Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda da baš ne razumeš kako funkcioniše jedan evroligaški klub.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • https://www.mozzartsport.com/košarka...-zvezdi/425217

      Comment


      • Slažemo se.
        Raduje me da si ti to dobro proučio, samo mi reci da li smatraš da je normalno ovako rasipništvo, a kod nekih i otvoreno bahaćenje?
        Da li smatraš da smo toliko moćni kao država da se mogu praviti instant šampioni i da će to trajati godinama, bez ikakvih posledica?

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Izgleda da baš ne razumeš kako funkcioniše jedan evroligaški klub.
          Jeste.

          Ali odjednom da se dovode neki igrači za koje juče nismo mogli ni da se raspitujemo a kamoli nešto više. Nadam se da ovo neće koštati.

          Comment


          • Originally posted by L a z a r View Post
            Slažemo se.
            Raduje me da si ti to dobro proučio, samo mi reci da li smatraš da je normalno ovako rasipništvo, a kod nekih i otvoreno bahaćenje?
            Da li smatraš da smo toliko moćni kao država da se mogu praviti instant šampioni i da će to trajati godinama, bez ikakvih posledica?
            Smatram.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Smatram.

              Kakvo detaljno elaboriranje stava.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Mada sam i ja možda malo preterao tj poranio sa stavom oko pojačanja, što se kkczvezda tiče, vodeći se se rekla-kazala informacijama.
                Ono što je realnost i fakat da je ovo, za sada, možda najskromniji roster u zadnjih nekoliko godina.
                Najsrećniji bih bio da se ne utrkujemo oko pojačanja sa komšijama i da se domaćinski ophodimo prema klubu, da se više radi i ulaže u struku i mlade igrače.
                Insistirati na podjednakom učešću u KSS, ovo što se radi i kako se radi zadnjih godina nije normalno. Jednostavno jedni isti vode i savez i kkp.

                Comment


                • Iskreno bih voleo da Napier dođe što pre.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Isto tako se nadam da niko od domaćih polu i 100% penzionera neće doći.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Nepier nije igrao skoro pa dve godine, sjajan igrac ali ne znam sta da mislim za ovaj mlohav sastav. Na centru Martin, Nikolic i Luka..to je smesno da budem iskren. Mada kako je krenuo gazda ce da ima 15-16 igraca u rotaciji..Treba to sve sklopiti i nterti da trce..

                      Sve u svemu partizani ce nas ove sezone pregaziti..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Petrušev. U teoriji Plajsoliki centar, nadam se da će proigrati.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Kraj vesti na zvanicnom sajtu kluba o dolasku Petruševa

                          "Petrušev je peto pojačanje Crvene zvezde nakon Nedovića, Martina, Holanda i Ilića. O daljim aktivnostima u prelaznom roku KK Crvena zvezda mts obaveštavaće javnost isključivo na svojim zzvaničnim nalozima i platformama."

                          Sto niko ne proverava tekst pre stavljanja na sajt pa imaju greske, ili je ovo duplo z sa namerom.

                          Comment


                          • Originally posted by Borca View Post
                            Kraj vesti na zvanicnom sajtu kluba o dolasku Petruševa

                            "Petrušev je peto pojačanje Crvene zvezde nakon Nedovića, Martina, Holanda i Ilića. O daljim aktivnostima u prelaznom roku KK Crvena zvezda mts obaveštavaće javnost isključivo na svojim zzvaničnim nalozima i platformama."

                            Sto niko ne proverava tekst pre stavljanja na sajt pa imaju greske, ili je ovo duplo z sa namerom.
                            reklo bi se sa namerom.
                            Jos Singltona da objave i ostaje jos to jedno potencijalno pojacanje... samo ne zna gde ce jer je roster prenatrpan, jedino mozda na 2.

                            Comment


                            • Ako je sa više izvora potvrdjena prica za Napijera tačna onda nam jedan Singlton zatvara roster i to je to. Napijera i Nedovica ne mozes cuvati, Dobrica ne mozes ostaviti a Singlton i Martin pod kosem lagano dominiraju. Ovdje ce se vrtiti p&r i ici ce se na switch kao ludi jer imamo brzinu imamo i sut. Sa klupe mogu da zatrpaju Ivanovic, Holland i Petrušev i zaista imamo sa cime da se nosimo protiv ostalih ekipa.
                              Vlado je vrijedan momak, mislim da ce moci fino da poslozi ekipu i da ce najveci izazov biti kako igrati odbranu. Ja sam prilicno zadovoljan ekipom i jedva cekam da ih gledam.

                              Comment


                              • Originally posted by Borca View Post
                                Kraj vesti na zvanicnom sajtu kluba o dolasku Petruševa

                                "Petrušev je peto pojačanje Crvene zvezde nakon Nedovića, Martina, Holanda i Ilića. O daljim aktivnostima u prelaznom roku KK Crvena zvezda mts obaveštavaće javnost isključivo na svojim zzvaničnim nalozima i platformama."

                                Sto niko ne proverava tekst pre stavljanja na sajt pa imaju greske, ili je ovo duplo z sa namerom.
                                S namerom. ShabaZZ
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X