Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako je ekipa rado vidjenih avatara?! Sto se nase dosadasnje igre tiče, super je ovo. Koliko srece sa rosterom nismo imali ovo je jos i super rezultat. Toliko utakmica egal i bas tijesnih poraza da sam zadovoljan. Osim Baskonije niko nas nije ucinio da izgledamo nemocno.
    Par finesa nam fali a to valjda ljudi u klubu i sami vide. Najavljuje se dolazak Petruševa pa ako je to garantovano +1 ugovor onda ok ali na pola sezone samo u ABA pa posle ode dalje e to mi ne valja.
    Mogu Vam reći da je steta sto necemo u PO jer igrom smo zasluzili. Sutra Mornar lagano da utrpamo sa nekih 100poena pa da vidimo kako Monaco da ispratimo sa posteno popunjenom halom.

    Comment


    • Originally posted by Karamazov View Post

      'Bem li ga, on često ima ovakve neke zagonetke.

      Niko nije čist, svi su se uprljali.

      Problem je samo što se jedna strana stalno busala u grudi i pričala o nekom moralu.

      A znalo se da je to sve bila gluma, kad se zadovolji interes nije više bitno da li se ukralo iz nardonog džepa.

      Nema tu morala, i kod jednih i kod drugih slepo se gleda samo svoj interes
      .

      Inače, nastavi Ganac da jinksuješ.
      Ово се зове администратор ! Свака част на овој поруци !

      Знамо ми ко нам је на челу клуба, знамо да није идеално, ал' барем не сер...мо о неком моралу, политици у спорту и немаштини.

      Са друге стране имамо људе који све то раде, а структура у клубу им је таква да би могао да би им позавидео Атлетико Натсионал кад га је водио Пабло Ескобар. Од политике до ''успешни'' страначких бизнисмена. Можеш бираш...

      Чудно је како сад не дробе о политици кад им теку мед и млеко... Оно што је ПСЖ у фудбалу, то су они у кошарци. Доводе се играч као на траци. Чак је упитно требали им играч на тој позицији, ал' се он доводи. Као кад богати фудбалски клуб има 3 добра крилна играча, ал он доведе и четвртог па нек се кољу ко је бољи. Онако чисто из досаде доведеш играча...

      Ал' нека... Титула ће бити још слађа после свих ових њихових трансфера и лажног моралисања

      Надам се да онај карамбол у ЕПС-у и нестанак струје није погодио и Радоњин стан. Нек пали компјутер и тражи неког центра на нету

      Падају Манекени у уторак у Пиониру

      Comment


      • Pozdrav Viktore i Montepaski!

        Pa gde ste vas dvojica? Što ste pobegli on naše ekipe i to sada kad je najteže?

        Napadaju nas Bananameni sa svih strana.

        Forum je malo živnuo, brz je ko munja.

        Comment


        • Čiča kako sam i dijelom web dizajner pravo me nervira 100 linija neispravnog java scripta i cekanje od 30sec na svaku komandu pa sam batalio, procitam ponekad. Sad je malo više posla pa i ne stizem iskreno nemam praznog hoda 😭. Odgledam tekmu, malo me ponese emocija ali realno mi treba da budemo zadovoljni zalaganjem i igrom na žalost rezultati su mogli biti sa malo sreće dosta bolji al ajd to je sport.
          U zdravlje!

          Comment


          • Originally posted by Victor BG View Post
            Kako je ekipa rado vidjenih avatara?! Sto se nase dosadasnje igre tiče, super je ovo. Koliko srece sa rosterom nismo imali ovo je jos i super rezultat. Toliko utakmica egal i bas tijesnih poraza da sam zadovoljan. Osim Baskonije niko nas nije ucinio da izgledamo nemocno.
            Par finesa nam fali a to valjda ljudi u klubu i sami vide. Najavljuje se dolazak Petruševa pa ako je to garantovano +1 ugovor onda ok ali na pola sezone samo u ABA pa posle ode dalje e to mi ne valja.
            Mogu Vam reći da je steta sto necemo u PO jer igrom smo zasluzili. Sutra Mornar lagano da utrpamo sa nekih 100poena pa da vidimo kako Monaco da ispratimo sa posteno popunjenom halom.
            I Uniks nas je razbio. Protiv njih smo delovali kao kakav ABA2 ligaš što bi prošao protiv nas. Nismo mogli da ih ispratimo pogledom koliko su brzo menjali mesta i radili ostale radnje u napadu.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Baš je razočaranje Ivanović.

              Comment


              • Je l’ stize Petrusev braco Cigani? Red je da u moru Cigana koji igraju kod njih i mi dovedemo jednog Grobara kod nas.

                Comment


                • Stići će ako neko Radonju prsne svetom vodicom.

                  Izgleda mu Cirbes napravio vradžbine jer i dalje veruje da ga može osposobiti za ozbiljnu košarku.

                  Inače, večeras kao i protiv Krke utakmicu preokrenuo Davidovac kad ga je Radonja turio na 5.

                  Srećom na vreme je to uradio jer bi sa Cirbesom usrali motku.

                  Comment


                  • Na 38% obrtaja.
                    Dosta za boraniju.

                    Comment


                    • Nema Petruseva ali tu je Maik do kraja sezone…

                      https://www.maxbetsport.rs/saznajemo...sezone-339203/

                      Comment


                      • I zvanično produžio do kraja sezone.

                        Užas.

                        Comment


                        • Štooo?
                          Fino uštedjena novčana sredstva, koja su, inače, više potrebnija drugima.
                          Nama će, priča se, svesrdno pomoći Danilović i kss, ministarstvo i Udovičić, čak i Bjeka sa fss da dobijemo A licencu za narednih par godina.
                          Last edited by L a z a r; 31-01-22, 15:23.

                          Comment


                          • Originally posted by L a z a r View Post
                            Štooo?
                            Pa zbog njegove apatrapave igre.

                            Comment


                            • Nama više ni kožne gaće neći pomoći, a kamo li pitanje nekog centra, vrhunskog ili ovakvog kao što je sad Cirbes.
                              Odavno su podeljene karte i uloge.

                              Comment


                              • Dejo bas hoce da se popisa po Zelimiru iz Cacka
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X