Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije ovo ni tako loše, mene je najviše iznerviralo dolazak Raduljice.

    Nema potrebe da se on forsira pre Martina.

    Nije Jovanović neznalica, samo se bojim da poput Alimpijevića ne sluša previše Čovića, onda će loše proći.

    Videli smo kasnije da Alimpijević nije loš trener kako je većina mislila.

    Pohvale za Petruševa. odličan je bio sinoć.

    Nama su na 5 dovoljni Luka, Martin i Petrušev.

    Šta god neko mislio o Luki, potreban nam je u timu, sa njim na parketu imamo najbolji protok lopte.

    Comment


    • Izgleda da će Petrušev kod Jovanovića igrati na 4. Sad da li je to želja trenera ili klauzula prilikom potpisivanja ugovora da bi se dobile bolje brojke ili prosto eksperiment možemo samo da nagađamo.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • https://twitter.com/BasketNews_com/s...Gow0QgBXw&s=19
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Posle jedne utakmice se vidi, koju smo igrali u nekompletnom sastavu?
          Pa ako ti nije draze da se Mladi i perspektivni Topic razvija na poziciji koja je deficitarna i na kojoj ce reprezentacija kuburiti narednih par godina.... Onda neka igra Markovic i neka gleda kome da uvali loptu , Da jednom profesionalnom kosarkasu svaki napad ispod bloka ulaze bukvalno svaki napad. Da makar organizuje ni to nije radio jednom loptu provukao mitrovicu na neku lucidnost . Odbrana koja je ranije postojala kod njega vise je nepostojaca . Hvala mu za sve ali bolje da gubimo a da se makar radujemo napredku klinca nego icemu

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Mi smo prvi tim u istoriji košarke koji igra sa dve petice na parketu.
            Nije tačno, nekada ranije su i 4 i 5 isključivo igrali unutra u reketu i bili su sličnog gabarita (naravno i uloge)... I da nije tako, zanimljiva je minijatura ako imaš pokretne petice za tu ulogu.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Jednako zanimljiva koliko i pokretna.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Како овај Лазић непотребно заузима место у тиму...

                Адмас на 2 , Вилдоза на 1...Ал џаба кад на 2 је гужва...
                ​​​​​​

                Comment


                • Adams... čovek nas je upropastio u svakom pogledu, bukvalno" uštrojio" ceo tim, uništio protok lopte, organizacija i sa 1.i sa 2. užas živi. Šut 0,ulaz 0,ma sve je katastrofalno.
                  Čovek pogubljen načisto.
                  PS
                  Više deluje kao neki atletičar 100 m- 200m eventualno onaj što pretvara poene u ragbiju...
                  Last edited by L a z a r; 13-10-22, 18:57.

                  Comment


                  • Ne mere to bez kabla, ovaj tim nema pleja, a u stvari nema ni ekipe.
                    Ovo skup nečega.

                    Comment


                    • Po ko zma koji put sami sebe pobeđujemo.

                      Nudili su nam se al džaba.

                      Imamo problem isti kao i prošle sezone, nemamo igrača koji reševa, na koga ćeš da se osloniš i kada juriš prednost i kada je stani pani.

                      Takve smo imali (Markus, Miler, Gudurić, Beron, Lojd) sve do prošle sezone.

                      Žao mi zbog ovakvog poraza jer su se momci zaista trudili.

                      Comment


                      • Ono što je najgore, igrač koga će svi dizati u nebesa B Bentil, je u stvari ogroman problem za tim.
                        Koštali nas minuti MVPa, verovatno zagarantovani, o Raduljici šta reći i njegovoj ulozi.
                        Bukvalno smo se trudili da ih držimo u igri sa nebuloznim postavama, a o sudijama (2 razlike na kraju) i 10 ak njihovih iživljavanja sve govori. U stvari govori o respektabilnosti kluba i podrške koju ima na svim frontovima.

                        Comment


                        • PRVI ARGENTINAC U CRVENO-BELOM, VILDOZA JE ZVEZDIN!!!

                          https://kkcrvenazvezda.rs/2022/10/13...za-je-zvezdin/

                          Nadam se da ćemo se rešiti Ivanovića.

                          Višak je na poziciji 1.

                          Njegova bezidejnost, davljenje lopte, izgubljene lopte su mi dodijale.



                          Comment


                          • O njemu je besmisleno pričati. Moguće je da će ga povesti sa sobom Dejan Radonjić,da se i on bar jednom žrtvuje za Zvezdu, bilo bi fer od njega.
                            Last edited by L a z a r; 13-10-22, 20:59.

                            Comment


                            • Je l' si se šokirao Lazo kad si video da Radule šutira bacanje za tehničku?

                              Comment


                              • Originally posted by Karamazov View Post
                                Je l' si se šokirao Lazo kad si video da Radule šutira bacanje za tehničku?
                                Iskreno, toliko besmisla ima da je prošlo pored mene kao nešto sasvim normalno.
                                Da bar može da se izadje u šetnju i sagori ova nervoza, ali jedino mogu sagoreti pluća od smoga i dima.
                                Kićan nema šanse da oživi i progleda , tako da ni od sexa nema ništa, sve u svemu duga noć, možda neka knjiga pomogne.

                                Comment

                                Working...
                                X