Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

    Comment


    • Crvena zvezda Telekom – Radnički Kragujevac 82:62 (20:16, 21:19, 24:10, 17:17)

      Crvena zvezda Telekom: Rebić, Mitrović 8 (7sk), Lazić 9, Blažič 7 (5as, 4sk), Simonović 3, Marjanović 16 (12sk), Tejić, Nelson 10, Dženkins 9 (4sk), Lipovij, Stojanović, Dragićević 18 (6sk).

      Radnički Kragujevac: Novak, Janković, Lešić 18 (4sk), Jović 10 (6as, 5sk), Mlađan 5, Kalinić 9 (5sk), Birčević 4 (11sk), Dimić, Balmazović, Brkić, Jevtović, Marinović 13 (6as).
      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

      Comment


      • BOBI

        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

        Comment


        • Comment


          • Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

            Comment


            • Neka mi pristojni članovi ovog foruma i normalni ljudi oproste na rečniku, ali moram cele sezone trpim da ovo napišem

              RADONJIĆU NAPUŠIŠ MI SE POLNOG ORGANA.

              Comment


              • Pa ne ide ,ceo drugi deo sezone igramo na Raska ,i normalno da nemamo sut spolja ...

                Upravo se desava ono sto sam pricao jos od pocetka sezone,da Radonja nema napadacki arsenal ,i to nas kosta sada u najvaznijem mecu u sezoni ...

                Uspeli smo da useremo sve u ovom jednom mecu,sto se kaze dzabe smo krecili ...

                Comment


                • Ma šta najvažniji meč sezone, taj Radonjić je izgubio kup, dakle izgubio, sreća živa nas pogledala u finalu sa Megom što, mislim, Jokić nije video pas već šutirao za tri ako se ne varam, ispao od Budivelnika u Beogradu, dakle ispao, puka slučajnost da onaj brat ispusti loptu koja ide u aut i evo sada ovo....čovek pod pritiskom ne može da dobije Kolubaru....

                  Na to dodamo debilan potez Čovića da otpusti Šilba koji bi večeras išao u 20 poena i to je to.

                  Comment


                  • Ne mogu da kazem da mi je krivo sto je Zvezda izgubila, ali ono...bolje bi bilo da je finale duel vecitih.

                    Trener vas je zakopao. Nije covek za velike utakmice...

                    Comment


                    • Navijači ima da cepaju naredne srede u derbiju. Mnogo će značiti njihova podrška u 5. kolu košarkaške lige Srbije!

                      Što se tiče igre, 32 šuta za 3, uspešnost 6%.

                      Prošle sezone Rakočević kriv zbog onakvog polufinala sa Radničkim, jer čovek navodno trokira u velikim mečevima. A ovo sada još gore!

                      Trebali smo da dobijemo ovo pa makar se igralo u zagrebačkoj Areni!

                      Jedino ću gledati još finale KLS ako stignemo uopšte tamo...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Setih se i ja Silba. Radonjicu, nije bio red brbljati o njemu kad je imao rez. Ali, u pravu si Brajko za Silba. Evo ga i Tadija, vidim sto je resio, usrao se. Radenovic i Katic da su igrali od pocetka i da su u formi to bi bilo to. Simonovicu oduzeti kapitensku traku. Nelson je ovako zasrljao i protiv PAOa. Neki pametni ljudi su pricali da Zvezda ima top16 tim al mi nismo hteli da udaramo na coveka sa rezultatima.
                        Nelson ima inteligenciju...
                        Treba napraviti jak presek sada. Dogodine hocu mlad tim i dobrog trenera sa sistemom. Od stranaca Jenkinsa. Da cestitam Blazicu, neka se zahvali saigracima.

                        Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока
                        Last edited by Cassius Clay; 24-04-14, 21:37.

                        Comment


                        • Ma igraćemo mi one kvalifikacije za EL ako se rezultati poklope, samo je pitanje kako ćemo u njima proći, bez ozbiljnog trenera cenim loše.

                          Comment


                          • Ovo meni nije iznenađujuće uopšte... samo nastavak već prikazanih i postojećih problema u poslednje vreme
                            Mislite da može drugačije u ovom momentu? Sumnjam.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Za kvalifikacije evro lige je upis 100.000 eura ako se ne varam, koliko je pametno uloziti te pare pa naletiti na neke ruse pitanje je
                              KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                              Comment


                              • Ma ovo se videlo jos na kupu koraca da Radonjic nema tu energiju, i sto kaze onaj sarlatan Andjus i u Kazanj su isli sa pricom da se brane, da ce izgubiti. Radonjicu, ovo se ne prasta. Budi covek i daj otkaz. Zvezda je surova, to se ovde ne prasta.
                                Lakse bi igrali sa Barselonom nego sa Cibonom samo jer ne bi bilo pritiska. Bez pritiska ova ekipa je pobedila Laboral i Bilbao u gostima i jos par sjajnih partija u EL.

                                Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X