Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sramota je da Danilović nastavi voditi savez.

    Čovek sinoć samo što nije zaplakao prilikom dodele pehara Laziću.

    Verovatno je odbijao da uruči pehar pa je zato onoliko kasnila dodela.

    Onaj snimak iz kafane sve govori.

    Comment


    • Celo jutro čitam Partizanove teme na raznim forumima i uživam. 😎
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by L a z a r View Post
        Valjda ima pozorišta u Nišu, naći će nekog glumca da uruči pehar.
        Ima i nije daleko od Čaira...
        Karamazov: zaista dobro jinksuješ.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Karamazov View Post
          Sramota je da Danilović nastavi voditi savez.

          Čovek sinoć samo što nije zaplakao prilikom dodele pehara Laziću.

          Verovatno je odbijao da uruči pehar pa je zato onoliko kasnila dodela.

          Onaj snimak iz kafane sve govori.
          I pre par godina (ili je to bilo prošle) je neko drugi iz saveza dodelio pehar nama, ako se dobro sećam.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by nebitan View Post

            I pre par godina (ili je to bilo prošle) je neko drugi iz saveza dodelio pehar nama, ako se dobro sećam.
            Pokojni Vlasta Velisavljević glumac, e sad povodom koje titule, kupa ili nešto drugo, nisam siguran.
            Može biti da je i brat od Radivoja Koraća.
            Last edited by L a z a r; 21-02-22, 10:57.

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Celo jutro čitam Partizanove teme na raznim forumima i uživam. 😎
              Čović im opet kriv za sve.

              Comment


              • Originally posted by Монтепаски View Post
                За овакве ствари се живи!

                Од првог минута па до четрдесетог ауторитативно!

                Дејин осмех на крају утакмице у тренерци...

                Парола показује суштину свега!
                Od svega meni je najveći utisak,( kada se na postolju povlači u drugi red) i ustupa mesto u prvom redu Davidovcu. Tim postupkom je pokazao dosta toga, svaka čast.

                Comment


                • Nejtara ♥️😎

                  https://www.instagram.com/reel/CaOBp...dium=copy_link
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Грбовић прича нешто о трогодишњој лиценци... Колико је он релевантан, стварно не знам, ал с обзиром да је близак власти...

                    Comment


                    • I Čović je blizak vlasti i Limar... Kod licence je najvažnija finansijska stabilnost kluba u tom periodu u kojem se traži licenca, a te finansijske garancije ne može da pruži ni sadašnja ni neka buduća vlast.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Comment


                        • Lep osecaj posle onako dominantnog osvajanja kupa protiv komsija. Radonja je oducio Zelimira od kosarke. Odgovorno tvrdim da su najzajebaniji bili pod Italijanom i da Zoc vise nije trenerski krem Evrope. Najveci je, ali polako njegovo vreme prolazi. Radonja s druge strane, uz sve mane, ipak evoluira i kad mu napravis tim po njegovom ukusu sasvim solidno to izgleda. Vrhunac ovog tima ocekujem sledece sezone gde ako sacuvamo ekipu i dovedemo ozbiljnog centra i beka, mozemo da budemo ozbiljan faktor u EL. E sad, to je onaj lepsi deo price. Ono sto me brine je sto ne postoji dugorocni plan i sto mi u ekipi nemamo igraca mladjeg od 25 godina. Kad ova generacija domacih igraca krene da zavrsava karijeru, mi ostajemo bez domace osnove. Ne znam sta ce biti, ali kako stvari stoje buducnost je u najmanji ruku neizvesna.

                          Comment


                          • Imaš mnoštvo mladih i zanimljivih mladih igrača u FMP-u i Megi, ali njih treba postepeno uvoditi u evroligaški klub, jer rezultat ne sme da trpi.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Storm View Post
                              Lep osecaj posle onako dominantnog osvajanja kupa protiv komsija. Radonja je oducio Zelimira od kosarke. Odgovorno tvrdim da su najzajebaniji bili pod Italijanom i da Zoc vise nije trenerski krem Evrope. Najveci je, ali polako njegovo vreme prolazi. Radonja s druge strane, uz sve mane, ipak evoluira i kad mu napravis tim po njegovom ukusu sasvim solidno to izgleda. Vrhunac ovog tima ocekujem sledece sezone gde ako sacuvamo ekipu i dovedemo ozbiljnog centra i beka, mozemo da budemo ozbiljan faktor u EL. E sad, to je onaj lepsi deo price. Ono sto me brine je sto ne postoji dugorocni plan i sto mi u ekipi nemamo igraca mladjeg od 25 godina. Kad ova generacija domacih igraca krene da zavrsava karijeru, mi ostajemo bez domace osnove. Ne znam sta ce biti, ali kako stvari stoje buducnost je u najmanji ruku neizvesna.
                              Lepo je ovo procitati od tebe Storm,bitno da Dejo ostane,,,bez njega nema nama zivotana ovom nivou.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Nece ovo izuzeti Radonju od kritike kad zabaguje u EL. Direktan je krivac za najmanje dva poraza u tesnim zavrsnicama. Ali… Bolji je nego sto je bio u prvom mandatu. Vidi se i kod njega napredak. Ovako dominantno nismo uzeli trofej, ne pamtim. I to protiv najboljeg evropskog trenera svih vremena i prilicno skupog tima. Jako mi je zao sto nije doveden bolji igrac od Cirbesa i sto smo nekoliko meceva u EL izgubili zbog losih odluka trenera i igraca. Ali bolje je ovo nego sto je bilo u prethodnih par sezona. Postoji sistem i postoji napredak tokom sezone. Za nene ocena sezone do sada je 4/5.

                                Comment

                                Working...
                                X