Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lepa i važna pobeda protiv Efesa da se podigne samopouzdanje.

    Comment


    • Iznad sporta

      https://www.instagram.com/reel/CcGy5...d=YmMyMTA2M2Y=
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Kalina ♥️
        Jedno je davati podršku akciji "zaustavite rat" a sasvim drugo je držati Ukrajinsku zastavu sa istom porukom. Čović je tu sasvim u pravu kada je upozorio i EL i Žalgiris jer nije želeo da se stavi ni na jednu stranu u sukobu.
        O licemerju tih istih iz Kaunasa je nepotrebno pisati ako se setimo '99 i ne samo njihovom licemerju nego sveg "razvijenog demokratskog zapada" čije su članice zdušno bombale po Srbiji a čije su vođe davale najstrašnije izjave o Srbima.
        Treba posedovati integritet i dostojanstvo, to smo pokazali.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Znači, u redu je bombardovati jednu suverenu i u UN priznatu državu? Ok, onda NATO ništa nije kriv.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Oliver Stoun je u pravu kada priča o jednoj histeriji medija.

            Gleda se samo jedna strana, ljudi se uopšte i ne trude da malo dublje istraže celu priču.

            Da malo pogledaju šta se poslednjih godina radilo u Ukarajini, huškali ih i zadojili pogrešnim nacionalizmom isti oni koji su ih danas odjebali, ostavili na cedilu i trube o miru.

            Licemeri odvratni.

            Odlična potez uprave kluba je odluka da se ne drži zastava. Inače, poznato je i ranije da Litvanci zverski mrze Ruse.

            Dobro je i što je Evroliga pokrenula postupak protiv Žalgirisa, mnogi navijači tog kluba su pokazali ogromnu mržnju.

            Fuj, smradovi.
            Last edited by Karamazov; 11-04-22, 10:54.

            Comment


            • Sramota je pokušavati opravdavati agresiju. Imaju i drugi narodi Milice Rakić.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Ne valja za ovaj licemerni svet što ih devojčice poput Milice zanimaju sam na jednom kraju sveta, a na drugom ne.

                Ne pravdam ja ništa.

                Ježim se kad god ugledam ljude koji napuštaju svoje domove, decu po podrumima.

                Sve sam to i ovde gledao. Nažalost, ovaj licemerni i pokvareni svet to tada nije zanimalo.

                Comment


                • Dobro, znači interesuje te i zabrinut si za sudbinu svih Milica Rakić na svetu. Meni dovoljno.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Mladi Topić počinje utakmicu protiv FMP-a.

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Znači, u redu je bombardovati jednu suverenu i u UN priznatu državu? Ok, onda NATO ništa nije kriv.
                      Naravno da nije u redu bombardovati i napadati suverenu zemlju, međutim (toliko poznato) licemerno je danas lamentirati nad sudbinom Ukrajine a pri tom narod Huta unazad X godina roživljava golgotu od koalicije, U Sudanu (ako se dobro sećam) u isto vreme kada su i Rusi napali Ukrajinu padaju US bombice...ima tu još nekih zemalja ali one očito nisu bitne jer tamo ne žive (izgleda) ljudi ili su nečiji drugi interesi a poznato je danas čiji je internet njegova je i istina.
                      Namerno sam ostavio agresiju na SRJ '99, zašto onda Evropa nije vikala "stop bombe" "stop ratu"? Zašto onda u Litvaniji nisu nosili naše zastave na EL utakmicama sa porukama miru?
                      Priznaćeš (ili i ne moraš) da je tu puno licemerja)
                      I na kraju, rat je produžena i poslednja opcija u odnosima dve zemlje, organizacije zemalja i to jeste ružno i strašno ali se vekovima unazad upražnjava, čak i od nastanka UN bez ustručavanja te nije kažnjivo bar nije bilo sankcija za počinitelja kako se sada dela.
                      Sumnjivo? Meni jeste.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Znači, ako oni bombarduju tamo treba bombardovati i Ukrajinu?
                        Nikad se nisam bavio relativizacijama, zločin je zločin, ako NATO vrši zločinačke poduhvate, a vrši ih, onda ih vrši i Rusija i Putin je zločinac.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Znači, ako oni bombarduju tamo treba bombardovati i Ukrajinu?
                          Nikad se nisam bavio relativizacijama, zločin je zločin, ako NATO vrši zločinačke poduhvate, a vrši ih, onda ih vrši i Rusija i Putin je zločinac.
                          Loš ti je polazak u zaključivanju, tačno je da je "ako se tamo bombarduje može i ovamo" jer je učinjen presedan i pogaženo međunarodno pravo, a znamo za doktrinu "ograničenog suvereniteta" koju je furala neoliberalna agenda.
                          Ipak, zaključak bi trebao biti jedno pitanje: Zašto je život jednog Huta i njegovog deteta, jednog Sudanca i njegove porodice manje vredan od života jednog Ukrajinca i njegove porodice? Zašto se niko u zapadnoj evropi ne "potresa" kada bombe padaju na Arabijskom poluostrvu ili u zapadnoj Africi ali se zato "potresaju" kada padaju u Ukrajini ili (da licemerje postane potpuno jasno) zašto sve to nije važilo '99 tj zašto je to zločin kada čini Rusija a nije kada čini NATO i USA?
                          Naravno da je zločin - zločin i moj post nije osuđujuć prema tebi već prema licemernom "demokratskom zapadu" .
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Licemerni su i jedni i drugi, to je poenta. Ne treba zbog rusofilstva opravdavati uvek jednu stranu.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Voleo bih da sledece sezone vidim Marka Gudurica kod nas. Ako ne moze on onda Bili da se vrati.

                              Comment


                              • Ja bih voleo obojicu, ali kod trenera koji će im dati punu slobodu.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X