Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel to Vujčin utulio zvuk na "areni".
    Baš je pravi nestaško, koliki je njegov uticaj na medije.

    Comment


    • Znači za svaki pokušaj kradje, prvo isprazniti deo tribine, pa priznati pljačku.

      Comment


      • Duško Ivanović!

        Comment


        • Ovi su bukvalno "pukli" polovinom zadnje četvrtine i kao što kaže izreka "otišla kola nizbrdo", jednostavno nisu mogli više bilo šta da urade.
          Čudi odluka da se ne igra za koš, s'obzirom na mogući koš količnik izmedju ekipa?
          Ivanović nadmudrio i bolje vodio utakmicu od druga kolege.
          Al' kako sudije mudro odćutaše u našem zadnjem napadu (da je samo tu) na ulazu Nedovića. Takvih faulova na drugoj strani su odsvirali bar desetak i to daleko od koša.

          Comment


          • Od ekipe koja ima gubitnički mentalitet (svaku utakmicu na košrazlike gubili)do pit bul ekipe koja igra do kraja je prošlo manje od mesec dana, da ne poveruješ. Nisam očekivao pobedu ali sam prezadovoljan stavom igrača i napretkom u igri. Žao mi je Džonija zbog povrede jer je taman kod prezimenjaka prodisao. Povreda (lom) rebra i nagnječenje drugog će ga odvojiti skoro dva meseca od terena (mesec ipo sigurno). Nedović (stakleni) je ogroman posao uradio sa onim svojim neodbranjivim prodorima. Centri su odradili dobar defanzivni posao i "eliminisali" Lesora tj izbacili ga iz igre kao i Ledeja. Dobar je bio i Petrušev, pokazuje naznake da može i odbranu da pegla.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Može da se ispostavi da je ovo bila greška, propust, što smo pobedili. Nije isključeno da najtrofejniji iskukumavči još kojeg kapitalca ne bi li dokazao svoju stručnost.
              Neverovatno koliko puta se u toku utakmice nama odsvira nešto poput one situacije sa Ivanovićem, pa to je "greška" sudija koja nosi težinu 5 koševa i plus lične greške. I to bi prošlo olako, kao i da se nije desilo, samo da se nije povredio Ivanović i nije bio prekid i gledanje snimka i to na insistiranje (rukovodstva kluba) struke.

              Comment


              • Originally posted by L a z a r View Post
                Može da se ispostavi da je ovo bila greška, propust, što smo pobedili. Nije isključeno da najtrofejniji iskukumavči još kojeg kapitalca ne bi li dokazao svoju stručnost.
                Neverovatno koliko puta se u toku utakmice nama odsvira nešto poput one situacije sa Ivanovićem, pa to je "greška" sudija koja nosi težinu 5 koševa i plus lične greške. I to bi prošlo olako, kao i da se nije desilo, samo da se nije povredio Ivanović i nije bio prekid i gledanje snimka i to na insistiranje (rukovodstva kluba) struke.
                Tražio je DIv čelendž i promenio odluku od faul u napadu do faul odbrane. Ledej je jako prljav igrač ali ne verujem da je namerno povredi Ivanovića. Kako nam je Javor sudio u nekim ranijim utakmicama ovo je bilo perfektno suđenje iako je meni sumnjiva nesportska od strane Petruševa.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Nisam mislio da je bilo namere kod povrede Ivanovića,ali je bilo namere sudije.
                  INače na pauzi je Čović prišao D.I.i sugerisao da traži čelendž.

                  Comment


                  • Saša Dončić o pobedi Zvezde nad Partizanom:
                    https://twitter.com/i/status/1597492276640755712
                    http://twitter.com/i/status/1597492276640755712
                    Last edited by nebitan; 01-12-22, 09:27.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Odlična odbrana u drugom poluvremenu.

                      Zalaganje igrača za pohvalu i apsolutno zaslužena pobeda protiv Virtusa.

                      Ruku na srce i raspored nam je odgovarao u prethodnom periodu.

                      To naravno ne umanjuje ogroman doprinos Ivanovića.

                      Svaka mu čast!

                      Comment


                      • Sinoć je bilo milina gledati Zvezdu, Vildoza nas je u jednom periodu držao "iznad vode" aonda mi se priključio i Šegi. Vildoza je paklen igrač i treba da uživamo u njegovim čarolijama dok je u našem dresu.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Imam utisak da je našao balans, da bukvalno izvlači najbolje od svih igrača i da tačno zna ko može i koliko u datom trenutku.
                          Ne retko poneki igrači, koji bi većini trenera i stručnjaka obavezno bili u igri, kod D. I. sede na klupi.
                          Mnogo mi je drago što je Dobrić odigrao onako sinoć. Takvi momci su suvo zlato, za sve je dobro što su verovali i za njega, klub i nas.
                          Nadam se da će ići uzlaznom linijom i on i još neki od igrača.
                          Bravo Zvezdo.

                          Comment


                          • Za EL tekmu sa Partizanom u Areni imaćemo i naše navijače od 1500 do 2000 njih, verujem organizovana grupa da će to da pokupi. Biće ta utakmica u EL test po mnogo čemu i za njih i za nas. Bez obzira na ABA derbi oni su u blagoj prednosti.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Biće malo više od blage prednosti. Dosta će zavisiti i od kriterijuma sudija. Kad smo kod njih, ko sudi zna li se? Ne bi iznenadilo da bude jedan spec. od slovenaca ili hrvata.

                              Comment


                              • Originally posted by L a z a r View Post
                                Biće malo više od blage prednosti. Dosta će zavisiti i od kriterijuma sudija. Kad smo kod njih, ko sudi zna li se? Ne bi iznenadilo da bude jedan spec. od slovenaca ili hrvata.
                                Huan Karlos Garsija, Lotermozer i litvanac Vilius.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X