Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Radenovic ima +1 u ugovoru i to ce veeovatno biti iskorisceno, za Tadiju ce se videti. Jokic je za evropski basket bolji za poziciju 5.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Pa je l ti ceniš da će produžiti saradnju sa njim ?

      Ja ne verujem iskreno, tražićemo novu četvrorku, Jokić, razume se, može.

      Originally posted by NebojsaNS View Post
      Radenovic ima +1 u ugovoru i to ce veeovatno biti iskorisceno, za Tadiju ce se videti. Jokic je za evropski basket bolji za poziciju 5.
      Ovo nisam znao.

      Pa može i 5 jer Katić lagano ide ka penziji, meni ova sezona daleko slabija od prošle npr., no nisu samo godine tu krive.

      Comment


      • Radonjic je veoma zadovoljan Radenovicem, i to je znak da 90+% ostaje.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Jedno je sigurno, a to je da se na poziciji 3 moramo pojacati. Kapiten da igra 15 minuta max sl sezone. Postalo mi muka od njega, ispromasuje se svaku tekmu, coskari, masi bacanja u presudnim trenutcima. Nije svrha kapitena da glumi Bajkovica kada pobedimo, nego da bude vodja na terenu. Al dobro. Niposto dogodine njemu ovolika minutaza.
          Ako Nelson ode, sve se menja.

          I jos za Radenovica, fenomenalan igrac, u odbrani nikad ne skripa, jako jako inteligentan, moze da izmisli kos. Meni se on vise svidja od Tadije, ali Tadija daje trojke i u napadu je raznovrsniji. Al ko je pratio sve utakmice ove sezone, uvek kad je gusto Radenovic skok u napadu, Radenovic da TROJKU iako suta veoma lose, sjajan backup
          Last edited by Cassius Clay; 11-04-14, 19:20.

          Comment


          • Tadija mi je vrlo verovanto i najdraži igrač ove ekipe uz Jaku madafaku, ali postaje više smešno kako brat moj svaku tekmu na istu foru napravi korake kada fintira čuvara pod košem.

            Inače, vredan igrač, kad ga hoće to je više od pola posla za tim.

            Comment


            • Originally posted by KERSDRS View Post
              Jedno je sigurno, a to je da se na poziciji 3 moramo pojacati. Kapiten da igra 15 minuta max sl sezone. Postalo mi muka od njega, ispromasuje se svaku tekmu, coskari, masi bacanja u presudnim trenutcima. Nije svrha kapitena da glumi Bajkovica kada pobedimo, nego da bude vodja na terenu. Al dobro. Niposto dogodine njemu ovolika minutaza.
              Ako Nelson ode, sve se menja.

              I jos za Radenovica, fenomenalan igrac, u odbrani nikad ne skripa, jako jako inteligentan, moze da izmisli kos. Meni se on vise svidja od Tadije, ali Tadija daje trojke i u napadu je raznovrsniji. Al ko je pratio sve utakmice ove sezone, uvek kad je gusto Radenovic skok u napadu, Radenovic da TROJKU iako suta veoma lose, sjajan backup
              Ne igra se kosarka samo zbog trojki.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Ne igra se kosarka samo zbog trojki.
                Nzm da li si mislio na poziciju tri ili na šut za tri, ali mi da smo imali jaču trojku cenim da bi se danas radovali finalu EK. Mada nebitno, finala koja dolaze su daleko bitnija , bar meni.

                Comment


                • Mislio je na moj deo "ali Tadija daje trojke".(valjda je na to mislio). E pa ja prvi znam da se ne igra kosarka samo zbog trojki, to sto sam rekao pre svega je zbog navijaca "strucnjaka" kojima je Tadija ciganin mnooogo bolji od Radenovica jer da 2,3 trojke i raznovrsniji je u napadu. Rekao sam vec da je meni Radenovic korisniji, tako da se izrazim, radi svoj posao u odbrani, Tadija tu ume da skripa i to dobro, i nije konstantan u napadu. Radenovic je puuno puta resio utakmicu, njegovi potezi su izvanredni, oni faulovi nad Sofom kad ga je posteno odvalio, dao trojku, pokazao ekipi da nemaju cega da se plase. Skok u napadu, asistencija, u Madjarskoj i jos milion situacija gde je nekim "nebitnim" potezima doneo Zvezdi prevagu.
                  Radonjic da forisira neki napadacki stil, Uniks bi nas razvalio obe utakmice, pitanje je da li bi dosli i do Uniksa. Znam sta im radi, ubija ih sa odbranom, i PAMETNO. Iz dobre odbrane ide i dobar napad, lakse se igra taj napad, jer znas ako omasis, mozes da odbranis, logicno.

                  Comment


                  • Tadija je precesto nevidljiv, beskoristan i generalno ima minus rejting. Ima meceva kad odigra kako treba, ali ne bas onoliko cesto kao sto se ocekuje. Pa ve ga skinuli sa sipke.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Ali Tadija u teškim mečevima uvek među boljim igračima, ako ne i igrač utakmice. Evo neki koji mi padaju onako na prvu loptu - finale kupa sa Megom, Lijetvus u gostima i Uniks kod kuće, molim lepo.

                      Comment


                      • http://www.mozzartsport.com/vesti/ra...a-i-dete/74369

                        Comment


                        • Brat!

                          Comment


                          • Originally posted by tantuz View Post
                            Brat!
                            Žao mi što nije ostao, mnogo gotivan lik. Jeste dosta požrtvovano igra ali kada on igra mnogo se nerviram jer pravi nenormalne greške u napadu.

                            Comment




                            • http://www.redstarbelgrade.info/kosa...-izvestaj.html
                              Last edited by jevta1992; 16-04-14, 21:04.
                              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                              Comment


                              • Rafalna paljba

                                Comment

                                Working...
                                X