moglo. Daleko od toga da je zbog ove utakmice, jednostavno Nelson nije za velike mečeve, a dogodine bez evrolige nema potrebe za njim. Isto i Tadija. Video sam na kraju tekme suze mu oči. Nije smeo da potegne ni jednu trojku.
              Neka Radonjić završi sezonu i posle neka mu je sa srećom.
              Last edited by Cassius Clay; 24-04-14, 22:31.

              Comment


              • ljudi shvatite da je veceras bila ta crna noc kada ama nista i niko nije moga da pogodi osim Jake naravno koji je pravi heroj...on nas je sam drzao u zivotu a svi ostali su podbacili toliko da vjerovatno nikad vise nece u zivotu odigrati ovako losu utakmicu

                Comment


                • Da ali kako se npr. komsijama sve ove godine na F4 nije desila ta crna noć.Mislim da tu problem postoji i u upravi i u treneru.
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment


                  • Jad i čemer Toliko dominirati cele sezone i onda bum u jednoj utakmici. Sami smo krivi što smo ispustili ovu priliku i to kod kuće. Bolje što nisam gledao meč, samo bi se bzv nervirao, Jaki svaka čast ostali neka uče od njega.
                    Last edited by Lord Aleksoni; 24-04-14, 23:05.

                    Comment


                    • nekazem ja da nema greske u strucnom stabu ali pred ovu utakmicu smo bili u fantasticnoj suterskoj formi na zadnje 3 utakmice smo postigli cini mi se 36 trojki a veceras samo 2 od 32 suta i stvarno neznam sta reci a ne zaplakati nikad se u zivoti nisam tuznije osjecao i pitam se zasto je morala bas veceras da se desi ovako prokletstvo da nemozemo nista da pogodimo...

                      Comment


                      • Pa, ako cemo realno i prosle godine ste odigrali isto katastrofalno polufinale, i samo pukom srecom
                        prosli dalje. Najvise zasluzujuci Muti Nikolicu, koji nije umeo da iskreira poslednjih 5-6 napada za
                        Radnicki. Mislim, valjda se secate. Isto se pricalo da je lose vece, da nista nije htelo da udje...

                        Tad ste imali srece, veceras niste,... a realno ni u Laktasima niste trebali da prodjete tu tekmu.
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • Pa da i tad je bilo sto bi se reklo "na guzove"Prevelik pritisak stavljaju na igrače, a čini mi se da Radonjić nije pripremio ekipu na kombinovanu odbranu Cibone koja je bila ocekivana.
                          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                          Comment


                          • Originally posted by apacrow View Post
                            Pa, ako cemo realno i prosle godine ste odigrali isto katastrofalno polufinale, i samo pukom srecom
                            prosli dalje. Najvise zasluzujuci Muti Nikolicu, koji nije umeo da iskreira poslednjih 5-6 napada za
                            Radnicki. Mislim, valjda se secate. Isto se pricalo da je lose vece, da nista nije htelo da udje...

                            Tad ste imali srece, veceras niste,... a realno ni u Laktasima niste trebali da prodjete tu tekmu.
                            Sreća se u košarci zaslužuje. I Kecmanova trojka je bila sreća. Krvavim radom se to zasluži.

                            I meni nije jasno šta je Radonjić gledao, koji je to skauting, kao da je pao sa neba. Ja sam bio ubeđen da će naći opcije neke u napadu, ali očigledno je limitiran.

                            Comment


                            • Originally posted by KERSDRS View Post
                              Sreća se u košarci zaslužuje. I Kecmanova trojka je bila sreća. Krvavim radom se to zasluži.
                              Svi se secaju samo te trojke, a niko se ne seca trojke koju je dala Cibona pre toga. Isto puka sreca,
                              iz potpuno neizradjene akcije, lopta je nekom srecom otisla u ruke Bogdanovica, koji je pre toga promasio
                              bogaoca, a onda iscoskario trojku.

                              Srecu ne mozes da zasluzis, vec se nekim cudnim spletom okolnosti desi. Da je tad Cibona dobila nista
                              manje ne bi bilo zasluzeno, iako je Partizan vecim delom kontrolisao tok utakmice, za razliku od prethodna
                              dva polufinala koje je igrala Zvezda. Da je veceras Zvezda dobila vec sutra bi svi zaboravili da je Cibona
                              celim tokom utakmice imala dvocifrenu prednost. Tako je to u sportu. Pamte se samo pobednici.
                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • Surovo, ali istinito.Ali tako je to kad se sve u jednoj utakmici odlučuje.
                                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                                Comment

                                Working...
                                X