Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by L a z a r View Post
    Upravo zbog tog malog faula i pregršt primljenih 2+1,mi smo izgubili vazda utakmica za "malo". Na par utakmica sam obratio pažnju koliko puta smo mi promašili 2 +1 a posle obavezno jedno bacanje promašaj i u tim sitnicama ode 2poena,2 po 2 eto ih10_ak.
    Što se vremena tiče i zastarelosti, neretko ljudi pričaju jedno za javnost, a u užem krugu ljudi tj prijatelja sasvim drugo.
    Izgubili smo utakmice zbog istrošenosti igrača u poslednjim četvrtinama. Utakmica ne traje 20 ili 30 minuta nego 40. Nije važno koji će biti rezultat u 15-om nego nakon 40 minuta.
    Ti ako previše trošiš igrače tokom utakmice duša će im biti u nosu sve više što se utakmica bliži kraju. Mi se trošimo mnogo na obe strane terena, u odbrani jer se igra punim intenzitetom celu utakmicu, a u napadu jer nema mnogo lakih rešenja, igraju se dugi, spori, iscrpljujući pozicioni napadi i logično je da će biti loši procenti šuta, biraju se loša rešenja, igra se previše šablonski i predvidljivo.
    Nema kreativnosti, nema slobode u igri, plej ne sme da povuče kontru, čim pređe pola gleda se ka Radonjiću šta da se igra u napadu i to se igra bez obzira kakve su rotacije u međuvremenu i koja je petorka naspram nas
    Zato gubimo utakmice i zato ćemo ih gubiti u Evropi do kraja sezone.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Slažemo se 100%.
      Ja sam samo izneo neke sitnice koje dosta utiču na konačan rezultat,a potencira na sličnim i V Kuzmanović.

      Comment


      • Pogrešna je ta njegova percepcija da se sve rešava tom destrukcijom igre uvek & svuda. Odbrana da, ali čista.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Bukvalno svaki igrac gleda trenera kad prelazi polovinu. Imamo devet pobeda sto je mozda i malo vise od renomea kluba u ovom trenutku. Treba i voditi ceo mec u Istanbulu. Ne igramo sablonski i svako ima slobodu u igri..al se zna sta i kako kad se pozove akcija.

          Taj plej nije povukao kontru u zivotu, nijedan od njih trojice. Po meni igramo iznad ocekivanja sa tim da smo mogli imati koju pobedu vise, ali i poraza. Tim kosta tj ne kosta ni 5m...kad bude budzet za plate 10m, onda mozete pricati da je f8 neuspeh.

          Ima jos da se igra bicemo verovatno izmedju 13-15 pobeda sto je ok, a ispred nas su samo extremno bogatiji klubovi. ABA imamo jedan poraz, ide KRK, uzecemo dostupne trofeje i to je to.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Bukvalno nijedan ne gleda sem naših, jer je već sve instrukcije dobio pre utakmice.
            Igramo šablonski, čak i oznake napada su lako provaljive, ja sa tribine mogu da znam na koga će se igrati u napadu, i na tog igrača se igra čak i da ga utrajaju, nema šanse da se odigra nešto drugo.
            Itekako oba naša pleja mogu da vuku kontre, to ne može jedino pokojni Pefi, al ok on ne može ništa.
            KRK? Daj i neko takmičenje na terenu neke škole da se zamažu oči katastrofom u Evropi.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • I još ovo: pokazano je skoro da je ovo najskuplji tim Zvezde, a videli smo u Bajernu da Radonja nume i kad ima na raspolaganju 20+ miliona €.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                I još ovo: pokazano je skoro da je ovo najskuplji tim Zvezde, a videli smo u Bajernu da Radonja nume i kad ima na raspolaganju 20+ miliona €.
                Sta nume jedne sezone je bio na pragu F8i uzeo dve titule i to jednu bez poraza u PO, ta druga sezon je bila sjebana zbog gomile povreda. Nesretni Trinkijeri jes usao u top8 ali kao i Salo moze da se podici jedino kupom.

                Na sve to im je doveo dve NBA zvezde koje nisu imali nikad do tad ali i sad. Ti igraci su se mahom svi posle prodali a Luc potpisao kapitlca i najplacenijije igrac tamo.

                To sto ti imas projekciju da dobar trener mora uci u top8 je druga prica.

                I zvezda ove sezone ima najskuplji tim,ali ne i one sezone kad je bilo ravno deset stranaca i dva promenjena strucna staba.je vec tvoj ozbiljan problem. U ex DR eri nikad nismo imali jeftinije strance nego danas.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Nesrećni Trinkinkijeri je trenerčina za ovog našeg nesrećnika.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Očekivano, Zvezda bez Cirbesa na Kupu Radivoja Koraća

                    https://www.mozzartsport.com/kosarka...-koraca/412215

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Nesrećni Trinkinkijeri je trenerčina za ovog našeg nesrećnika.
                      Trinkijeri samo filozofira a ne moze ni Nemacku ligu da osvoji, kupovi su njegova realnost.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Radonjić bi u NBA bio odličan pomoćni trener zadužen za defanzivnu igru, ono što njega zeza je ofanzivna igra i stav da ne rizikuje te tako pokušava sa proverenim snagama (čudi me da nije pokušao Đenku i Jaku da vrati).
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post

                          Trinkijeri samo filozofira a ne moze ni Nemacku ligu da osvoji, kupovi su njegova realnost.
                          Kupovi i F8 Evrolige. Živote težak li si.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Znači, ove godine Zvezda sa 5,2 miliona € za plate igrača i stručnog štaba ispred Asvela, Žalgirisa i Albe po budžetu. Da bude zabeleženo.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Znači, ove godine Zvezda sa 5,2 miliona € za plate igrača i stručnog štaba ispred Asvela, Žalgirisa i Albe po budžetu. Da bude zabeleženo.
                              paispred njih smo na tabeli.Kad sam ja pisao da Bajern nema vece plate od nas...pa si smejao sa jos nekim. Kosarku mogu da predajem svim klubovima u aba..koliko ne znaju a jos vise lazu..
                              za 5.2m bih rekao odlomak iz poezije..pola pije pola sarcu daje
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Ranijih godina bili smo sa ubedljivo najmanji m budžetom, sada se menadžment potrudio da se stvori tim koji je kadar (po budžetu) da učestvuje u plej-ofu. Nažalost, njihov trud je imao jednu ozbiljnu falinku da se do tog cilja dođe...
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X