Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lazareviću neko čuva kičmu u zvezdi pa igra . Jedino moguće objašnjenje .Simanica smo se tako olako resili a i Nenadića a ovaj veze nema . Da se molimo samo za vildozino zdravlje i da Ivanovic proigra makar malo

    Comment


    • Originally posted by L a z a r View Post
      V.Jovanović dobija tehničku kvota1.02
      Mogućna i isključujuća za još nekoga.
      Najbolje da je Jovanović dobio isključujuću, rutinski bi onda dobili utakmicu.

      Comment


      • Žao mi je zaista kako se ophodimo prema igračima, naročito nekim koji su tu dugi niz godina i koji su svojim radom i zalaganjem doneli dosta radosti,titula i sl.
        Činjenica je da ovo što se igra i kako izgledamo nije ni malo dobro, nadam se da će se rešiti par igrača i da će nešto dobro da se desi poput ovog Lukavi toza.

        Comment


        • Klub objavio da se sporazumno rastao sa Adamsom.

          Comment


          • Biće ovo mučna sezona.

            Comment


            • Originally posted by Karamazov View Post
              Biće ovo mučna sezona.
              Sve po zasluzi.
              Kakva publika i navijači takav i klub ,tim.
              Ovo nas je moralo stići posle svih ovih godina.
              Last edited by Karamazov; 08-11-22, 10:47.

              Comment


              • Perez na kvadrat, uporedi njegovo sudjenje večeras i ono Pao-Partizan.
                Užas kakav mi imamo status kod sudija. Ostoja je tu pobedio i to žestoko Čovića.
                Tadija Bentil ništa manje zlo od svih stranaca u ekipi, sasvim korektnaaaa 2-3 opcija, ali u prebogatim klubovima.

                Ima li bar jedan igrač na ovome svetu koji se nije protiv Zvezde nadavao trojki, što preko ruku, što sa centra u zadnjoj sekundi napada i sl. Kalates, majko mila.
                Last edited by L a z a r; 10-11-22, 18:42.

                Comment


                • Прича се о Душку Ивановићу...

                  Comment


                  • Sad ćemo imati i glavu i rep-ić,ali i veliki problem sa pojedinim igračima.

                    PS
                    Što se Vlade J. tiče, imam utisak da smo izgubili još jednog kvalitetnog čoveka, kao klub. Nikako da shvatimo da mi nemamo resurse kao komšije i da moramo čuvati mlade i kvalitetne ljude.
                    Pitanje je šta se sve dogadjalo i dogadja u klubu, ali ovako spolja gledano puno nelogičnosti tu ima.
                    Samo nek'bude borbe i idemo dalje.
                    Last edited by L a z a r; 12-11-22, 08:51.

                    Comment


                    • VLADO VELIKO HVALA I SREĆNO!

                      https://kkcrvenazvezda.rs/2022/11/13...vala-i-srecno/

                      Comment


                      • Duško Ivanoivć i zvanično naš novi trener.

                        Comment


                        • https://twitter.com/InformasBasket/s...z5QOGRhf3pIoOQ

                          Comment


                          • Da li je bilo koja ekipa dobila ovakav nameran faul od kako je nastala EL?
                            Užasno se je kakav teror se vrši na zvezdi od strane sudija.

                            Comment


                            • Ne znam da li je dosuđen kao nesportski faul nekome, ali je prilično glup faul od strane Petruševa. Da nije bilo onog hvatanja "kragne" ne bi ni bilo faula ali hajde da to gledamo kao rezultat mladosti i želje.
                              Ono što je karakteristično za naš tim je neki gubitnički pristup, voljni mmenat za pobedom je slab (to je i Ivanović apostrofirao kao nedostatak mentalne snage) i narodski rečeno svima se mudašca uvuko do krajnika. Na tom segmentu će najviše raditi DIv. Znači preduslov da nekog pobeđujemo jeste da imamo igrače kojima se m*da vuku po parketu, da žele pobedu više od protivnika i da kada "osete krv" ne staju.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Tako je "ganac" samo borba da bude.
                                Bitno je da se vrati vera i samopouzdanje i biće dosta bolje.
                                Drago mi je da si ponovo ovde i da smo i dalje na "broju".

                                Comment

                                Working...
                                X