Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slabo i nikakvo ovo deluje.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Danas protiv Olimpijakosa. Sve osim laganog poraza Zvezda će mi biti iznenađenje.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Petrušev opet nije u 12.

        Izgleda neka povreda je u pitanju.

        Comment


        • Očekivano bezidejno i nekreativno.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Balvani: Lazić, Lazarević, Dobrić, Marković, Kuzmić. Stranci koji nisu na nivou EL.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Za sada jedino Džoni nešto igra.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Nema protoka lopte i organizacije igre.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Ima Vlada Jovanovic brz potez rukom ka zapisnickom stolu kada trazi minut odmora, vec par puta sam to primetio.

                  Comment


                  • Ovde ne pomažu ni kožne gaće, a kamo li Vlada Jovanović ili neki drugi trener.
                    Jedini spas za klub je da koliko toliko smanje troškove, nadju neko rešenje da se sporazumno razidjemo sa SVIM strancima i sa uglavnom domaćim igračima odigramo Dostojanstveno i isto tako upriličimo i uveličamo trijumf najvećeg trenera i da pošteno sudelujemo u onome što je naredjeno.
                    Odlična pozivnica za kupovinu sezonskih.

                    Comment


                    • Ja bih pre da ne igramo ni sa jednim domaćim igračem. Nijedan nema potreban kvalitet.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Ok, sem Nedovića.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Losa igra od pocetka utakmice, pa onda malo vise energije u nekim momentima, pa zavrsetak poluvremana sa serijom 7-0 uz trojku Markovica sa 10+ metara za podnosljivih -10 na poluvremenu (podnosljivih posto je bilo i -17 tokom prvog poluvremena).

                          I onda se ponadas da ce zavrsetak poluvremena da doda jos energije za bolje izdanje u drugom delu utakmice, a onda se desi da za drugih 20 minuta postignes ukupno 18 poena i napravis -29 u tom periodu.

                          Comment


                          • Originally posted by Borca View Post
                            Losa igra od pocetka utakmice, pa onda malo vise energije u nekim momentima, pa zavrsetak poluvremana sa serijom 7-0 uz trojku Markovica sa 10+ metara za podnosljivih -10 na poluvremenu (podnosljivih posto je bilo i -17 tokom prvog poluvremena).

                            I onda se ponadas da ce zavrsetak poluvremena da doda jos energije za bolje izdanje u drugom delu utakmice, a onda se desi da za drugih 20 minuta postignes ukupno 18 poena i napravis -29 u tom periodu.
                            Uzaludno se nadati na konto rezultata, pobede, tesnog poraza, bljeska ili poteza nekog igrača, kad ovo izgleda u najmanju ruku loše i što je najgore mislim da nemamo čemu da se nadamo, ovo MORA da bude ovako, a možda i gore.

                            Comment


                            • Tebi svake godine mora da pobedi Partizan, a nikad se ne desi.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Ne volEm šampione pripremnog perioda, više volEm kada to čine tj postanu šampioni kada treba.
                                Sačekjte malo sa "Hasan seckati"...iako i sam mislim da nam je stručni štab slab, naravno kvalitativno i to ne VJ koliko njegovi asistenti (nisam siguran koliko Jorović i Simonović mogu doprineti poboljšanju igre).
                                Što se tiče neke ocene (neki će reći da je tada kasno) sačekajmo makar da dođe Oktobar i kiše padaju..a onda može i Bio sam jednom Novembar.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X