Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Možda da pojača organizaciju napada, eno P Popović briljira.

    Comment


    • Originally posted by L a z a r View Post
      Sve si u pravu sem jednog, žaljenje trenera.
      On nas je napustio sa jačim sastavom i boljim uslovima nego što sada ima. Čovek radi vrhunski posao, ali za koga.
      Ko radi vrhunski posao?
      Ovo je vrhunski tim, najbolje krilo Evrope, jedan od najboljih plejeva Evrope, Holins koji je sigurno bolji od Hola i Vajt koji je sigurno bolji od Kuridže. Zašto oni tako izgledaju je isključiva krivica trenera.
      Večeras je evroligaška košarka dotakla istorijsko dno sa utakmicom u Pioniru.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Pročitaj rečenicu do kraja.
        O kom pleju pričaš Voltersu? Ne za. vaj. Vajt će morati dosta toga da uradi da bi bio blizu učinka Kuridže.
        Holins je možda bolji od onog pleja, ali na primarnoj poziciji ni blizu Lojda.
        Last edited by L a z a r; 01-02-22, 21:09.

        Comment


        • Ok, vidim da može da se shvati da Saša Obradović radi vrhunski posao. Slažem se sa tim.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Volters je najkonstantniji igrač uz Kalinu.
            Previše se troši jer cele sezone nema adekvatnu zamenu. Ivanović je EC igrač, Pefi je penzioner.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • I samo da dodam, nikad mirnije nisam gledao neku našu utakmicuu Puoniru. Znao sam kakav će tok biti odmah otpočetka.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Možda je bolje nepisati ovako vruće glave. Ne da ti kao nešto repliciram, ali dosta toga, bar za mene nije tačno.
                Oko te konstantosti, naročito Kaline. Do duše posledice su umor, a naročito nedostatak par kvalitnetnijih saigrača koji bi preuzeli neke role koje očigledno ovima ne leže.
                Mirno (gledati - navijati) ne mogu brate, pa nije mi u krvi,borba breee.

                Comment


                • Ne mogu da gledam više hrkljuš i da se palim da je to košarka. Nije, znam za bolje.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Donekle te razumem, uskoro će biti znatno lakše protiv Šarloa, Grashopersa, Hamburgera...

                    Comment


                    • Zašto bi igrali protiv njih?
                      Uzećemo ABA ponovo i opet se sledeće godine blamirati u EL. Jebeni dan mrmota.
                      Nije Radonjić samo kriv što je nedorastao tom takmičenju, kriv je i Čović što godinama ima igrače koje protežira a ne zaslužuju da igraju najkvalitetnije evropsko takmičenje.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Ko da dozvoli da Zvezda osvoji ABA-Ligu?
                        Pa ovima je skuplji samo stručni štab od kompletne zvezdine ekipe.
                        Ljudi drže sve u šaci, naročito sad kad imaju podršku sa svih strana.
                        Sportski je i ljudski boriti se, ali mislim da je ovo odavno izrežirano i da je moranje prepustiti primat.
                        Otuda i ovaj nakaradni tim tj doselekcija.
                        Pa čak i da se desi neko čudo, teško će nas više i pozvati, naročito jer će ovi garant dobiti - kupiti licencu.
                        Last edited by L a z a r; 01-02-22, 22:28.

                        Comment


                        • Hmmm pa ajmo realni da budemo. Tim je prvi u ABA u EL pokusavamo u PO i skoro svaku smo egal, zbog kvaliteta tima uzrokovanog budzetom to cesto bude u korist protivnika. Da mi igramo hrkljus-igramo da mozemo bolje-mozemo. Ne znam pravi razlog ne dovodjenja centra i beka/kombo beka zaista cudna odluka. No ako trener nije dao otkaz znaci da su neke realne stvari uticale da se ovaj roster zatvori na ovaj način.
                          Ne treba kriviti ovdje nikoga, Armani je dosta kvalitetna ekipa i u dobroj formi a mi nekako iz korona perioda jos bez snage ali ce to doci na svoje i bice ovo zabavna sezona!

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Ne mogu da gledam više hrkljuš i da se palim da je to košarka. Nije, znam za bolje.
                            Borba prsa u prsa sa najjacim timovima u Evropi i ti ne mozes da gledas, ali si voleo da gleds kako nas tamani kkp, kkb, tamis, radnicki i ko je stigao u Olimpijevoj sezoni.

                            Volis da gledas Sloa, Ssu Filipovskog i Golemca...

                            Ne bih nist dodao vise, sem Kalemegdan u junu!!!
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Dobro poluvreme, bilo bi odlično da nismo lako prosuli razliku od 20 poena.

                              Comment


                              • Herpes po cijeloj koži?

                                Comment

                                Working...
                                X