Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sinoć me puklo i došlo mi je da:

    (od petog minuta na dalje)
    Jer šta je set tanjira za onakav ples?
    Last edited by nebitan; 13-01-23, 09:54.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Meč u PG će biti vrlo težak, protivnik sasvim korektan, pojačan i to dobro, kao i uvek preko svojih mogućnosti energetski, fizički, tako da ni malo neće biti lako.
      Naročito ako se uzme u obzir ko će deliti "pravdu", po ko zna koji put i uvek tendenciozno, Damir Javor. Međutim, nekako se uvek provuče i prodje nezapaženo učinak jednog "sudije", još jedan slovenac Sašo Petek. Čovek sa ubedljivo najviše pogrešnih i štetnih odluka protiv CZ i uglavnom prodje neopaženo jer su to odluke o nekim "sitnim" faulovima, kašnjenjem ili ubrzanim sviranjem faula za 2+1 ili slobodna bacanja, uvlačenjem u bonus i td. Izuzetno lukavo i podmuklo sudjenje sa jasnom tendencijom.
      Tako da sutra u startu računamo da krećemo sa bar - 15.
      Ova unija, savez, mrzitelja, KKCZ bukvalno ništa ne prepušta slučaju, ali mislim da im neće biti dovoljno.

      Comment


      • Originally posted by helmet View Post
        Zna li se da li smo podneli zalbu i do.kada ce se znati da li je usvojena?

        Sent from my Mi 9T using Tapatalk
        Žalbu još uvek nismo podneli.

        Očigledno da smo krivi i gadno zabrljali.

        Bolje da ne ulažemo žalbu da nam kaznu ne bi uvećali.

        I nastupi Čovića govore o našoj krivici, inače bi on na svakom kanalu trubio o nepravdi.

        Još imamo i ovaj slučaj sa Topićem koji govori o naesposobnosti i neozbiljnosti uprave.




        Comment


        • Svideo mi se Mokin intervju,nekako mi baš drago što je ponovo uz klub i što je redovno na utakmici i to uz sam parket,tamo gde mu i pripada.

          Comment


          • Osećaj kao Djuza, u seriji "Više od igre", kad Becić šutira u "devedeset" u prečku.
            Koja magija od igre Kampaca, što reče neki moj prijatelj, doduše postariji, "karpaćo".
            PS
            Iako se slabo razumem u marketing, ali mogu pretpostaviti koliko ovakav igrač privlači publike, sponzora, prodatih raznoraznih artikala, hrane, pića, rekvizita, opreme, prenosa, reklama, tako da polako počinjem da verujem da može, ne da pokrije svoju cenu, već i da se dobrano zaradi od njegovog angažovanja.
            Čovke madjio!
            Last edited by L a z a r; 15-01-23, 21:12.

            Comment


            • Originally posted by L a z a r View Post
              Svideo mi se Mokin intervju,nekako mi baš drago što je ponovo uz klub i što je redovno na utakmici i to uz sam parket,tamo gde mu i pripada.
              Meni se njegovo prisustvo ni malo ne svidja . Nikad mi nije bio prijatan ko persona a i sin mu Zvezdan... Lošu auru baca na klub . Uglavnom bitno je da se pobeda pise i da je nedovic malo odmorio. Čini mi se da vildoza nije u potpunosti spreman...

              Comment




              • Comment


                • Originally posted by sinišamali123 View Post
                  Meni se njegovo prisustvo ni malo ne svidja . Nikad mi nije bio prijatan ko persona a i sin mu Zvezdan... Lošu auru baca na klub . Uglavnom bitno je da se pobeda pise i da je nedovic malo odmorio. Čini mi se da vildoza nije u potpunosti spreman...
                  Iskreno ne znam ništa o njegovoj porodici, niti me zanima, znam samo šta je ostavio kao igrač Zvezde i bivše zemlje i reprezentacije.
                  Možda si ti u pravu, ali nije to tema i ne bi to trebalo da nas interesuje.

                  Comment


                  • https://twitter.com/i/status/1614710041478664194
                    image.png
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Kakva steta sto lik ne moze da igra. Taman kada se sve poklopi desi se ovo. Tscno smo prokleti, ne mislim samo na sport nego generalno. Uvek nesto zeznemo i sami sebi pokvarimo sve. Covica idiota treba govnjivom motkom najuriti, tacno su njegovi limiti Bokan i Vujosevic i takvo okruzenje. Za nesto vise tteba nam i sposobniji i profesionalniji menager.

