Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Radonjicu nabijem te na kurac!

    Comment


    • Ovo večeras je jebena sramota.

      Obradović je početkom drugog poluvremena iskoristio svu glupost Radonjića. I nije prvi put da ne ume prepoznati petorku koja će dokusuriti protivnika.

      Čovek se valjda zakleo Markoviću da će igrati, nemam drugog objašnjenja.

      Koliko znam tu je do kraja sezone, pa se onda nadam da ćemo konačno naći trenera da neke stvari promenimo.

      Pa zašto je i navijača sve manje? I oni prepoznaju kakve su nam ambicije u Evroligi, važno je samo učestvovati i imati 10 pobeda.

      Milioner Kalinić da se spusti na zemlju. Umislio da je Durent, sramotnih poslednjih 6-7 utakmica.

      U poslednje vreme kao da se sve čini da nam se ogadi košarka. Ovo toliko postaje mučno da čovek ne želi više da gleda.





      Comment


      • Radonjiću, nisi ti za EL. Hvala za sve lepe momente, ali dosta je. Idi dok je vreme.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Biće zajebano protiv Mege.

          Ako se rastrče klinci i krenu da sipaju, kuku nama.

          Umorni su naši igrači, jedva na nogama stoje.

          Nije lako, rintaju za siću.

          Comment


          • Ra je svojim vođenjem tima unazad 5-6 utakmica dove ozbiljno u pitanje ljubav navijača koja je skoro bila bezrezervna (i meni je teško i biram reči). Nekada nam je ta treća četvrtina bila "forte" u utakmici ono kada prelamamo tok i protivnika dokusurujemo, sada smo mi ti koji padamo u toj etvrtini kao po pravilu.
            Kalina kao najbolji naš igrač i lider u istom tom periodu pokušava da radi i ono što nije njegovo i što ne može kao ti igrača koji je da izvede i zato imamo onakva dodavanja (koja se presecaju ii završe u autu), imamo neka njegova posrtanja jernne može da izvede ono što izvode bekovi (plej). To i njega frustrira i nastavlja da srlja i postao je štetan po tim.
            Mitar je u sličnoj situaciji i zato greši plus ga problemi koje je imao sa kolenima ograničavaju ali mi nije jasna njegova tehnika šuta, bezopasan je za protivnika na udaljenostima većim od 1 metar.
            Pefi koji je bukvalno izvučen iz penzije i nije ni za ABA nivo.
            Ipak, onaj snimak od sinoć nakon utakmice gde se vidi da su i Džoni i Mitar na ivici suza a ostali "kao da im je sve pomrlo"pokazuje njihovu želju, strast i osećaj nemoći (verovatno jer trenutno nemamo lava na klupi).

            Samo da mi neko racionalno objasni zašto je Cirbić produžen i Pefi otpisan, kao i zašto se nije na "tržištu" našao adekvatan igra?
            Da se razumemo, Ra je nešto najbolje (trenersko) što nas je zadesilo od Pešića na ovamo.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Tačnije, bio je najbolje kad je prekinuo dominaciju Partizana.
              Međutim, za aspiracije u Evroligi je daleko od najboljeg.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Prekinuo je zato što su oni tako hteli.
                Falilo je malo restarta, da se malo zaborave brljotine.

                Comment


                • Ko je hteo, Partizan? Da budu van velike scene 10 godina? Budi ozbiljan.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Prijatelju, seti se u kakvim su finansijskim problemima bili i ko ih je napravio.
                    Šta se dešavalo u narednom periodu i da li je i ko bio odgovoran ili je nagredjen, ustoličen, a ostatak (selektor BiH) drži slovo i predavanja po "objektivnim medijima" koji uzgred pripadaju tom istom timu.
                    Sve u svemu ništa novo, tako je i Džo bagerista smenio Slobu.

                    Comment


                    • Zvezdu muče povrede pred Megu Mozzart: Videćemo ko će moći da igra

                      https://www.mozzartsport.com/kosarka...da-igra/411394

                      Comment


                      • Počeću da izbegavam naše utakmice.

                        Posle njih ne mogu doći sebi a i osećam se umorno ko da sam kopao ceo dan.

                        'Bem ti sunce žareno dobro da nije stradala tabla posle naših frljotki.

                        Ponovo nas spasio Davidovac.

                        Comment


                        • Novi termin odlozene utakmice Zalgiris-Zvezda je 3. April.

                          Comment


                          • Excel tabele izasle u javnost ☺️

                            Comment


                            • Danas protiv Uniksa.

                              Ako nas uguraju u mašinu nagrajisali smo.

                              Cirbes nema sreće, posle korone došla je i povreda pa neće igrati ni protiv Uniksa.

                              Verovatno mu utrnulo dupe od dugog sedenja.

                              Comment




                              • Originally posted by Karamazov View Post

                                Cirbes nema sreće, posle korone došla je i povreda pa neće igrati ni protiv Uniksa.

                                Verovatno mu utrnulo dupe od dugog sedenja.
                                Pre će biti da se ušinuo od rekreacije sa Uragankom.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X