Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako je, ove sezone će biti potpuno drugačije. Šampioni pripremnog perioda će biti i na kraju šampioni.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Doveli smo Raduljicu.

      Ako izvisimo za titule, neće biti kriva država i favorizovanje Partizana, nego glupost i tvdoglavost Čovića.

      Mi smo imali love da napravimo ozbiljnu ekipu ove sezone.

      Mogli smo da zadržimo Holinsa da smo mu ponudili bolji ugovor, mogli smo da dovedemo još dvojicu igrača sa ozbiljnom reputacijom i da ih platimo poput Nedovića.

      Al ne, Čović je opet odlučio da izigrava trenera.

      Doveli smo Raduljicu koji nekoliko godina ne igra ozbiljnu košarku, najverovatnije dovšćemo Jovića (koga neizmerno gotivim ali povrede su učinile svoje) koji ne može sastaviti tri utakmice.

      Eto kako mi trošimo lovu, a lovu koju ćemo dati za Raduljicu i Jovića mogli smo dati za jednog ozbiljnog igrača.

      Comment


      • Originally posted by Karamazov View Post
        Doveli smo Raduljicu.

        Ako izvisimo za titule, neće biti kriva država i favorizovanje Partizana, nego glupost i tvdoglavost Čovića.

        Mi smo imali love da napravimo ozbiljnu ekipu ove sezone.

        Mogli smo da zadržimo Holinsa da smo mu ponudili bolji ugovor, mogli smo da dovedemo još dvojicu igrača sa ozbiljnom reputacijom i da ih platimo poput Nedovića.

        Al ne, Čović je opet odlučio da izigrava trenera.

        Doveli smo Raduljicu koji nekoliko godina ne igra ozbiljnu košarku, najverovatnije dovšćemo Jovića (koga neizmerno gotivim ali povrede su učinile svoje) koji ne može sastaviti tri utakmice.

        Eto kako mi trošimo lovu, a lovu koju ćemo dati za Raduljicu i Jovića mogli smo dati za jednog ozbiljnog igrača.
        Užasan potez (rekao bih) Nebojše. Dovedeš igrača koji je 21 igrao poslednju utakmicu i to u Kini (17/21). Mi smo izgleda rešili da pored zvanja rehabilitacionog centra ponesemo (ponosito) i ime gerijatrijski centar KK CZv.
        Ovaj potez je iz Nebojšinih opusa tipa dovođenje Sofoa. Bacanje para.
        Koja razočaranost i ne samo kod mene. Daj bože da grešim i da me demantuju i Raduljica i Nebojša. Koliko sada treba Raduljici da (pošto nije prošao pripreme) dostigne potreban nivo kondicije a onda i pitanje - koliko treba Raduljici da uđe u ritam igranja nakon ovolike pauze i vrv dolčevite u RL.
        Nedaj bože da zaređamo sa porazima u ABA i EL - pratiće ih samo porodice i par stotina zaluđenika.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Још само фали ћелави Ђорђевић на клупи и вратили смо се у 2012 годину...

          Јовић, Марковић, Недовић, Ивановић
          Петрушев, Мартин, Кузмић и Радуљица

          Где је логика?

          Comment


          • Pre par dana je bilo sve super, trebalo biti strpljiv i imati veru u sebe, a samo jedan dolazak, svi igrači od pre par dana su tu i na broju, napravi pravi potop.
            Daleko od toga da želim da pametujem ili nešto dokazujem, ali odavno ovo liči na propast, favorizovanje jednih, utrpavanje ogromnih sredstava već nekoliko godina bez ikakvog osnova, a i naše tj Čovićeve bravure naročito ovaj poslednji potez uopšte nije razuman.
            Jedino ako se, možda, pravi i sprema društvo koje bi nastavilo i preuzelo vodjenje kluba. Jedino to ima smisla sa dovodjenjem ovih dokazanih igrača, veterana, kao budućih sportskih radnika i sl.
            Sve u svemu šta je bilo bilo je, sad malo oni.

            Comment


            • Originally posted by Karamazov View Post
              Doveli smo Raduljicu.

              Ako izvisimo za titule, neće biti kriva država i favorizovanje Partizana, nego glupost i tvdoglavost Čovića.

              Mi smo imali love da napravimo ozbiljnu ekipu ove sezone.

              Mogli smo da zadržimo Holinsa da smo mu ponudili bolji ugovor, mogli smo da dovedemo još dvojicu igrača sa ozbiljnom reputacijom i da ih platimo poput Nedovića.

              Al ne, Čović je opet odlučio da izigrava trenera.

