Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slažem se sa Vama za Lazarevica ali tu je, domaći je pa valja ga ljuljati. Ono sa cim se ne slažem je izostavljanje Markovića iz rotacije jer ce on biti jedan od glavnih srafova (iskustvo, jedini pass first plej, frame, defanziva, asisti i prodor)
    Sta nama konkretno fali ali ne nužno
    ​​​Markovic, (Djenkins), Lazic, Bentil, Martin
    Petorka koja bi zakljucala perimetar ko od sale i odigrala jako u meso dok se poenteri odmaraju. E sad Adams zna da se napali i odigra agresivno ali mu frame ne dozvoljava da to bude neki epski bedem...
    Markovic Ivanovic Dobric Mitrovic Petrušev moze da bude nezgodna ali tesko da ce i par minuta sklopiti u ovom sastavu, misljenja sam da ce na terenu uvijek biti jedan od dvojca Nedovic/Adams jer bitno je takve poentere imati 40min na terenu i u zavisnosti od potreba na utakmici (branimo/napadamo) ulaze Markovi ili Ivanovic

    Comment


    • Lazic.

      Zaboravili ste da on igra samo pod Radonjom a u suprotnom se pretvara u amatera.

      Comment


      • Markovic moze da zakljuca samo svoj stan
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by L a z a r View Post
          Ako se već frljamo imenima i željama, jedino šta bih menjao to je poziciju pleja, Ivanović(možda bi Radonja bio srećan da ga povuče kod sebe u Atinu) , za nešto fizički jačeg, asistenta...konkretno P. Henri.
          Slažem se sa Dekardom(ne za Lazarevića) , za igrača poput Kaline da nedostaje. To bi verovatno bio tim za f8. To bi nekom rokadom Vajt-? bilo izvodljivo.
          Da, dovesce Ivanovica hihi..Ovo je tim, samo svi zaboravljate trenera. Poprilicno slab roster jer odbrane nema zbog cega?? Pa Adams i Nedovic ce igrati po 25+ minuta. Izmene nisu nesto. Laza i Laza ce biti sporedni. Sa tim da ce Petrusev gaziti 15/20 min a mene ne bi blokirao.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Štooo, šta H-vali Ivanoviću, što ga je doveo u Zvezdu, valja Zvezdi, a loš za Pao?

            Comment


            • Ja samo zelim da budemo ispred PAO ove sezone posto nismo navikli na neki veci uspeh. Pogotovo kad vidim ostale kako su se pojacali.... Efes, Real, Barsa, Armani su glavni ako ne i jedini favoriti za F4, jedino ako se ukrste izmedju sebe u 1/4. Onda, tu su Fener, Olimpijakos i Monako a za ostalo jedno mesto u top8 ce konkurisati svi ostali, a sa najvecim izgledima Makabi i Partizan.

              Comment


              • Ubedjen sam da će se komšije pojačati, pre ili kasnije i to baš tamo gde je neophodno, samim tim napraviti tim, ako ga već nemaju, za sigurnih f8. Tamo je posle sve moguće.
                Slažem se sa majstorom *u vezi Pao.

                Comment


                • Hoće ali ni mi nismo loši, da se ne lažemo. Možemo da igramo odličnu odbranu, nije da je Radonja jedini na svijet koji forsira odbranu.
                  Verujem da nećemo biti lak zalogaj, neki će da polome zube a neki neće, jbg tako nam je kako nam je.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by L a z a r View Post
                    Ubedjen sam da će se komšije pojačati, pre ili kasnije i to baš tamo gde je neophodno, samim tim napraviti tim, ako ga već nemaju, za sigurnih f8. Tamo je posle sve moguće.
                    Slažem se sa majstorom *u vezi Pao.
                    I oni i mi ćemo biti verovatno donji dom EL.
                    Nama je ovo prva godina sa neiskusnim trenerom, a ni grobari nemaju sa čime da se pošibaju za top 8.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • M odlican tim..Dali raspalom Nedovicu milon..maneken, dams vasarski igrac, Bentil ni sam ne zna kako igra EL, ovaj iz Burse teski divljak. Petrusev, Adams, Ivanovic, Nedovic vile promaje itd..na sve to trener koji je dobio 2 otkaaza u seljackim klubovima i skautirao je niko, tacnije ve strance ni na televizoru nije video. Velike sanse za kup srbije

                      Zelimir ce vs resetovati
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Resetovan je on prošle sezone

                        Comment


                        • Iz prve ruke: Ko je novi plejmejker Crvene zvezde?

                          https://sportklub.rs/kosarka/eurolea...crvene-zvezde/

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            M odlican tim..Dali raspalom Nedovicu milon..maneken, dams vasarski igrac, Bentil ni sam ne zna kako igra EL, ovaj iz Burse teski divljak. Petrusev, Adams, Ivanovic, Nedovic vile promaje itd..na sve to trener koji je dobio 2 otkaaza u seljackim klubovima i skautirao je niko, tacnije ve strance ni na televizoru nije video. Velike sanse za kup srbije
                            Dovoljno da se bude ispred PAO... top 15 ne gine i jednima i drugima. Da PAO ima ambicije za top8 doveo bi trenera sa takvim dostignucem...

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              M odlican tim..Dali raspalom Nedovicu milon..maneken, dams vasarski igrac, Bentil ni sam ne zna kako igra EL, ovaj iz Burse teski divljak. Petrusev, Adams, Ivanovic, Nedovic vile promaje itd..na sve to trener koji je dobio 2 otkaaza u seljackim klubovima i skautirao je niko, tacnije ve strance ni na televizoru nije video. Velike sanse za kup srbije

                              Zelimir ce vs resetovati
                              You do not have permission to view this gallery.
                              This gallery has 1 photos.

                              Comment


                              • Zvezda dobila pojačanje u stručnom štabu: Stigao jedan od najboljih kondicionih trenera u Evropi

                                https://www.mozzartsport.com/kosarka...-evropi/426835

                                Comment

                                Working...
                                X