Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

    Comment


    • Originally posted by jevta1992 View Post
      Originally posted by Brajkula View Post
      13) Nije dozvoljeno objavljivati poruke koje sadrze samo smajlije.

      @Brajkula nemo' te banujem !

      Ne znam što si protiv toga da Zvezda ovu utakmicu igra u Areni. Prvo, biće ispunjena Arena. Veći prihodi za klub, a Ukrajince će te salomiti lagano gde god budete igrali.
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        jer sam mišljenja da nas u svakom slučaju Uniks šamara u 1/2.

        nece nas niko samarat',to je ekipa ranga Lokomotive ili PAO-a,tako da ne malerisi



        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Mladen View Post
          13) Nije dozvoljeno objavljivati poruke koje sadrze samo smajlije.

          @Brajkula nemo' te banujem !

          Ne znam što si protiv toga da Zvezda ovu utakmicu igra u Areni. Prvo, biće ispunjena Arena. Veći prihodi za klub, a Ukrajince će te salomiti lagano gde god budete igrali.
          U Arenu cirkusi, Senzejšn vajt, igranke i to, košarka u Pionir.

          Originally posted by Duka View Post
          nece nas niko samarat',to je ekipa ranga Lokomotive ili PAO-a,tako da ne malerisi

          Pa i oni su nas šamarali

          Comment


          • Egal smo igrali sa njima,s tim sto smo sad jos iskusniji


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • СЛажем се са Брајкулом да је Арена
              Једино што то добро носи су приходи од карата, мада нешто нисам оптимиста да ће се напунити ни 2/3 капацитета. Боли к* људе за неки Буђевелник шта ја знам, доћиће одређени број навијача који ће да покидају грла и који много боље звуче у Пиониру на мањем простору, а остали ће оно седељка семенке уз неку псовку и увреду на рачун судије.
              На отварању ЛЕ нисмо напунили а противник је био атрактиван колко и овај. Дошли су људи само да виде звезду после Х година у Европи, ништа више.
              У Пиониру сваку почињемо са 10:0 предности, а не знам ко се не уплаши кад хала загрми АЈДЕ ИГРАЈ И БОРИ СЕ.

              Видећемо наредне недеље како ће све то изгледати, надам се најбољем али биће тешко. Да је остало 79:79 не би ја бринуо, овако и -3 је минус и мора да се јури од старта, мора да се гризе. Јака мора да одигра скроз контра меч од овог у Каунасу јер његова агресивност пали масу и диже екипу. Само да су сви на свом нивоу и то је то ни 5 Лавриновича им неће помоћи

              Comment


              • Originally posted by Duka View Post
                Egal smo igrali sa njima,s tim sto smo sad jos iskusniji
                A meni baš je kul i sve je super....0 pobeda u ta 4 meča.

                Comment


                • dobro brate..rekoh da smo sad iskusniji,nemoj da brines,imamo kvalitet da udjemo i u finale


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by poacher View Post
                    СЛажем се са Брајкулом да је Арена
                    Једино што то добро носи су приходи од карата, мада нешто нисам оптимиста да ће се напунити ни 2/3 капацитета. Боли к* људе за неки Буђевелник шта ја знам, доћиће одређени број навијача који ће да покидају грла и који много боље звуче у Пиониру на мањем простору, а остали ће оно седељка семенке уз неку псовку и увреду на рачун судије.
                    На отварању ЛЕ нисмо напунили а противник је био атрактиван колко и овај. Дошли су људи само да виде звезду после Х година у Европи, ништа више.
                    У Пиониру сваку почињемо са 10:0 предности, а не знам ко се не уплаши кад хала загрми АЈДЕ ИГРАЈ И БОРИ СЕ.

                    Видећемо наредне недеље како ће све то изгледати, надам се најбољем али биће тешко. Да је остало 79:79 не би ја бринуо, овако и -3 је минус и мора да се јури од старта, мора да се гризе. Јака мора да одигра скроз контра меч од овог у Каунасу јер његова агресивност пали масу и диже екипу. Само да су сви на свом нивоу и то је то ни 5 Лавриновича им неће помоћи
                    Uticaj Pionira je debelo izvikan. Partizan je neke od svojih najvecih pobeda ostvario u Areni, mi smo takodje ove sezone igrali veoma dobro, to sa Lokosima, jbg, isto bi bilo gde god. Obzirom da cemo sledece sezone sve meceve EL igrati u Areni, vredelo bi navikavati se.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by Duka View Post
                      nece nas niko samarat',to je ekipa ranga Lokomotive ili PAO-a,tako da ne malerisi

                      Unics je za klasu bolji od Lokomotive.

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Uticaj Pionira je debelo izvikan. Partizan je neke od svojih najvecih pobeda ostvario u Areni, mi smo takodje ove sezone igrali veoma dobro, to sa Lokosima, jbg, isto bi bilo gde god. Obzirom da cemo sledece sezone sve meceve EL igrati u Areni, vredelo bi navikavati se.
                        Misliš da Efes ne bi dobili u Pioniru ? Arena je cirkus, bio sam lično prvi meč u EL ove godine sa Rusima, cirkus Kolorado, ni prineti ambijentu u Pioniru, dosta akustičnija arena. U ostalom nisam samo ja taj koji govori ovo, evo pitaj i Grobare, dobar procenat, ako ne i svi će ti reći da je Pionir > Arena što se samog ambijenta u dvorani tiče, na stranu to što ćemo eventualno zaraditi duplo u Areni.

                        Stvarno Šone nekada se istripujem da si dr.-ov izaslanik ovde na forumima, lepote mi moje. Jeste nas izvukao iz govana blago rečeno i hvala mu do neba, ali nije svaka njegova odluka za amin, bar ne kod mene.

                        Što se Arene tiče ja bih preskočio eventualno za 1 rundu, bila bi i veća poseta, jači rival, veća neizvesnot, zarada isto tako. Ovako cenim da i neće biti puna Arena, u ostalom kada u EL nije....

                        Comment


                        • Brajko, kakav Efes Odličan je ambijent bio protiv Lokomotive

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Brajko, kakav Efes Odličan je ambijent bio protiv Lokomotive
                            Ma Grobari i bitni mečevi u Areni, ne Efes, Makabi, s kim su ono igrali za F4, Makabi valjda.

                            Kako nije, kolorada cirkus uživo protiv Lokomotive, 2 najjača moja navijanja na košarci su PAOK kada je i bila ona tuča, te i Bajern Minhen - povratak Delija. Ništa spektakularno nije viđeno od navijanja sa Lokomotivom, osim eto koreografije koja i nije propraćena bučno sa "Pune tribine....". Na mah ok, ostalo tra-la-la.

                            Comment


                            • Maccabi je bio u 1/4.

                              Bila je dobra atmosfera u onom preokretu u 2/4, u 4/4katastrofa, ali nije do Arene koliko do needukovanosti navijača

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Misliš da Efes ne bi dobili u Pioniru ?
                                brate moj mili,dje ti pade na pamet Efes Inace,slazem se sa tobom u vezi Pionira,brate Mada moramo se navikavati na Arenu...F4 ABE,EL naredne...moramo se poceti privikavati,brajko

                                Originally posted by notorious View Post
                                Brajko, kakav Efes Odličan je ambijent bio protiv Lokomotive
                                I ja sam za Efes umro ..a to noto,sto je Uniks jaci od Lokomotive,dobro...ali nije za klasu..U svakom slucaju,ja u vjerujem u njih,a i ti....ili ne?


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X