              Doveli smo Raduljicu koji nekoliko godina ne igra ozbiljnu košarku, najverovatnije dovšćemo Jovića (koga neizmerno gotivim ali povrede su učinile svoje) koji ne može sastaviti tri utakmice.

              Eto kako mi trošimo lovu, a lovu koju ćemo dati za Raduljicu i Jovića mogli smo dati za jednog ozbiljnog igrača.
              Teško da možemo da se trkamo sa Makabijem po platama.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by L a z a r View Post
                Pre par dana je bilo sve super, trebalo biti strpljiv i imati veru u sebe, a samo jedan dolazak, svi igrači od pre par dana su tu i na broju, napravi pravi potop.
                Daleko od toga da želim da pametujem ili nešto dokazujem, ali odavno ovo liči na propast, favorizovanje jednih, utrpavanje ogromnih sredstava već nekoliko godina bez ikakvog osnova, a i naše tj Čovićeve bravure naročito ovaj poslednji potez uopšte nije razuman.
                Jedino ako se, možda, pravi i sprema društvo koje bi nastavilo i preuzelo vodjenje kluba. Jedino to ima smisla sa dovodjenjem ovih dokazanih igrača, veterana, kao budućih sportskih radnika i sl.
                Sve u svemu šta je bilo bilo je, sad malo oni.
                Ja nemam mišljenje od pre para dana. Kada promeniš skoro 10 igrača očekivano je da budeš strpljiv i daš šansu treneru makar mesec dana.

                Moje razočarenje je što smo mogli da napravimo bolju ekipu i što se prave potezi da bi se terao inat.

                Svi vidimo šta se radi sa druge strane ulice, ali ne moramo se ponašati kao većina sa druge strane i kukamo na državu i nedostatak love.

                Za dolazak Raduljice i verovatno Jovića i to na dve sezone, potrošićemo skoro 2 miliona evra.

                Za te pare mogao se dovesti jedan ali vredan igrač.

                Da smo utanjili sa parama kukao bi Čović svakog dana, ovako je preko svojih medijskih kerova plasirao informacije o navodnim pregovirima sa Lasom, Nejpierom, Tarčevskim...

                Pričaće kasnije kako smo pregovarali sa njima ali su oni imali druge planove. Ako smo i pregovarali, previše smo se cenjkali jer mora da ostane love da bi se tutnulo u džep i FMP-u.

                Nije lako izdržavati dva kluba.

                Tako da ako izvisimo za titulu niko nam drugi neće biti kriv, krivica će biti u nama.
                Last edited by Karamazov; 29-09-22, 08:44.

                Comment


                • Verovatno si pogrešno razumeo, naveo sam da nemam loše namere, pa se osećaš prozvanim.
                  Inače sve je otprilike tako kako si naveo, tako je bilo i pre dva i deset i dvadeset dana i sve se znalo onoga dana kada je Radonjić"izvagao" ponude i podvio rep.
                  U svakom slučaju izvinjavam se.

                  Comment


                  • Originally posted by L a z a r View Post
                    Verovatno si pogrešno razumeo, naveo sam da nemam loše namere, pa se osećaš prozvanim.
                    Inače sve je otprilike tako kako si naveo, tako je bilo i pre dva i deset i dvadeset dana i sve se znalo onoga dana kada je Radonjić"izvagao" ponude i podvio rep.
                    U svakom slučaju izvinjavam se.
                    Ma kakvo izvinjenje, ti si moj virtuelni drugar a i cenim ljude koji na jedan normalan način razmenjuju mišljenja.

                    Nisam se osetio prozvanim, samo sam iskoristio priliku da razjasnim da ne bi došlo do zabune.

                    Sve je u redu.

                    Comment


                    • Naravno.
                      Što se košarke tiče možda bi najbolje bilo da se držimo one narodne,
                      IMA DANA VIŠE NEGO KOBASICA.
                      Odavno je rečeno da ništa nije slučajno.

                      Comment


                      • Nebojša se stvarno kvalitetno zajebava.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Nebojša se stvarno kvalitetno zajebava.
                          Nebojša NAS kvalitetno zajebava.
                          Gde je stao sa Sofom tu nastavi sa Juniorom...gde stade Junior tu nastavi Radule....
                          A i ride potvrđuje da kum nije dugme...Mislim da Neda ne bi nigde mogao da zabode miionski ugovor (pod uslovom da je istina da je njegova godina igranja milion i kusur)...
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Solidan početak sezone, mada nejaki MZT nije pravi reper.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Comment


                              • Poželeti sreću momcima, da izbegnu povrede, a ako može neko iznenađenje bilo bi dobro.
                                Samo da ne proigra neki iz drugog plana tipa Bouboa ili već kako se zove.

                                Comment

                                Working...
                                X