                      Sinoc jako bitan mec, odrzali smo kontinuitet u ABA, imamo jos jedno tesko gostovanje gde mozemo da kiksnemo, osim Partizana naravno. Odlican mec i vidi se da se i Kampaco uigrao i da bi bio od ogromne pomoci timu, ali avaj....

                      E sada idemo kod "kaljavog" Zalgirisa, tezak mec u svakom smislu, od njihove igre pa to desavanja van terena. Ne znam sta da ocekujem, oni imaju sistem koji ne zavisi od pojedinca, igraju kao sat, dobijaju i bez pleja. E sada, kod njih je kljuc ne paniciti i odgovoriti istom merom na tu njihovu konstantnost. Naredne dve utakmice mogu u mnogome da odrede dalji tok sezone u EL zs nas. Jedna pobeda je minimum, ja se nadam da mozemo da odrzimo korak za top 8 dok ne krene Kampaco, tada cw sve biti lakse, ali mnogo je utakmica do tada, ja se i dalje nadam.da ce bar malo skratiti kaznu, ali cim se ovo nase govedo ne zali znaci da nam je i ovo super kazna. Zalgiris c3 biti tu oko top 8 i mnogo ce biti znacajni medjisobni dueli. Valjda ce nasi imati sutersko vece tamo, i da cemo uspeti da ih slomimo.
                      Za.Partizan ne znam sta da mislim, imam utisak da im ne lezimo i da im mnogo vise odgovaraju mekane ekipe tipa Baskonija, Armani. Protiv njih sam mnogo veci optimista, igra na ivici faula ne odgovara ni jednom njihovom igracu, sem mozda Lesoru.

                      Sent from my Mi 9T using Tapatalk

                      Comment


                      • Inače, tužba nam je odbijena.

                        Moraćemo sačekati još nekih mesec dana kako bi videli Kampaca i u Evroligi.

                        Nadam se da ovi naši i tada neće nešto zabrljati.

                        Comment


                        • Na kraju će se uspostaviti da je jedini cilj bio zabraniti Kampacu da igra i kazniti ga "izbegavanje obaveze" prema Realu, a tu je našla interes i Baskonija (Vildoza) ali verovatno nije imala toliki uticaj kao Real.
                          Naravno ne bi trebalo zanemariti još neke kojima je sve ovo dobro došlo da i oni još malo dosole.

                          Comment


                          • Izgubismo dobijenu utakmicu sinoć, hajde što smo izgubili nego što su nam igrače prebili u reketu, tako da nam se bekovi nešto i nisu usuđivali da krenu na prodor. Treba se okrenuti novoj utakmici - lokalnom derbiju u EL i tu utakmicu ako ikako možemo dobiti bilo bi baš lepo.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Da smo pobedili sinoć dosta bi bilo lakše i imali bi prostora za neke kalkulacije,ovako i nama i komšijama je biti ili ne biti.
                              Nikada teža i zahtevnija utakmica.

                              Comment


                              • Šteta što smo izgubili dobijenu utakmicu.

                                Odlična treća četvrtina zbog koje sam verovao da imamo kontrolu nad utakmicom i da ćemo pobediti.

                                Al onda poslednjih 5 minuta pakla.

                                Nije nama ni tada bila problem odbrana, al zato napad duzdibiduzovski.

                                Nikakva rešenja nismo imali, bar jedna lopta da je slučajno ušla dobili bi utakmicu.

                                Imamo problema sa otvaranjem utakmica a često i sa zatvaranjem.

                                Ipak, nije mogao Duško sve da podmaže jer je bilo ogromnog posla.

                                Još je imao i silnih problema sa povredama i regostracijom Kampaca.

                                Povređeni se polako vraćaju, a siguran da će Duško podmazati i tamo gde škripi.

                                Neće biti nikakav i smak sveta ako ne uđemo u TOP8.

                                Ako i ne uđemo svakako da trener neće biti krivac, već Čović i njegove šizofrene zamisli na početku sezone.

                                Comment

                                Working...
                                X