Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Storm View Post
    Kako ne umemo da privedemo utakmicu kraju to je cudo jedno. Ali bar ne gubimo. To je korak napred. Svaka cast za borbu veceras. Real je real i kad nije u najsjajnijoj formi. I dalje je to f4 klub. Velika pobeda.
    Kako da je privedeš kraju kad za njih igra Ljulj?

    Čovek i kad šutira sa svog koša ja ne mogu biti miran.

    Comment


    • Bravo Radonjiću i momci! Možda najvrednija pobeda ove sezone.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Bravo Radonjiću i momci! Možda najvrednija pobeda ove sezone.
        Prihvaticu te takvog kakav si...bar si seopametio eto samo Real dobiti i tu je Dekard
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Ovo je bilo izolovano priznanje za jedan meč, ne za celu sezonu.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • DeDa je odigrao kao mladić, ovo je kao student kada odgovara i dobije desetku na ispitu. Fenomenalno izdanje. Inače i smo u prvom poluvremenu delovali u dbrani smušeno ali se igrači Reala nisu dali zbuniti i ispromašivali su se za sve pare koje primaju po ugovoru. Međutim pobeda je slatka i zaslužena (bez obzira na prvu rečenicu. Osim toga, neko nakon derbija igra sa Realom i pobedi a neko sa grande Lijetvuskabelisom (valjda sam napisao dobro ime kluba) i izgubi....
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Због обавеза нисам лепо могао да гледам целу утакмицу, ал оно што сам успео да похватам ћу да коментаришем.

              Ужасно тврда утакмица, са очајним шутевима за 3 поена. Сва срећа па је и Реал машио доста отворених тројки.

              Евидентно је да после Холинса и Давидовац диже форуму. Радује то да нам већина играча диже форму кад нам долазе сад одлучујући мечеви, а они који су били добри у првом делу сезоне су наставили са добрим играма.

              Видим да се Џони спомиње Моје неко мишљење је да ће он показати право лице кад дође до доигравања у АБА лиги, а и у ЕЛ ако се будемо борили за ТОП 8( јер ко зна какву ће одлуку ЕЛ да донесе што се табеле тиче) и ако Бог да у утакмицама ТОП 8! Надам се да ћу бити у праву, до сад сам погодио да ће Кузма бити добар ове сезоне и да ће се Холинс дићи како сезона буде одмицала ( има записано негде на форуму то )

              Феноменална одбрана Луке Митровића у последњој четвртини на Таваресу!

              Нисам пратио Реал ове сезоне, па ако може неко да ми каже шта је са Рендолфом? Јел повреда па није улазио синоћ или генерално нема минутажу ове сезоне?

              Честитке играчима на победи и све похвале за амбијент! Грмело је преко ТВ!

              Comment


              • Svaka cast za veceras. Odakle im snage za ovu pobedu ne znam, ali kapa do poda Radonjicu i momcima.

                Comment


                • Ovo je za svaku pohvalu.

                  Očekivao sam da možda nestane energije u poslednjoj četvrtini ali nije.

                  Kad je i bilo stani pani uvek smo imali odgovor i pametno igrali.

                  Bravo!

                  Comment


                  • Još jedna vredna pobeda i hrabra igra, bravo! Idemo dalje!
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Kako je holins vidim da se vratio u toku utakmice

                      Comment


                      • Originally posted by sinišamali123 View Post
                        Kako je holins vidim da se vratio u toku utakmice
                        Izjava Radonjića:

                        - Ide na preglede da se utvrdi stepen povrede. Nemoguće je sada reći nešto bez specijalističkih pregleda, neozbiljno bi bilo da sada govorimo o tome

                        Comment


                        • Koleno mu je bilo obavijeno ledom, ali je mogao da se osloni na nogu i da hoda.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • https://youtu.be/PALopqwK4HU
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Nije dobro . Vodi Monako protiv Efesa ne mogu loptu da pokupe pod svojim kosem

                              Comment


                              • Kakva smo luda ekipa ne bi me zacudilo da dobijemo Barselonu u sred Spanije, a izgubimo od Cibone u Zagrebu.

                                Comment

                                Working...
                                X