Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo bih dodao na (odličan komentar) bez da bilo koga branim Ili umanjujem neke evidentno pogrešne odluke,da je veliko pitanje šta se sve događalo posle završetka sezone,da se dodje u situaciju da nam odlazi nekoliko bitnih igrača,veoma bitnih i to domaćih,treneri, bukvalno rasturen tim.
    Sa čime, sredstva,smo ušli u novu sezonu?
    Da li je uopšte i moglo da se napravi konkurentan tim i zašto nije?
    Mislim da je posle mesec -dva i užasnih rezultata, neko odlučio da se sad komotno može dati neka sredstva ,ali da neće imati svrhe.
    Očigledno da se razvoj situacije mnogima nije svideo.

    Comment


    • NBA utakmica večeras i to one pripremne pred početak sezone.

      Neozbiljno, prvi put od dolaska Ivanovića da smo imali ovoliko problema u odbrani.

      I to pre svega zbog lenjosti i dekoncentracije.

      Utefterisali smo pobedu i to je najvažnije na kraju.

      Comment


      • Oba tima seljna..exum jedini ozbiljan igrac..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • E, al Lazic..sta mi drzimo..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Posle ovakve igre sinoć, ne sme i ne treba gledati sudije. Nakon onoliko izgubljenih lopti, onih, brojnih brainfartova naših igrača što u napadu, što u odbrani za očekivati bi bilo da je razlika dvocifrena a nije. To znači da ni oni nisu igrali bog zna kako "wow".

            Imamo problema sa igračima čiji je košarkaški IQ prilično upitan (Šegi, Bentil), imamo igrače koji su ograničeni talentom (Laza kapiten, Lazarević) i opet igramo dobru košarku. Ono što je mene posebno iznerviralo je: u prvom poluvremenu Šegiju Papapetru oduzima loptu u vođenju (Šegi vodi loptu i ne štiti je), to isto Egzum čini LeBranku kada mu u vođenju lopta ostaje iza njega iz čega slede kontre i laki poeni.

            Na sve ovo se po meni postavlja pitanje skautinga i dovođenja igrača na poziciji 5, tu su čini mi se debelo zasrali jer mi pored toga što na spisku imamo čak 4 petice funcionalan nam je samo Mitar. Tek sada mi je jasno zašto je Ben došao kod nas, onakvo telo Hulka a nesposoban da zadrži zidanje bez faula je pokazatelj toga plus BBIQ.

            I opet, ni to nije bitno, ni slobodna bacanja. Po meni su bitna ona curenja lopte iz koša. Samo jedno je bilo dovoljno za pobedu ali i onaj period od dva-tri napada na minus jedan kada mi ne uspemo da organizujemo smislenu akciju i naravno oni daju trojku (ini mi se) i odlaze na +4.

            Duško je jedan veliki gospodin, veliki trener ali ni on nema čarobni štapić.

            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • IQ se posebno istakao sinoć.

              Neverovatno da u poslednjem minutu onako mlataramo rukama i nogama i pravimo prekršaje.

              Šteta što ovaj period nismo bolje iskoristili, mnogo bi nam značilo jer će nam se uskoro pridružiti i Kampaco.

              Polako se kompletiramo i verujem da će ovo biti bolje.

              Comment


              • Naravno, sada nam slede Virtus i Armani (koji se oprostio od ambicija u EL ove sezone) i kada bi sa tih gostovanja došli sa 2 pobede, ovaj poraz ne bi bio uopšte bitan. Da igra Faku verovao bih u takav ishod ali ovako su nam šanse za to 30:70 u %.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Nema se tu šta mnogo dodati i reći, dovoljno je da je dobio suvi kvalitet i ogroman broj individualno kvalitetnijih igrača.
                  Ako izuzmemo naknadno dovedenog Vildose jasno sa čim i kojim timom nam je namenjeno učešće u najjačoj ligi u Evropi. Pitanje je da li bi bili kvalitatniji i od Budućnosti i Olimpije?
                  Mislim da bi bilo koja kritika na račun igrača i trenera bila suvišna i nerealna.
                  Po ko zna koji put trebalo bi postaviti pitanje šta je razlog da KK CZ ima takav tretman u svim takmičenjima kod arbitara, a i u opšte?
                  Pored velikog broja grešaka našeg tima, par nesrećnih okolnosti i situacija isto toliko je doprinelo i nekoliko očiglednih "previda" i grešaka sudija na našu štetu. Po ko zna koji put!
                  Malo li je na poraz od 1 razlike?

