Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako i na koji način do sada vodi ekipu, Ivanović ostavlja utisak vrhunskog stručnjaka koji pritom tera na poštovanje i respekt.Ubedjen sam da će znati da izabere šta je potrebno.

    Comment


    • O njemu ono malo što sam ga gledao i o njemu čitao po forumima, čovek bi rekao da je u pitanju nekakav psiho (kao komšijski Dulo) ali ovo što sada gledam je sušta suprotnost. Vidi se radost i ljubav prema košarci, čvrsta ruka ali ne despotija. Pored terena neretko zna kao i DR da ima te neke pokrete jer intenzivno učestvuje u igri. Osećam da voli košarku. To ne mora da znači da će on Zvezdi doneti uspeh (rezultatski gledano). Za mene će uspeh biti da Petruševa izbrusi za poziciju 4 i 5 - a na putu je, da okosnicu domaćih igrača digne za još jedan stepenik. Čini mi se da bih bio spreman da ga čekami duže od godine, dve dana da sastavi i uigra po svom tim.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Kampaco me vratio u mladost.

        Tako sam ja nekad igrao, čak i bolje.

        Kafana me sprečila da napravim vrhunsku karijeru.

        Videlo se večeras da se Kampaco uželeo košarke.

        Uživanje je gledati njegovu igru.

        Comment


        • Kafane i žene...

          Comment


          • Comment


            • Završi se KZŠ... Čovke opleo na KZŠ po nekom neimenvanom ali i po limaru. Novi sponzor Meridijan najveći ikada sponzorski ugovor ali nije rekao koliki.Dokačio i Acu tricu koliki je budžet bio Cibone kada je on vodio Cibonu i Božu Miličevića za nekretnine...
              Što se tiče pojčanja, naravno da nie bio izričit ali je rekao moguće je, tako da ja verujem da će biti na poziciji 5.
              Last edited by nebitan; 27-12-22, 08:18.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Čovek mu nacrta šta i kako i odakle,ali mu to neće smetati da nastavi da baljezga čim se zaboravi,cirka 10-15 dana.
                Na žalost mnogo je ljudi poput Ace - trice i u našem društvu i ceo život žive i vajde kako je i sam rekao A. P. "na bazi qrca".
                Last edited by L a z a r; 26-12-22, 22:18.

                Comment


                • Kamapaco ne igra sutra.

                  Neozbiljnost ljudi koji vode klub.

                  Umesto da Čović prizna svoju brljotinu, kaže o čemu se radi, on će mrsomuditi o zaverama.

                  Comment


                  • Od čoveka koji je sa FKCZ obišao celu Evropu, do toga da trenutno i ne znam, niti me interesuje, 10 ak igrača tima i da nemam nikakve želje da pogledam utakmice.
                    Plaši me, a vrlo sam blizu, da se ista stvar dogodi i sa KKCZ. Do duše neuporedivo je koliko se pratilo uživo fk i kk.
                    Nema sezone da se ne desi neko s. nje, neke nenormalne situacije, nerazumni ugovori što igrača što trenera, otkazi, ovo(Kampaco) je baš poražavajuća situacija u svakom pogledu. Toliko ostavlja utisak neozbiljnosti da je pitanje kako će u perspektivi biti odnosi sa ostalim klubovima, partnerima u EL itd.

                    Comment


                    • Priča se da je ovo zbog (tužbe, prijave) Adamsa ili njegovog menadžera ali i zbog Vlade Jovanovića, e sad, oni su imali i imaju puna prava da traže da im se ispati ono što je dogovoreno ugovorom. Da li je moglo biti strpljenja? Verovatno se moglo očekivati strljenje od VJ ali ne vidim zašto d Adaamsa da čekujemo strpljenje ALI opet se čilo da se VJ nije rastao sa KKCZv u dobrom raspoloženju što implicira da je ono prethodno napisano vrlo moguća opcija.
                      Ostaje pitanje ZAŠTO klub nije rešio dugovanja na vreme (isplatom, rprogramom, dogovorom u X rata, etc, etc...). Da li su/je mislili/o da to tako može da prođe nekažnjeno?
                      Da li ćemo se zbog nemara rukovodstva načekati da Faku debituje u našem dresu u EL?
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Šta god da je, nije dobro.
                        Ogromna ljaga i sramota za klub.

                        Comment


                        • ŽURNAL SAZNAJE: Polonara ukras Zvezdine jelke

                          https://www.zurnal.rs/sr/clanak/1446...zvezdine-jelke

                          Comment


                          • Vildoza zadnja loža?

                            Comment


                            • Nedović, strašno!
                              Satoranski još strašnije!

                              Comment


                              • Jedan od poraza koji će poslednjih sezona najteže pasti navijačima.

                                Šteta, momci su se dobro preznojili da bi pobedili.

                                Svaka im čast! Teramo dalje.

                                Izvanredna utakmica. Možda i najoblja u Evroligi ove sezone.

                                Comment

                                Working...
                                X