Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Нема шта да кукао, ово је очекиван скор до сад. Требали смо да добијемо ПАО, ал само ту победом над Албом компензовали тај пораз. Значи доста победа на страни против једне добре екипе као што је Алба

    Свака част Душку што је раздрмао екипу. Те приче око његових метода могу да се окаче мачку о реп... На овим просторима, поготово у Србији се увек тренирало да тачке пуцања и зато смо као земља увек давали шампионе. Нема ту неке нове филозофије. Тренер је код нас врховни ауторитет и једино тако наши клубови могу да функционишу.

    Пробудио се Џони, Петрушев исто ( мада је баш мекан), надам се да ће и Холанд да живне. Нема више оног романтичарског приступа ,,Лазаревић је борац и игра одбрану и наше је дете. Пефи је ауторитет на терену и бори се...''. То може кад би били Борац Чачак па да просипао те симпатичне приче.

    Код Јовановића се није знало ко пије а ко плаћа.

    Јуримо ваљда још 2 играча колико сам начуо, немој те ме држати за реч, можда је само празна прича.

    Баш би нам значило кад би сутра добили Макаби. Таман да играчи могу да испрате Србија - Бразил, а не да трче због пораза А и да Болдвин види као праши екипа која тренира по 7 сати

    Comment


    • Bentil za sada ima 44% za 3, što je odličan procenat.

      On je kod Jovanovića bio naš najkonstantniji igrač.

      Imao je više slobode i mnogo više šutirao, ali je imao i očajnu odbranu.

      To sada pokušava Ivanović da promeni i da nametne neku novu ideju u napadu sa njim.

      Holand je gotivan lik, pozitivac, al što se košarkaškog znanja tiče tu je duz dibiduz.

      Muva bez glave. Mislim da će uskoro biti sikterisan.

      Hasana Martina su povrede upropastile, inače odličan defanzivac i dobar igrač.

      Rizikovalo se sa njim, imali su ljudi nadu da se možda može vratiti na nivo igara pre povreda.

      Za sada loš učinak, ali mislim da će sa njim biti još strpljenja i za razliku od Holanda ipak postoji neka nada da može biti koristan.

      Comment


      • Sve je to tako kako si naveo, ali...
        To šta je Martin doneo Zvezdi, klubu i navijačima isto i verovatno mnogo više bi dali bukvalno svi visoki iz FMP a, samo što bi se oni gledali kroz troje naočara.
        O ovom Holandu stvarno je već dosta rečeno.
        Za Bentila, da se ponovim, tu je najveći problem ubedljivo. Može da odigra, pogodi, veže par trojki, ali sve ostalo je klimavo, nesigurno, njegove kretnje i agilnost razbijaju bilo kakvu organizovanu igru i u napadu, a naročito odbrani. Tako da je on kao neophodan, a u stvari je najslabija karika na parketu.
        Naravno, to je samo moj utisak i mišljenje.

        Comment


        • Tvrda druga četvrtina.

          Koš se može pogoditi samo slučajno.

          Dobre odbrane i jednih i drugih.

          Comment


          • Ogromna pobeda, kakva je takva je,ali baš velika.
            Rekoh da li je moguće da vodimo celu utakmicu i da izgubimo u zadnjoj sekundi meča.
            Valjda će se dotegnuti još malo igra i da će biti još stabilniji.
            Svaka čast momcima i sš.

            Comment


            • Bio sam na slavi tako da sam bio sprečen da odgledam utakmicu (stigoh zadnja dva minuta) i umalo u ta dva minuta da prospemo +8. Sa druge strane, nestvarno je šta je uradio i kako preporodio ekipu Duško, ima tu mesta za još veći napredak ali za to je potrebno vreme... a ako bi angažovali neku trojku koja u rukama ima sigurne poene billi bi "da se smrzneš" zajeban sastav.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Svega ćemo se nagledati ove sezone.
                Takodje i ja se nadam nekom pojačanju i na ovaj rad struke da još više utegnemo igru ,pa posle nek bude šta mora biti.

                Comment


                • Zaftra je prvi derbi u nizu ove godine koja će biti bogatija za dva derbija, naravno ako opet ne furnu sa crte u KLS. Imaju kvalitetnije pojedince ali ja očekujem pošto se igra u našoj kući tesnu pobedu i još jednu našu odbrambeno dobru pripremljenu i odigranu utakmicu. Ako Šegi konačno dođe na utakmicu biće još lakše našim momcima.
                  Sve i da izgubimo ako pokažemo ono što DIv traži od igrača, ja zadovoljan.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Mi već gubimo,kao i uvek,10-15 razlike i pre nego što je počela utakmica.
                    Borbaaaa !

                    Comment


                    • Iskren da budem nemam neki dobar osećaj u vezi sutrašnjeg derbija.

                      Kvalitetniji su, imaju moćan napad i ako nas uhvate u mašinu ne piše nam se dobro.

                      Tvrda utakmica je naša šansa, u neku trku sa njima se nikako ne treba upuštati.

                      Comment


                      • Више је то појачање на позицији 4/5 него на 3.

                        @karamazov

                        Није Холанд толио лош. Подсећа на оног дивљака Квинси Милера са неким неартикулисаним потезима, ал треба нам један такав

                        Сутра је по мени доста небитна утакмица, што се резултатског значаја тиче. Мсм да ће АБА и ове године имати 2 тима у ЕЛ за следећу сезону. Још ако оба представника буду имала нека јаче резултате ове сезоне у ЕЛ...

                        Мсм да нам је меч у ЕЛ са гробљем доста битнији. Доста тимова ове сезоне муку мучи са повредама и ако наставимо у овом ритму, можемо да се надамо нечему. И наравно, да нас повреде заобиђу.

                        Легао би нам за све паре један профил играча какав је Ноко, што је био код нас.

                        Comment


                        • Nama treba jedan kao Kvinsi Miler, al nikako neko kao Holnad.

                          Ono što on radi je stvarno duzdibuduzovski.

                          Comment


                          • Dominantniji su bukvalno na svakoj poziciji, na nekim (3 i 4) neuporedivo. Ustvari oni imaju možda najjaču petorku ili prvih 7-8 igrača u EL.
                            Pritom imaju moćniju logistiku od većine ekipa u EL, o našim prostorima nepotrebno je trošiti reči.
                            Nama preostaje, kao i svih ovih godina, borba, zalaganje i vera,a to je ono što svaki ljubitelj sporta i očekuje od svoje ekipe.

                            Comment


                            • Parafraziraću jedog ašeg velikog trenera: Biće poraza, ali biće opet Kalemegdan u Junu.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Najbolje da se derbiji igraju pred praznim tribinama.

                                Žalosna je ovolika mržnja.

                                Pa nije bre ovo borba na život i smrt.

                                Comment

                                Working...
                                X