Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi da imamo ovakvo suđenje vodili bi 20 razlike.

    Sramotno navlače.

    Ivanović je očajan kao i tokom čitave sezone.

    Neverovatno uplašen i bez samopouzdanja.

    Comment


    • Kakvo brutalno kucanje Ostina preko Lesora.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Deda krenuo da vadi stvar. 😎
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Ovakvu kradju nisam video skoro . Ono faul u napadu Mitrovica ...

          Comment


          • Odlična partija Avramovića, mora se reći. Na svu sreću, nije on igrač tog kvaliteta da ovako igra u kontinuitetu. Ali, lepo je gledati da neko stvarno igra košarku.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Odbranismo nekako tih 15 razlike. Ovo sto se desilo u 4/4 odavno nisam video. Na svu srecu mislim da im je ovo pirova pobeda. Ali svaka cast Avramovicu. Ovo se desava jednom u zivotu.

              Comment


              • Njih je večeras pored sudija pogurao i Avramović koji je verovatno i sam sebe iznenadio.

                Bez obzira na poraz, posle ove utakmice sam shvatio da ako oni nešto bitno ne promene nemaju šta tražiti protiv nas.

                Comment


                • Takođe, cele sezone imamo problem sa drugim plejom. Džoni je katastrofalan većinu vremena, a Pefi kad je počeo da dolazi do nekog ritma se povredio. Obojica su suviše nekonstantni da bi se mogli pouzdati u njihov učinak. To dodatno negativno utiče na Nejtaru koji se troši više nego što bi trebalo.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • da su mu vezali oci onaj ciglar bi dao jos tri trojke. jednostavno su takvi, d suta zive i od suta umiru...mogu da iznenade, ali kad stane sut i Borac je zajeban
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Što se tiče Džonija, treba znati da on živi od dobrih blokova i pik igre. Kada ga je Ra doveo trebao je i centra kompatibilnog da dovede (kažu da nas je čekao dugo centar KKB Rid) i mi ostasmo sa jednim centrom koji slavi što je živ a ne da igra profi basket, sa jednim centrom kome su kolena uništena a onda se još neko u Zvezdi (tog perioda) potrudio da mu uništi i mehaniku šuta i trećeg centra kojeg biih okarakterisao kao bivšeg igrača po svim parametrima.
                      Znači, verujem da je glavni krivac u sklapanju ovakvog rostera Ra.
                      Što se tiče sinoćnje utakmice, rekao bih da i pored "pomoći prijatelja" mi smo mogli do pobede da su se pojavili na terenu u napadu Kalina a u odbrani Volters. Deda je bio taj neki pokretač kod nas, lopta mu je "išla u ruke" kod odbitaka a Holins je nastavio sa odličnim partijama (komplet odbrana+napad). Međutim malo je to za igru 5 na 8.
                      Ko mi još jednom spomene navijače KKP kao ne znam kakve košarkaške navijače i egzampl u stvaranju atmosfere ide mi na ignor jer ja sinoć čuh samo "Čović Vesna...", "sisaj Zvezdo...." i slične popevke skoro za svih 40 minuta. Da li smo im već nabili komplekse pa ništa drugo ne mogu - ne znam ali je njihovo navijanje u rangufudbalskih navijača, samo je falilo da počnu da lome stolice...jbg princii.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Znam da nije tema, ali moram da kazem nesto o njihovim navijacima i igracima. Samoprozvana avangarda zapravo uvek kada nije u lagodnoj poziciji kada moze sta hoce, pribegava ulicarskom ponasanju gde se ispoljavaju sve frustracije manjeg kluba. To ti je ono kad po svaku cenu zelis da budes veci od onog od kog ne mozes. Iz te frustracije proizilazi mnogo primitivizma i mnogo mrznje. Imam osecaj da mi njih zajebavamo, ali ih ne mrzimo. A kod njih je mrznja uvek prisutna. To nije slucaj samo kod nas u Srbiji. Slicno se ponasaju navijaci Atletika iz Madrida, Panate, Besiktasa… Ovaj drugi ti decenijama nabija kompleks, za njega navija velika vecina grada ili nacije i onda ti od muke krenes da izmislias da si avangarda i da si gospodski klub. Ali, kompleksici krenu da zuljaju i onda pokazes da si komsija mali.
                        Last edited by Storm; 07-03-22, 21:05.

                        Comment


                        • Imaš toga Storm i sa naše strane, pogotovo među organizovanim navijačima gde je prisutna životinjska mržnja.

                          Avangarda nikada nisu bili, u periodu njihove dominacije medijska mašinerija je radila punom parom, ne samo u košarci nego i u fudbalu.

                          Što se igrača tiče, u ova tri derbija mislim da je bilo u nekim granicama normale.

                          Uvek će biti čarki, peckanja, gurkanja...nije to ništa strašno.

                          Sreća za njih što nije kod nas Jaka Blažič da im se plazi.

                          Comment


                          • Dzonija gledam kao domace osoblje. Nigde vise ne bi mogao da igra EL, pa cak i EC ne bi se usrecili sa njim. Nedostatak fizikalija, cesto flopuje i sudije koje odrade domaci ne padaju na te fore vise, posebno u nekim gustim zavrsnicama. Sut mu nije konstantan. To sam mislio i pre, ali svakako ima nekih kvaliteta koji se vise mogu iskoristiti u ABA, ali on je covek kome treba vise lopte.

                            Lazic je fenomen meni i dalje, verovatn u pet top najgorih igraca u EL vec godinama..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Velika pobeda protiv Reala.

                              Svaka čast!

                              Comment


                              • Kako ne umemo da privedemo utakmicu kraju to je cudo jedno. Ali bar ne gubimo. To je korak napred. Svaka cast za borbu veceras. Real je real i kad nije u najsjajnijoj formi. I dalje je to f4 klub. Velika pobeda.

                                Comment

                                Working...
                                X