Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by L a z a r View Post
    Tako je "ganac" samo borba da bude.
    Bitno je da se vrati vera i samopouzdanje i biće dosta bolje.
    Drago mi je da si ponovo ovde i da smo i dalje na "broju".
    Hvala prijatelju, sinoć protiv nejake Cibone ali Ivanovićev pečat ozbiljan pristu i na +30, klupira Nedovića zbog nerezonskog šuta. Svoj postupak je objasnio na KZŠ veoma logično - želeo je i insistirao na uigravanju i odigravanju određene akcije a ne na postignutom košu, takođe je insistirao na koncentraciji i agresivnoj odbrano sve vreme.
    Ono što je još lepše videti jeste sa kakvom on radošću objašnjava šta i zašto to čini. On zaista voli taj sport, nije u njemu zbog egzistencije (mada i taj segment nije zanemarljiv), on zaista uživa u svakom trenu pored terena.
    Imali smo ogromnu količinu sreće da je prihvatio poziv da vodi ov -ove sezone učmalu i raspuštenu bandu.
    Biće to dobro.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Mene raduje što je i Nikola Ivanović malo živnuo.

      Momak može mnogo bolje od onoga što je do sada pružao.

      Comment


      • KK CRVENA ZVEZDA MTS – OBAVEŠTENJE

        KK Crvena zvezda mts obaveštava javnost da dosadašnji pomoćnici prvog trenera našeg seniorskog tima Marko Simonović, Miodrag Dinić i Branko Jorović neće više obavljati tu funkciju.

        KK Crvena zvezda se ovom prilikom zahvaljuje našim trenerima, na ogromnoj energiji, velikom radu i posvećenosti koju su pokazali od kako su kao deo stručnog štaba postavljeni na te pozicije tokom leta.

        O narednim koracima i novim pomoćnicima prvog trenera Duška Ivanovića KK Crvena zvezda će uskoro obavestiti javnost.

        KK Crvena zvezda mts
        https://kkcrvenazvezda.rs/2022/11/19...s-obavestenje/

        Comment


        • Originally posted by Karamazov View Post
          KK CRVENA ZVEZDA MTS – OBAVEŠTENJE



          https://kkcrvenazvezda.rs/2022/11/19...s-obavestenje/
          Očekivano, samo čekam i nešto kontam koliko će mu utakmica trebati da napravi rezove u rosteru. Mislim da je posle prvog treninga on znao na koga može da računa a na koga ne.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Pitanje je koliko ovakvi likovi mogu da istrpe i opstanu u ovakvim uslovima i okruženju.
            Ono što se najviše zapostavlja i uopšte ne obraća pažnja je uticaj saveza i PSD, tj pomoć jednima u svakom pogledu, a drugima bukvalno podmetanje klipova i otežavanje.
            Mene živo interesuje kako će čovek prihvatiti kriterijume sudjenja i očigledan uticaj na igru i rezultat od strane sudija i da li će se uhvatiti u koštac sa tim ili dići ruke i "pobeći" odavde u p. m.
            I na kraju, a možda bi trebalo i na prvom mestu, kako i na koji način će uskladiti svoj pristup, vodjenje i organizaciju tima u odnosu na predsednika i njegove navike i standarde.
            U svakom slučaju bilo bi dobro da je ovo jedan početak stabilnog, zdravog i dugogodišnjeg perioda u klubu.

            Comment


            • https://twitter.com/i/status/1594269514870525952
              Ko zna koliko miliona im je kapnulo ove sezone??? Jesu li oni naši "armejci"?
              Last edited by nebitan; 20-11-22, 16:11.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Još pola sata do tekme a nigde ni prašinu da pokupimo???
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Razočaravajuće kako nam izgledaju strani igrači, još kad se dodaju ovi naši koji su skroz van forme, ništa ne treba da čudi što ovako ne- igramo.

                  Comment


                  • Originally posted by nebitan View Post
                    Još pola sata do tekme a nigde ni prašinu da pokupimo???
                    E sad možemo da se okupimo.

                    Vidimo svi na delu šta znači imati dobrog trenera.

