Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Karamazov View Post
    Eron Vajt ostaje igrač Crvene zvezde

    https://www.mozzartsport.com/kosarka...-zvezde/423799
    Е животе напаћени...

    Comment


    • https://www.mozzartsport.com/košarka...ugovore/423840

      Стављам ово овде јер има везе са Звездом. Не знам да ли су те чаршијске приче о дистанцирању Човића од Звезде истина, ал ми је ово доста сумњиво.

      Нереално ми је да Вуковић није потписао за Звезду него за ФМП. Поготово што се зна да долази из здраве породице и да су у породици сви велики Звездаши. Огромна је борба била око њега на релацији КСС, Звезда против Будућности и КСЦГ.

      Ако неко боље зна, да ли би могао да ми одговори да ли је Вуковић имао нешто потписано са Звездом раније? Знам да се спомињао неки стипендиски уговор јер је малолетан.

      Comment


      • Originally posted by Монтепаски View Post
        https://www.mozzartsport.com/košarka...ugovore/423840

        Стављам ово овде јер има везе са Звездом. Не знам да ли су те чаршијске приче о дистанцирању Човића од Звезде истина, ал ми је ово доста сумњиво.

        Нереално ми је да Вуковић није потписао за Звезду него за ФМП. Поготово што се зна да долази из здраве породице и да су у породици сви велики Звездаши. Огромна је борба била око њега на релацији КСС, Звезда против Будућности и КСЦГ.

        Ако неко боље зна, да ли би могао да ми одговори да ли је Вуковић имао нешто потписано са Звездом раније? Знам да се спомињао неки стипендиски уговор јер је малолетан.
        kako mislis da dojucerasnji juniori potpisu sa timom koji ce igrati EL? I mesto im je u FMP gde mogu da dobiju minutazu. Ovo cak i vise ide u prilog da Covic ostaje a da Losmi baljezga na pamet.

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post

          kako mislis da dojucerasnji juniori potpisu sa timom koji ce igrati EL? I mesto im je u FMP gde mogu da dobiju minutazu. Ovo cak i vise ide u prilog da Covic ostaje a da Losmi baljezga na pamet.
          Има јуниора који потпишу за Евролигашки тим. А има и оних који са 17 година играју.

          Вуковић је велики потенцијал, и ако је већ потписао профи уговор то је требало са Звездом. А пошто смо већ констатовали да у ЕЛ не можемо напред, није на одмет детету дати неки минут у ЕЛ. И тако имамо проблеме са центрима годинама уназад.

          Comment


          • Radonja u Atini sa Zalizanim na pregovorima sa zečevima...usrećiče se sa njima kao i svi prethodnici mu unazad par godina (a nije da ih je malo bilo).
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Оде Радоња.

              Comment


              • Uvek zapali kad je najteze. Cekao se dugo na iskorak u EL sa njim (mada i sa svima ostalima) ali nece da moze.

                E zato ne mogu da ga cenim kao neke druge. Bas je covek razocarenje.

                Comment


                • Nisam sumnjao nijednog trenutka.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Uvek zapali kad je najteze. Cekao se dugo na iskorak u EL sa njim (mada i sa svima ostalima) ali nece da moze.

                    E zato ne mogu da ga cenim kao neke druge. Bas je covek razocarenje.
                    Nije tačno da su se drugi dugo čekali. Samo se Radonja dugo čekao.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Uvek zapali kad je najteze. Cekao se dugo na iskorak u EL sa njim (mada i sa svima ostalima) ali nece da moze.

                      E zato ne mogu da ga cenim kao neke druge. Bas je covek razocarenje.
                      A šta ako opet uprava nije učinila ništa da zadrži trenera a i neke igrače? Šta ako je Čovkins adresa zbog koga je Ra otišao?
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Pa kako da ih zadrži, da ih veže jedino. 😂

                        Comment


                        • Originally posted by nebitan View Post

                          A šta ako opet uprava nije učinila ništa da zadrži trenera a i neke igrače? Šta ako je Čovkins adresa zbog koga je Ra otišao?
                          Kako nije nista ucinila kad mu je ponudjen novi ugovor i to ne mali?
                          Ako mu je to malo to opet nije do uprave (Covica) vec do drzave koja obezbedjuje budzet, i do samog Radonje koji se ponasa trzisno.

                          ​​​​​​

                          Comment


                          • Vujcin objavio da je Radonjic dobio ponudu od 1milion za dve godine +150k bonusa.

                            Ponuda Pao koju je prihvatio je 1.2M za dve godine.

                            Znaci prodao nas je zbog 200k sigurice sto bi bilo 50k ako bi sa Zvezdom ostvario rezultat. Ovim je sve receno o Radonjicevom zvezdastvu.

                            Jedino ako Vujcin ne laze sto bi bilo nezamislivo, a Radonja uvek moze da demantuje.

                            Comment


                            • Tebe da vidim da se odrekneš 200k dinara onda možeš nekom da spočitavaš što je neko prelomio za 200k € + bonusi.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • odreko sam se puno puta zbog necega sto mi je draze.... al onda to i nije odricanje. U tome i jeste stvar.

                                ​​​​

                                Comment

                                Working...
                                X