                  Comment


                  • Za prosutim mlekom ne vredi plakati, Duško će sigurno a verujem i igrači izvući pouke iz ovog susreta a to se moglo nazreti i iz KZŠ Duška nakon utakmice sa "Ćeraćemo se još".
                    Nakon naše igre kakvu smo pržili u većem delu utakmice malo je degute raspravljati o sudijama.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by nebitan View Post
                      Duško će sigurno a verujem i igrači izvući pouke iz ovog susreta a to se moglo nazreti i iz KZŠ Duška nakon utakmice sa "Ćeraćemo se još".
                      Svojim stavom, ponašanjem, uliva čovek neko posebno poverenje.

                      Igrači, ma koliko delovalo da su pojedinci nekad bezvoljni, daju maksimum, bore se i tu im se nema šta zameriti.

                      Osim igre Duško je popravio i atmosferu među igračima.

                      Delujemo kao jedna porodica.

                      Lepa vest da nam se uskoro vraća Martin. A bliži se i debi Kampaca za naš tim u Evroligi.

                      Zbog svega što se dešavalo nisam opterećen ulaskom u TOP8 Evrolige.

                      Ako i izvisimo odgovornost će biti na upravi, tačnije Čoviću, kasno mu došlo iz dupeta u glavu što se tiče Evrolige.

                      Al za ABA ligu nije kasno, osvojimo je i eto nas opet međe najbolje i sledeće sezone.

                      A ova sezona je za nauk Čoviću, valjda će nešto naučiti, jer ako nauči onda ćemo sledeće sezone zaista izgledati moćno.



                      Comment


                      • Originally posted by Karamazov View Post




                        A ova sezona je za nauk Čoviću, valjda će nešto naučiti, jer ako nauči onda ćemo sledeće sezone zaista izgledati moćno.


                        Mator konj se ne da osedlati.

                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Vi mislite da bi sa Faku bili prvaci Evrope, malo realnosti :-)

                          Coki je znao sta ce biti i njemu je sad tlo pod nogama nestabilno.

                          Prvo daje lazne papire, o zvizdanju himni EL..pa i gadjanjj sudija da ne pisem.

                          Uprava, npr pojma nema nista sem Cokija, ko je SD? Jel taj rekao dve reci nekad?

                          Coki sa tim forama moze da prodje samo u Srbiji, ne bi me cudilo da nas sklone iz EL, a uvedu Pariz npr...pa cak i London.

                          Za neku viziju EL i buducnost to su dva jako bitna grada, a nece muljati.

                          Da su tu Rusi, ne bi sumnjao da bi nas izbacili.

                          Ovo sa FMP postaje komicno da ne igra najbolji igrac..pa cak i da treba da predje negde...

                          Sto se tice tima, ne izgleda lose, ali mislim da nam fali neko krilo koje zna da spusti loptu i podeli pas. Lazic se i dalje slepa, a vozaju ga ko sarana u EL...

                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Kakva su očekivanja za ova dva meča u ITA, a i uopšte?

                            PS 4-5 : 9-8 max.
                            Last edited by L a z a r; 31-01-23, 19:57.

                            Comment


                            • Otprilike da sam bio čak i optimista.
                              Moguće da nategnemo tri pobede do kraja.
                              Užasno je skrpljen tim za početak sezone i to je nemoguće nadoknaditi, naročito ako i više sile to ne dozvoljavaju.
                              Last edited by L a z a r; 01-02-23, 05:47.

                              Comment


                              • Originally posted by L a z a r View Post
                                Kakva su očekivanja za ova dva meča u ITA, a i uopšte?

                                PS 4-5 : 9-8 max.

                                Posle ovog poraza značajno nam padaju šanse za TOP8.

                                Bar jedna pobeda bi nam značila u narednih sedam dana.

                                Onda bi ostala nada da sa Kampacom možemo među osam najboljih.

                                Sinoć duz dibiduz.

                                Dobrić pogotovo, a tu je i Bentil koji je još jednom pokazao siromašnu košarkašku inteligenciju i luftiguzovanje.

                                Odigrali smo loše kao tim. Za pohvalu je Lazarević, on je sinoć pokazao najviše energije.

                                Comment

                                Working...
                                X