Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko sam razočaran rezultatom, okolnostima, povredama, toliko sam još ponosniji na ekipu, borbu.
    Momci svaka vam čast.
    Petruševu izvinjenje do neba.
    ​​​​​​Šta reći za ovog gospodina Bendžamina... tuga. Tupljeg igrača nije video ovaj parket.
    PS
    Trener Barselone... Tolika "bolest", bezobrazluk, bahatost, je nevidjena, možda se da porediti sa nekim, ali to je davna prošlost.
    Last edited by L a z a r; 30-12-22, 20:39.

    Comment


    • Утакмица која се само може пожелети! Нажалост, воденица није отишла на нашу страну.

      Без најбољег играча (Вилдозе) одиграти овако... Капа доле момци!

      Писао би о Бентлиу, ал из поштовања према вама старијима,због правила форума и поштовања према админу ( да ме не шаље у Бановце ) овај пут ћу прескочити.

      Comment


      • Bravo

        Comment


        • Ako izuzmemo prvu četvrtinu gde nas je Petrušev držao da ne potonemo, ovo je bila sjajna igra. Trebali smo da pobedimo ali, hajde da ne padamo u bedak zbog tog šuta Mirotića. Ovaj sastav, ovu igru ne možemo da prepoznamo a (po malo) i da verujemo da su to isti igrači koje je vodio VJ. Igramo vrhunsku odbranu (zna ona i da pukne ali to je vrhunska košarka). Ponosan sam na ono što vidim da rade momci u crveno belom dresu, ne verujem koliko znači kvalitetan trener i koliko je bilo malo potrebno da "kliknu" igrači među sobom ai i sa trenerom.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Srećna Nova Godina,u zdravlju i veselju da dočekamo sledeću i da vam se sve želje ispune.
            Živeli !

            Comment


            • Sve najbolje forumaši u 2023.

              Zdravlja da imamo onda će sve biti mnogo lakše.

              Comment


              • Hvala, da se i ja nadovežem i pridružim čestitkama: Srećna Nova godina!
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Komšije ništa ne prepuštaju slučaju,Koljenšić je za danas poslat kao "osigurač", baš kao i nama Sašo.

                  Comment


                  • Teško je glavom biti u utakmici sa Splitom nakon Barselone.

                    Ipak, ne može profesionalac (Mitar) da promaši zicer sam kao duh od nikog neometan u 1/4 ili Dobrić (vajni šuter) da promaši šut za tri poena kao na treningu i na kraju Nedović je opet preterivao i Duško ga je izveo iz igre u zadnjem minutu zbog nepoštovanja igre, tima i njegove instrukcije.
                    Što se tiče komšija, oni preko svojih portala puštaju buvu da smo zainteresovani za Milutinova...što se mene tiče, oni neka izgube samo od nas u ABA ligi i biće dosta.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Svojih, tj svih.
                      Mi nismo svesni koliko oni drže sve u šaci.

                      Comment


                      • Originally posted by nebitan View Post
                        Teško je glavom biti u utakmici sa Splitom nakon Barselone.

                        Ipak, ne može profesionalac (Mitar) da promaši zicer sam kao duh od nikog neometan u 1/4 ili Dobrić (vajni šuter) da promaši šut za tri poena kao na treningu i na kraju Nedović je opet preterivao i Duško ga je izveo iz igre u zadnjem minutu zbog nepoštovanja igre, tima i njegove instrukcije.
                        Što se tiče komšija, oni preko svojih portala puštaju buvu da smo zainteresovani za Milutinova...što se mene tiče, oni neka izgube samo od nas u ABA ligi i biće dosta.
                        Od Dobrića nema vajde. Dobar momak, trudi se ali košarkaška inteligencija očajna.

                        Toliko godina igra najjače takmičenje i ništa nije naučio, i dalje iste greške pravi.

                        Nama treba neka trojka. Lojd bi ovom timu legao samo tako.

                        Videćemo narednih dana da li će doći Polonara.

                        Ako i dođe, pitanje kada će zaigrati, takođe je i pitanje kada ćemo biti kompletni.

