Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iz saopštenja se vidi da smo izgleda muljali i sa papirima.

    Kazna jeste previsoka, ali najlakše je junačiti se na malog i nebitnog.

    Šteta, taman je bilo mnogo lepih stvari, i to sve zahvaljujući Dušku, i onda se desi ovo.

    A kao i u životu nekad kad krene loše onda ma koliko se trudio da promeniš stvari, ne vredi, valjda zapisano da bude tako.

    Nakupilo se za kratko vreme baš mnogo toga lošeg. Povrede Ivanovića, Martina, Vildoze i sad kazna Evrolige.

    Comment


    • Bilo bi suvišno bilo šta reći i dodati.

      Osim da, tako nam i život prodje.
      Last edited by L a z a r; 05-01-23, 10:25.

      Comment


      • Evo i nekih lepih vesti, Nikola Ivanović će najverovatnije igrati protiv Žalgirisa 20. januara.

        A i Vildoza bi mogao uskoro na teren, oporavak ide brže od predviđenog.

        Comment


        • Kako stvari stoje mi smo bili definitivno pušteni niz vodu na početku sezone ili kraju prošle, a to je i pokazatelj onakvog rostera koji je trebalo da vodi Vlada Jovanović.
          Znači višegodišnji šampion, osvajač triple krune, predstavnik države u najelitnijem takmičenju je morao da se dovija, laže, vara, pozajmljuje da bi uopšte mogao da se takmiči i naravno da nije bio u mogućnosti da zadrži prosečan tim iz predhodne sezone i da kao takvi služimo za dekoraciju.
          Za razliku od pobegulja ili u najboljem slučaju16 plasiranom u nižerazrednom takmičenju, 7 plasiranom u reg takmičenju. Svaka čast.

          Srećan Badnji dan i Slava je Bogu!
          Neka su svima srećni Božićni praznici i da nas zdravlje i sreća prati.
          Živeli!
          Last edited by L a z a r; 06-01-23, 11:12.

          Comment


          • Jako tvrda utakmica no bitno pobeda se piše. Nadam se da će se rešiti to sa papirima i kampacom da bude igrao makar malo protiv reala. Sretno badnje vece i bozic svima

            Comment


            • Da je Duško bio tu od starta sezone mi bismo već sada obezbedili TOP8.

              Comment


              • Bolje ikad nego nikad.😁

                Comment


                • Imamo rok da rešimo to sa kampacom ili je definitivno da kampaco nece igrati do 28 februara?

                  Comment


                  • Originally posted by sinišamali123 View Post
                    Imamo rok da rešimo to sa kampacom ili je definitivno da kampaco nece igrati do 28 februara?
                    Imamo pravo na žalbu i nadu da će nam možda smanjiti kaznu.

                    Kako stvari stoje najverovatnije od toga neće biti ništa.

                    Verovatno ostaje kazna do 28. februara.

                    Comment


                    • Sa čime smo krenuli u sezonu,videlo se večeras.
                      Da se nije napravila doselekcija i to na silu i ko zna šta još,izgledali bi baš onako kako je želeo najtrofejniji.






                      Comment


                      • Ljudi jel ste živi?
                        Trepnite bar !
                        Kakva poruka večeras za svet košarke.
                        Velika si Zvezdo!

                        Comment


                        • Živi smo al ne možemo doći sebi od miline.

                          Božanstvena utakmica.

                          Comment


                          • Nisam perfekcionista kao Duško Ivanović, više sam kao Karamazov - egzaltiran. Ovo je odlična utakmica i teško je izdvojiti pojedinca ali me dojmio Luka Vildoza sa onih par dodavanja bez gledanja... veoma atraktivnih, videlo sa da mu prija pun Pionir. Sada trebaju da se mentalno pripreme za Budućnost posle ovakvog emocinalnog pražnjenja.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Svi su imali neke doprinose i lepe momente,ali ne treba zaboraviti kormilara.
                              Čovek uliva poverenje i fascinira ponašanjem.
                              On je bingo za naš klub i nešto šta je nedostajalo.
                              Last edited by L a z a r; 12-01-23, 22:21.

                              Comment


                              • Odsvno nisam gledao da Zvezda ovako nekog razbija. Ovo jw i jos dobar rezultat za Monako kakva su bila desavanja na terenu.
                                E sada idu 3 jako bitne utakmice koje ce mozda i odredjivati dalji tok sezone. Bilo gde da izgubimo ne valja, kako bi nam dobro dosao Kampaco ali jbg. Zna li se da li smo podneli zalbu i do.kada ce se znati da li je usvojena?

                                Sent from my Mi 9T using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X