                    Comment


                    • Fala*q.. u i "Petru Dobrnjcu", da i mi nešto dobijemo na bazi q..
                      Auuuu kolk'o ovde ima divljavštva i improvizacije, a navodna pojačanja, "stranci", sede gotovo celo drugo poluvreme na klupi.
                      Sva sreća pa je Nedović namestio nišanske sprave, kao i Vildoza, šta je imao jedno 3-4-5 promašene cele konstrukcije.
                      Bez obzira na ovu utakmicu i pobedu, biće ovde teške muke za sve, od trenera, igrača i navijača.
                      Last edited by L a z a r; 22-11-22, 21:37.

                      Comment


                      • Duško izgleda prvo "popravlja glavu" naših igrača i samo u par razgovora, treninga, utakmica, od luzera i indiferentnog stava prema utakmici je napravio ljude koji veruju u sebe i tim, koji veruju u pobedu.
                        Za ostalo (uigrane akcije tj automatizam, doselekciju) treba vremena. Vremena mu treba i da vrati samopouzdanje MVP finalne serije ABA lige, koji se ponaša kao početnik.
                        Najveći dobitnici dolaskom DIv-a su Petrušev i Džoni.
                        Petrušev pokazuje znake života a Džoni se preporodio i pokazao nevernim Tomama da zna, može i hoće.
                        Sinoć, je opet prikazan taj voljni momenat i dobii smo ekipu od koje u prethodnih 8 mečeva smo imali skor 1 pobeda i 7 poraza. Ni jednu pobedu u Berlinu (do sinoć).
                        Koliko znači dobar trener. Imaće i on poraza jer nije čudotvorac ali ćemo na svakj utakmici videti htenje i njegovo i igrača, to je nekad dovoljno za nas navijače.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Comment


                          • Sve u svemu fin osećaj i pored kiše i lošeg vremena, lepo jutro.
                            Realno, ovi iz Albe su loše odigrali veći deo regul dela, a naročito produžetak i sl bacanja, plus tu je nedostajalo par igrača veoma bitnih za njih.
                            Znači osim rezultata sve ostalo je veoma kritično, pogotovo u odnosu na rivale koji su u vrhu i koji bi nas najverovatnije rutinirali sinoć.
                            I dalje mi nije jasna ideja da se angažuju ovi stranci, konkretno Bentil, Holand i Martin i to baš ovim redom, ono je užas jedan kako oni funkcionišu na terenu.
                            Last edited by L a z a r; 23-11-22, 12:05.

                            Comment


                            • Originally posted by L a z a r View Post
                              Sve u svemu fin osećaj i pored kiše i lošeg vremena, lepo jutro.
                              Realno, ovi iz Albe su loše odigrali veći deo regul dela, a naročito produžetak i sl bacanja, plus tu je nedostajalo par igrača veoma bitnih za njih.
                              Znači osim rezultata sve ostalo je veoma kritično, pogotovo u odnosu na rivale koji su u vrhu i koji bi nas najverovatnije rutinirali sinoć.
                              I dalje mi nije jasna ideja da se angažuju ovi stranci, konkretno Bentil, Holand i Martin i to baš ovim redom, ono je užas jedan kako oni funkcionišu na terenu.
                              Ja očekujem, nadam se da će Bena da uvede DIv u sistem bez problema ali zad drugolasiranog i trećeplasiranog nemam taj filing.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Da precizno objasnim, navedem konkretno šta je to što mi smeta kod ovog Bentila, ne bih umeo sem par prilično primetnih činjenica.
                                Čovek izbegava reket i pored nestvarnih fizičkih predispozicija, udje do duše kad ga nateraju treneri i nacrtaju šta i kako, ali to sve izgleda sporo, tromo, neuko i uglavnom jalovo i beskorisno.
                                Nisam primetio da se koristi za ostale igrače u organizaciji napada, naročito kod blokova, opet čudi ako se uzme u obzir telo i fizička dominantnost u odnosu na rivale.
                                Ispucavanje, forsiranje šuta za 3 poena i td.
                                Pričam sve što je do sada evidentno i ono što je igrao u predhodnim utakmicama.
                                Nije isključeno da se kroz timsku igru ukopi kroz treninge i uticaj struke, ali mi iskreno on deluje kao jedan dobrica i ljudeskara koji nema taj kapacitet da popamti kretnje, akcije i da ih disciplinovano sprovede u delo.
                                Moguće da će, ako se uradi neka doselekcija igrača tipa 3-4 koji bi bio prva opcija, on doneti mnogo toga iz drugog plana, što mu je i bila uloga u predhodnim timovima.

                                Comment

                                Working...
                                X