Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeste Nikolić, ali izgleda Zoran.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Jeste Nikolić, ali izgleda Zoran.
      Ма где... Боље вратимо Милета Илића, и то директно из овог подкаста...

      Је л ти се свиђа тим за сада?

      Comment


      • Nije loše, ima svega što treba i poentera/sekundarnih plejeva - Nedara i hustle trojki - Holland, rim protektora/ skočnih centara - Martin, mislim i da će White igrati bolje ove godine.
        Fali kvalitetan plejmejker sa 10-15 poena i 5 asistencija u proseku, jedan 3/4 i jedan 4/5 igrač.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Јовић би био тај само да је здрав! Је л зна неко његово здравствено стање? Прошлог лета је буквално све са њим било завршено ал се одустало због повреде... Сад би нам легао само тако!

          Comment


          • Izgleda Shabazz Napier. Ja zadovoljan.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Izgleda Shabazz Napier. Ja zadovoljan.
              Беше већ једном била прича између њега и нас? Он је шутер баш?

              Comment


              • Baš onakav plej kakvog sam opisao u pretposlednjem postu. 😂
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Ako Napier zaista dodje a evo svi potvrdjuju onda zaista ima lijepu sansu da zasjeni i MWilla. Repitaciju lik ima ali i povredu zbog koje je propustio proslu sezonu pa je tu mali znak pitanja no da je apsolutno fit mi ta dva miliona ne bi mogli dati.
                  Holland mi je extra igrač potpuna jednakost sa Holinsom(ne sa onim sto je igrao kod nas vec u Vehti)
                  Jeeeedino sto mene brine a trebalo bi i trenera je hijerarhija. Uh a fali nam jos cetvorka (u suštini i ne) msm da bi PF mogli da iznesu Ilic/White i eventualno Mitrovic...
                  Po meni tim je bombonica i ajde da vidimo kako ce se to sve uklopiti u pripremama i koji nivo odbrane moze da igra...

                  Comment


                  • Izgleda Wajt pa, pa...a Derik Vilijams in.
                    a za Šahbaza:
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Bojan Dubljevic!
                      Nije info jer sam nekada imao pouzdane izvore odnosno igrače iz kluba koji su mi javljali, ovo je samo moj osjećaj da saberem 2 i 2. Crnogorac iz Valensije, nema ko drugi ☺️

                      Comment


                      • Мислим да је димна завеса. Више је зезао новинара него што је искрено одговарао. Буквално је за сваког играча рекао да смо знтересовани.

                        Comment


                        • Originally posted by Монтепаски View Post
                          Мислим да је димна завеса. Више је зезао новинара него што је искрено одговарао. Буквално је за сваког играча рекао да смо знтересовани.
                          Za svakog koji se pomenuo na društvenim mrežama.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by nebitan View Post

                            Za svakog koji se pomenuo na društvenim mrežama.
                            Да, да. Дошао је човек у емисији буквално да се зеза. Мада му је добра она констатација везано за култ личности и успех на изборима.

                            Comment


                            • Za sada odličan prelazni rok.

                              Comment


                              • Da smo Armani ili Makabi, u poslednje vreme i Partizan, složio bih se, ovako ovo mi sve izgleda vrlo bolesno tj nezdravo.
                                Kako i na koji način se sve ovo finansira manje je bitno, ono što brine je perspektiva kluba, gde su tu mladi, stručni kadar u svim "blokovima", zašto se tu ne ulaže i pokaša unaprediti rad?
                                Sve u svemu ne miriše na dobro.

                                Comment

                                Working...
                                X