Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Није баш нејасно. За сад све иде добро. Ја бих смо рекао да је по мени омашај што је Вајт продужио уговор и биће омашај ако дође Радуљица ( Човић то спомињао на скупштини). Мада разумем причи да се прави екипа са играчима који се већ познају - Недовић, Радуљица, Добрић. Ако остане Калинић( а ломи се баш јако) то би била солидна екипа играча која се већ познаје од раније.

    Влади Јовановићу треба пружити подршку. За сад важи за перспективног стручњака који већ познаје наш систем и прилике у Аба лиги. На њему је сад да се доказује.
    Клуб се одлучио да крене са неким процесом који треба сваки Звездаш да подржи. Довели смо младог тренера који има таленат и ценим да ће се иза њега стати баш јако. Правимо атлетску екипу, модерну и брзу где су играчи као Недовић, Добрић, Мартин ( ако дође), Вајт ( ма колико га год ја не готовио), Илић ( ако дође).

    Сад се подвукла линија. Дајмо простора и времена новом тренеру и тиму.

    Comment


    • Dje ste ekipa, long time no see...
      Vlada Jovanović, e pa za njega znam da je radoholik i posvećen poslu. Da je redovan na svim seminarima i da je ukljucen u rad KSS dal mladje kategorije. E sad ono najvažnije iskustvo, ne u smislu 40min vodjenja ekipe vec putovanja, spavanja po aerodromima, relaksacije ekipe, treninga u medju pauzama, finese one za koje ti jedino iskustvo treba a on ga nema jbga.
      E sad, mnogi misle da treneri u klubu imaju menadzerski status kao u fudbalu, nemaju, tu su da u skladu sa ponudjenim ostvare licne i ambicije kluba. Covic je sportski radnik vec 40g i ako je on procjenio da ovaj moze, ja sam ok sa tim.
      Sto se para tiče izgleda da ce biti malo povuci potegni ali bice za dobar tim a sad da li ce moci do PO to ostaje da vidimo.
      Srecno svima pa se gledamo!

      Comment


      • Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          Dje ste ekipa, long time no see...
          Vlada Jovanović, e pa za njega znam da je radoholik i posvećen poslu. Da je redovan na svim seminarima i da je ukljucen u rad KSS dal mladje kategorije. E sad ono najvažnije iskustvo, ne u smislu 40min vodjenja ekipe vec putovanja, spavanja po aerodromima, relaksacije ekipe, treninga u medju pauzama, finese one za koje ti jedino iskustvo treba a on ga nema jbga.
          E sad, mnogi misle da treneri u klubu imaju menadzerski status kao u fudbalu, nemaju, tu su da u skladu sa ponudjenim ostvare licne i ambicije kluba. Covic je sportski radnik vec 40g i ako je on procjenio da ovaj moze, ja sam ok sa tim.
          Sto se para tiče izgleda da ce biti malo povuci potegni ali bice za dobar tim a sad da li ce moci do PO to ostaje da vidimo.
          Srecno svima pa se gledamo!
          Па речено је да ће ове сезоне буџет бити 12 милиона, с тим што ће неке паре бити употребљене да се санирају репови из прошлости.

          Искрено, не знам какав ће статус Руских клубова бити у будућности. Да ли ће их избацити на неко време или је то само ова сезона. Уколико би стигла нека инфо Саду старту сезоне да ће следеће године оба тима играти ЕЛ, много мања тензија би била.

          Што се Владе Јовановића тиче, једном делом ми је драго што је радио у Цибони јер се тамо носио са невиђеним притиском који нема везе са спортом. Надам се да ће му то искуство значити у овом болесним временима која владају у регионалној кошарци. Да не испадне као Алимпијевић млад и зелен.

          Што се тима тиче, треба нам један баш добра шутер за 3 поена на позицији 2/3. То је невезано за ситуацију са Калином.

          Недовић/Џони
          Лазић/Добрић/Лазаревић

          Калина/ ?

          Митровић/ Илић/ Вајт

          Мартин/ Радуљица

          То је то за сад.


          Comment


          • Zdravo *Viktore,
            Fino da se opet okuplja društvo, nadajmo se lepom druženju, dobrim igrama i rezultatima i što manje trzavica, problema u radu kluba.
            Naravno pre svega svima puno zdravlja i uspeha u r. ž.

            Comment


            • Pa kad dovodis Martina onda ti sad neki extra suter pored Nedovica i Dobrica bas i ne treba, igraces p&r a iz spot upa svi mogu da pogode ukoliko bude strane pomoći.
              Zavisi nam ko ce biti na pleju i sta dovodimo umjesto Kalinica. Williams je slobodan na PF i ako bi dosao Henry na PG eto tebi ekipice da se lijepo igras.
              Vidjecemo u narednim nedeljama kako ce to da izgleda. U svakom slučaju bih volio da Vlada dobije sansu i ako kola krenu nizbrdo jer realno tesko da imamo bolju domacu bazu a stranci kostaju 800k+

              Comment


              • Originally posted by Монтепаски View Post

                Па речено је да ће ове сезоне буџет бити 12 милиона, с тим што ће неке паре бити употребљене да се санирају репови из прошлости.

                Искрено, не знам какав ће статус Руских клубова бити у будућности. Да ли ће их избацити на неко време или је то само ова сезона. Уколико би стигла нека инфо Саду старту сезоне да ће следеће године оба тима играти ЕЛ, много мања тензија би била.

                Што се Владе Јовановића тиче, једном делом ми је драго што је радио у Цибони јер се тамо носио са невиђеним притиском који нема везе са спортом. Надам се да ће му то искуство значити у овом болесним временима која владају у регионалној кошарци. Да не испадне као Алимпијевић млад и зелен.

