Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaš li kakav je sa odbranom?

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      E pa da pozdravimo nase novo pojacanje
      https://youtu.be/CMO6Yut9-9U
      U suštini Marcus Williams iz najboljih dana. Vrlo vrlo dobro rješenje, opasan u napadu a voli da doda atraktivno. Imacemo finu sirinu sa njim a Martin ce se nadavati koseva.
      A odbrana?

      Ti rece da odustalo od Singltona da bi se vise love obezbedilo za pleja. Ovaj nesto ne deluje preterano skup.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post

        A odbrana?

        Ti rece da odustalo od Singltona da bi se vise love obezbedilo za pleja. Ovaj nesto ne deluje preterano skup.
        E jebga ti ko onaj di je tu pecat 🤣
        Nema neke elitne odbrane ali nije bas ni da je cunj, hoce presjeci pas al zna tako i da ispadne ko iz voza no bitna je zelja da igra a EL scena je prostor da se pokaže.
        Ono zbog čega je doveden je da bira dobra rjesenja u napadu a sve i da nas pročitaju on moze 1 na 1 sa bilo kime u EL.
        Hasan martin ce se lijepog p&r naigrati sa njim, voli high pas a zna i od parket da nadje i najmanju supljinu. Vidi teren i ima pracku za mene savrsen spoj onoga sto nam treba.
        Odbranu zaboravite, evo igrali smo je skoro 10 godina pa nista uradili nismo u EL vazda donja trecina. Nas trener ne voli preuzimanja ali sa ovim bekovima ce nekada morati a tu imamo Martina i Bentila, Dobrica mozemo i to odigrati. Fin tim, fina kompozicija bice lijepa kosarka pa ajde da uživamo.
        Ako Petrusev bude na svom nivou nama nece biti zutih minuta pa ocekujem da bas budemo prijatno iznenađenje.
        Fin, bas fin potpis nesto sto nam je trebalo, da zna pogoditi ali i da razigra i vidi teren.

        Comment


        • Kakav sam doktorski post napisao al me posao sjeba...
          Ne pisao ga ja ponovo, u kratkim crtama...
          Sastavio sam roster White mi je visak, prodao bih njega doveo 2/3 nekog defanzivca da nije operisan od suta(Kao Djenka pitbull)
          Nacin igre u napadu, kako napadamo zonu, kako napadamo p&r ko bi vodio 2nd unit i Mitrovic bi igrao C Petrušev PF.
          Nacin i stil igre bi trebalo biti slican PAO 16/17 cini mi se da ih je Paskval vodio tad, svi sve preuzimaju, tjeraju protivnika na ISO stim da na najboljem igraču igramo flaster (Lazic, Lazarević).

          Comment


          • Dobro nam došao Džejlene!

            Mislim da ovim nije kompletiran tim i da je Čović najveću bombu ostavio za kraj.

            Comment


            • Originally posted by Victor BG View Post
              Kakav sam doktorski post napisao al me posao sjeba...
              Ne pisao ga ja ponovo, u kratkim crtama...
              Sastavio sam roster White mi je visak, prodao bih njega doveo 2/3 nekog defanzivca da nije operisan od suta(Kao Djenka pitbull)
              Nacin igre u napadu, kako napadamo zonu, kako napadamo p&r ko bi vodio 2nd unit i Mitrovic bi igrao C Petrušev PF.
              Nacin i stil igre bi trebalo biti slican PAO 16/17 cini mi se da ih je Paskval vodio tad, svi sve preuzimaju, tjeraju protivnika na ISO stim da na najboljem igraču igramo flaster (Lazic, Lazarević).
              vidi ti Viktora kako se bacio u trenerske vode

              Comment


              • Bravo za Viktora. Svi smo mi Viktor, nego se malo qrobecamo.

                Comment


                • Hvala hvala no ja bih volio vas da čujem, mišljenja, gdje ko kako...
                  Adams
                  Nedovic
                  Lazic
                  Bentil
                  Martin

                  Comment


                  • Sviđa mi se što ekipa ima i ofanzivni i defanzivni potencijal za razliku od prošlogodišnje. Po meni fali još jedan igrač na 3/4 i to je to.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Posle onakve prethodne sezone bilo šta predvideti je vrlo teško, a možda i glupo.
                      Bio sam ubedjen da će komšije da nas oduvaju s'obzirom na sastav, a i naš naročito sa slabostima na ključnim pozicijama plej - centar.
                      Još nismo svesni kakav uspeh je napravila ta ekipa tj tim, klub. Koga smo i na koji način potukli. Nadam se da će se nekada malo više pričati o toj sezoni jer naprasno našim "novinarima" i medijima je to bila nebitna tema, više ih interesuje kako i u koju stranu više piški trener ili neki igrač milijunaša. Možda ponekad spomenu kao stari igrači, poznaje ih trener odavno, razumeju se, ali sve ostale karakteristike ništa ni pomena, kao i fenomen vodjenja ekipe, taktike i jedne i druge ekipe.
                      Nama predstoji novi početak i jedino bih želeo BORBU, i da pružimo što veći otpor protivnicima, a rezultati će biti odraz svega ovoga.

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Sviđa mi se što ekipa ima i ofanzivni i defanzivni potencijal za razliku od prošlogodišnje. Po meni fali još jedan igrač na 3/4 i to je to.
                        Lazarević? Sta ce ti on onda? I sta bi sa Hollandom i Dobricem kakvi bi tu minuti bili? Na 4 imas Ilica i Ehita koji su brzi i Bentila kad treba meso... Ne znam, nisam siguran da nam swingman pokriva nesto bitno

                        Comment


                        • Stvarno ne znam šta će Lazarević u timu, on je igrač koji se šlepa uz ostale, nije ni za ABA a kamoli za EL.
                          A za White-a nekako nisam siguran da će biti deo tima, ali videćemo.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Ja sam više za dolazak beka.

                            Adams, Ivanović

                            Nedović i novi bek (ne bi bilo loše da damo i milionče za beka)

                            Dobrić, Holand

                            Ilić, Bentil

                            Martin, Petrušev

                            Ovo su prva i druga petorka.

                            Lazić i Mitrović po potrebi mogu da igraju.

                            A Marković i Lazarević da budu 13 i 14 igrač.

                            Comment


                            • Ben Bentil: Nisam 'loš momak', ali nekad moram da budem, jedva čekam da u crveno-belom stanem pred najbolje navijače

                              https://www.mozzartsport.com/kosarka...avijace/426388

                              Comment


                              • Ako se već frljamo imenima i željama, jedino šta bih menjao to je poziciju pleja, Ivanović(možda bi Radonja bio srećan da ga povuče kod sebe u Atinu) , za nešto fizički jačeg, asistenta...konkretno P. Henri.
                                Slažem se sa Dekardom(ne za Lazarevića) , za igrača poput Kaline da nedostaje. To bi verovatno bio tim za f8. To bi nekom rokadom Vajt-? bilo izvodljivo.
                                Last edited by L a z a r; 30-07-22, 18:12.

                                Comment

                                Working...
                                X