                        Imamo povređene igrače, a imamo i brljotine Ćovića koga sada svi podjebavaju zbog ove registracije Kampaca.

                        Na kraju nas možda te njegove brljotine i koštaju TOP8.

                        Comment


                        • Ima li nekakav podatak koliko ima ofanz skokova Bentil?
                          Ukupno,od početka sezone,na 30 ak utakmica,da li je sakupio bar 5-6?
                          Tasić je za njega igračina.
                          Realno ,nije on sam sebe potpisao i angažovao,ali ovo je jedno od najvećih za .eba koji su bili u klubu.
                          Last edited by L a z a r; 03-01-23, 09:17.

                          Comment


                          • SAOPŠTENJE KK CRVENA ZVEZDA MERIDIANBET

                            https://kkcrvenazvezda.rs/2023/01/04...a-meridianbet/

                            KK Crvena zvezda Meridianbet obaveštava javnost da je u sredu klubu dostavljena odluka i kazna od strane takozvanog finansijskog panela EL, po kojoj naš klub nema pravo da registruje nove igrače do 28.02.2023.godine!
                            Od TOP8 nema ništa, piši propalo.

                            Duško stvara čuda, ali toliko čudo da napravi u vidu TOP8 je nemoguće.

                            Vildoze neće biti mesec dana, povređeni Ivanović i Martin, sada i bez Kampaca u Evroligi.

                            Nije prvi put da smo dobili zabranu. Mnogo je bilo brljotina prethodnih godina.

                            Mnogi su nas tužili zbog neispunjavanja obaveza. Jednom je moralo pući.

                            A njalakše da pukne ovako surovo na nekog poput nas, koji je nebitan za Evroligu. Nismo ni Real, Barsa, Fener, Efes...

                            Nisu nam drugi krivi. S razlogom će mnogi ismejavati klub, a i neka se keze i nek nas trte, sami smo se natrtili.
                            Last edited by Karamazov; 04-01-23, 14:23.

                            Comment


                            • Vreme će sve pokazati i reći.
                              Prošle godine, nekako u ovo vreme, imali smo slične informacije, ovaj put, iz Australije i ponovo neke sankcije i zabrane, zakoni, pravila, da bi se vremenom pokazalo što- šta, pa čak i falsifikovane potvrde o vakcinama. Naravno, za neke je to normalno i ne podrazumeva nikakve sankcije i disciplinske mere.
                              Opet, kad se vratiš na naše prostore i uporediš "uspešne" sa" goljama", gde su Vršac, Sloga... kakva su njihova prava i mogućnosti vidiš da je tako svuda i na svim nivoima i da je to od pamtiveka i da neke pravde retko gde da ima.

                              Comment


                              • Originally posted by Karamazov View Post
                                SAOPŠTENJE KK CRVENA ZVEZDA MERIDIANBET

                                https://kkcrvenazvezda.rs/2023/01/04...a-meridianbet/



                                Od TOP8 nema ništa, piši propalo.

                                Duško stvara čuda, ali toliko čudo da napravi u vidu TOP8 je nemoguće.

                                Vildoze neće biti mesec dana, povređeni Ivanović i Martin, sada i bez Kampaca u Evroligi.

                                Nije prvi put da smo dobili zabranu. Mnogo je bilo brljotina prethodnih godina.

                                Mnogi su nas tužili zbog neispunjavanja obaveza. Jednom je moralo pući.

                                A njalakše da pukne ovako surovo na nekog poput nas, koji je nebitan za Evroligu. Nismo ni Real, Barsa, Fener, Efes...

                                Nisu nam drugi krivi. S razlogom će mnogi ismejavati klub, a i neka se keze i nek nas trte, sami smo se natrtili.
                                Ako je u pitanju BAT on nema veze sa EL već FIBA (mera jeste donošena i ona nema veze sa EL ) ali da li nas je EL kažnjavala do sada je za mene velika nepoznanica. Čuo sam da je u pitanju uplata prema našem klubu od 5 miliona (evra ii dolara) i da to nije baš najsretnije urađena uplata (šta god to značilo, pretpostavljam izvor para)
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X