                Што се тима тиче, треба нам један баш добра шутер за 3 поена на позицији 2/3. То је невезано за ситуацију са Калином.

                Недовић/Џони
                Лазић/Добрић/Лазаревић

                Калина/ ?

                Митровић/ Илић/ Вајт

                Мартин/ Радуљица

                То је то за сад.

                Izostavio si Pefija. Po portalim se piše kako smo zainteresovani za dvojac iz Fenera, Pjer Anrija i Marijal Shayok sa dobrom prangijom te pominju Gašpara Vidmara na poziciji 5 što bi bilo kompatibilno rešenje sa Martinom. Po meni realno je da dođe Vidmar i voleo bih Anrija (Henri).
                Najslabija karika je stručni štab zbog neiskustva pre svega ali i zbog mogućeg neuspevanja postavljanja odnosa koji bi trebali da krase ekipu, autoritet trenera bez drila ali i bez " na prst u pedu"... Ako se Jovanović bude i tu pokazao kao što ima potencijala sa razumevanjem košarke, dometi će nam biti veoma pristojni (osim u slučaju pandemija, povreda...).
                Last edited by nebitan; 10-07-22, 08:28.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Gde nadjoše ovog Gašpara(zar on još igra), to bi bila totalna za. bancija od tima.
                  Stranac, mator, a i nekako ne ide uz nas ne pristajemo jedni za drugo, bolje rešenje bi bio onaj Matković npr, dugoročno rešenje za drugu - treću opciju, nekada možda i prvu.
                  Sve u svemu izgleda vrlo šušumigava situacija, kako je krenulo" o da bide ne da valja".

                  Comment


                  • Sa kojim se to pritiskom Vlada Jovanović nosio u Ciboni koji nema veze sa sportom?
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Sa kojim se to pritiskom Vlada Jovanović nosio u Ciboni koji nema veze sa sportom?
                      Србин је. Мало, мало је био наслов како је неког склонио из тима и имао сукоб са неким.

                      Comment


                      • Originally posted by nebitan View Post

                        Izostavio si Pefija. Po portalim se piše kako smo zainteresovani za dvojac iz Fenera, Pjer Anrija i Marijal Shayok sa dobrom prangijom te pominju Gašpara Vidmara na poziciji 5 što bi bilo kompatibilno rešenje sa Martinom. Po meni realno je da dođe Vidmar i voleo bih Anrija (Henri).
                        Najslabija karika je stručni štab zbog neiskustva pre svega ali i zbog mogućeg neuspevanja postavljanja odnosa koji bi trebali da krase ekipu, autoritet trenera bez drila ali i bez " na prst u pedu"... Ako se Jovanović bude i tu pokazao kao što ima potencijala sa razumevanjem košarke, dometi će nam biti veoma pristojni (osim u slučaju pandemija, povreda...).
                        Надам се да ћемо се разиђемо са Марковићем.

                        Пјер би био озб појачање. Мислим да је ово за Видмара спрдња нека. Тешко да би неко озб ишао у том правцу.

                        То је на Влади да се избори. Надам се да ће да сече непослушне у корену. Да не буде као са Алимпијевићем оне приче да га Лазић надувава на Купу Кораћа, а онда овај после да би показао да има ауторитет пита играче да ли желе да им налупа шамаре.

                        Comment


                        • Originally posted by Монтепаски View Post

                          Србин је. Мало, мало је био наслов како је неког склонио из тима и имао сукоб са неким.
                          On se uopšte nije nijednom oglasio vezano za to. Naprotiv, uvek je pričao kako mu je jako prijatno u Zagrebu. Oni da su tako gledali ne bi ga ni angažovali. A evo kako je dočekan:

                          https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1431...30-godina.html
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment




                          • Originally posted by Монтепаски View Post

                            Да не буде као са Алимпијевићем оне приче да га Лазић надувава на Купу Кораћа, а онда овај после да би показао да има ауторитет пита играче да ли желе да им налупа шамаре.
                            Ovo je teška glupost plasirana od raznih fegetlija. (ne mislim na tebe)
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Ja bi da sam mudo u klubu, tacnije SD, angazovao Colu, kontaktirao Kalinu, otisao na Exit, kleknuo i zamolio Colu da mi pjeva... Ostani, ovaj dan je bio los, ostani...
                              E ako ga to ne prelomi onda ga jebi, stisak ruke, poljubac x3 i svaka te sreća pratila.

                              Comment


                              • Дошао је Холанд, а отишао Калина. Није то тако лоше.

                                Холанд делује као лик који баш позитиван. Лепо је то што се приликом састављања екипе води рачуна и о људском фактору.

                                Лепо ово за сад иде. За очекивати је да сад иде неко домаће појачање. Кад би смо успели да ископамо неког новог Ђенку! Уф... Такав један нам фали! Мсм на Ђенку какав је био у прва два мандата.

                                Ал напокон да правимо атлетску екипу. Негде сам прочитао ( не знам да ли је истина) да је Човић рекао да ћемо имати два играча из ЦГ у тиму. Покренула се прича да је реч о Дачи Николићу. Нзм колико је истина, јер је ту Лука, остао је Вајт (јебем ти живот) и пише се о доласку Илића. Ја дижем обе руке за Дачу. само да Вајт оде. Дача може да буде та четворка која чека излази шут кад се скупи на пику.

                                Међутим, потајно се баш надам да неким чудом тај други играч из ЦГ може да буде Дубљевић. Да се реализује оно што се котрља од неке 2014, само сад на један здравији начин.

                                Comment

                                Working...
                                X