Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hristos Vaskrse, srećan praznik ljudi.

    Comment


    • Vaistinu vaskrse.

      Comment


      • Srećan Uskrs svima koji slave!
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Srećna slava svima koji slave, pa i meni!
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Rutinirasmo Cedevitu sa ne bas sjajnom igrom. Lakse nego sto sam ocekivao.

            Comment


            • Originally posted by Storm View Post
              Rutinirasmo Cedevitu sa ne bas sjajnom igrom. Lakse nego sto sam ocekivao.
              Dejo tempira formu,pa prosle sezone je sa juniorima uzeo kup...on melje u PO...bukvalno melje. Jurica je amater bez odbrane..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Монтепаски View Post
                Због обавеза нисам лепо могао да гледам целу утакмицу, ал оно што сам успео да похватам ћу да коментаришем.

                Ужасно тврда утакмица, са очајним шутевима за 3 поена. Сва срећа па је и Реал машио доста отворених тројки.

                Евидентно је да после Холинса и Давидовац диже форуму. Радује то да нам већина играча диже форму кад нам долазе сад одлучујући мечеви, а они који су били добри у првом делу сезоне су наставили са добрим играма.

                Видим да се Џони спомиње Моје неко мишљење је да ће он показати право лице кад дође до доигравања у АБА лиги, а и у ЕЛ ако се будемо борили за ТОП 8( јер ко зна какву ће одлуку ЕЛ да донесе што се табеле тиче) и ако Бог да у утакмицама ТОП 8! Надам се да ћу бити у праву, до сад сам погодио да ће Кузма бити добар ове сезоне и да ће се Холинс дићи како сезона буде одмицала ( има записано негде на форуму то )

                Феноменална одбрана Луке Митровића у последњој четвртини на Таваресу!

                Нисам пратио Реал ове сезоне, па ако може неко да ми каже шта је са Рендолфом? Јел повреда па није улазио синоћ или генерално нема минутажу ове сезоне?

                Честитке играчима на победи и све похвале за амбијент! Грмело је преко ТВ!
                09.03.2022

                Да нагласим да нисам у сродству са Видовитом Зорком ни Миланом Таротом!

                Comment


                • Kontrolisali smo utakmicu od početka do kraja.

                  Leži nam Cedevita svih ovih godina.

                  Comment


                  • Fuj, fuj, fuj.

                    Toliko što se tiče naše igre u drugoj utakmici.

                    Comment


                    • I Evrokup je za ljude. Mozda je bolje da budemo tamo nego da se borimo za top15 u el.

                      Comment


                      • Kad je Evrokup za ljude nek Radonja ide tamo. Bez Zvezde, naravno.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Odlična utakmica između Zvezde i Cedevite, finale pre finala. Duel dve najbolje ekipe u ABA ligi.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Nisam fasciniran. Mislim da su oni divlja ekipa, a da smo mi prilicno losi. Ne razumem da je Radonja ovako lose tempirao formu. Izgledali smo bolje u januaru nego sad.

                            Comment


                            • Nema nikakve divljine u tome da je neko ofanzivno potentan, to je ono što ti ne razumeš.
                              Tebi su Golden Stejt ili Majami ili Boston divlje ekipe a sve tri bi bilo koju evropsku ekipu nabili 50+ razlike.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Dekkarde, ti upravo poredis nba timove sa Cedevitom? Ja cu ti samo reci jednu stvar. Serem se ja na tu ofanzivno potentnu ekipu koju mi dobijemo dvocifreno. Mi koji smo najgora ofanzivna el ekipa smo imali bolji sut za 3 od njih i skoro duplo vise asistencija. Oni su ofanzivno potentni samo u svom selu. Zabole me za Cedevitu. Mene vise brine sto mi imamo onakve padove u igri. Prospemo 20 razlike za par minuta nekoliko puta u toku meca. Ako su nesto znale Radonjine ekipe to je da stanu i strpljivo privedu utakmicu kraju kad naprave razliku. Ovo srljanje iz greske u gresku i tolerisanje jednog igraca makar se on zvao Nikola Kalinic je nesto sto nisam navikao od Radonjica. Nemoj da nam se obije to o glavu protiv iskusnog trenera kakav je Obradovic.
                                Last edited by Storm; 23-05-22, 22:55.

                                Comment

                                Working...
                                X