Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Blažić je igrao manje minuta i za bolju reprezentaciju tako da ta poređenja i nisu baš relevantna. Ovo je čisto krpljenje pod parolom bolje išta nego ništa.
    Ok bolja repka Slovenija generalno, ali završiti 5. ili 6. nije neka razlika, čak su meni Ukrajinci i napravili veći uspeh, jer kao prvo ovo im je najbolji plasman u istoriji, a kao drugo Slovenija je bila domaćin te je imala i prednost domaćeg terena.

    Videćemo na šta će se pokazati ovaj, u ostalom rekoh može samo da pomogne, ne vidim način da nam odmogne, bar ne do kraja ove sezone.

    Comment


    • Već je pomogao u drvenizaciji ekipe Pogledaj mu minutažu u klubu koji je slabiji od našeg, još je domaći igrač.

      Comment


      • http://basketball.realgm.com/player/.../Summary/26004

        Statistika kaže da je u napadu kanal...

        Comment


        • Najava za Ritas]
          http://www.redstarbelgrade.info/kosa...-evrokupa.html
          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

          Comment


          • Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

            Comment


            • Ima li Lipo pravo nastupa protiv Ritasa?

              Comment


              • Originally posted by KERSDRS View Post
                Ima li Lipo pravo nastupa protiv Ritasa?
                Negde sam pročitao da nema pravo da igra Evrokup, neka me ispravi neko ako zna bolje

                Comment


                • Јел игра овај код Фратела у репки, ја се не могу сетити? Ал генерално сви су Украјинци добри шутери.
                  Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                  Comment


                  • Originally posted by KERSDRS View Post
                    Ima li Lipo pravo nastupa protiv Ritasa?
                    Nema!!!Vreme za registraciju je isteklo pre 20 dana.
                    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                    Comment


                    • Originally posted by Nightbird View Post
                      Јел игра овај код Фратела у репки, ја се не могу сетити? Ал генерално сви су Украјинци добри шутери.
                      Pohvalio ga je Saša Obradović, da mu verujemo.

                      Comment


                      • Sad mi javlja ortak, Tegi nasao neki pravilnik... Hahahahaha, kakav lik. Igra se sa Dr Covicem

                        Comment


                        • Saša Obradović o Lipu :

                          „Липовиј је код мене стекао нека од основних кошаркашких знања, тако да мислим да могу добро да проценим његове квалитете и могућности. Има изванредно тело, солидан шут, не само да покрива три позиције у нападу, него може и да брани три позиције. Мало подсећа на Јаку Блажича и сигурно ће бити добро појачање. У игри не тражи пуно за себе, трпи клупу, може и да преузме одговорност када треба. Тимски је играч и неће нарушити хемију у екипи, која је сада вероватно добра.“
                          A i Radenović je igrao u sa njim u Donjecku dve sezone

                          „Липовиј је један од највећих талената Украјине, највећи уз Олексија Лена. Он је дечко који је највише сазрео уз наше тренере, првенствено ту мислим на Сашу Обрадовића. Дечко са фантастичним физичким предиспозицијама, озбиљан је атлета и поливалентан је, може да игра на више позиција. Очекујем да буде адекватно појачање за нас. Апсолутно је посвећен кошарци, остаје и после тренинга у сали да индивидуално вежба. Веома је мотивисан да напредује, зато вредно ради и дисциплинован је.“
                          Last edited by Lord Aleksoni; 03-03-14, 22:54.

                          Comment


                          • Lipovij: „Sa Bobanom sam bio na NBA kampovima tokom leta u Milvokiju. Zajedno smo putovali nazad u Evropu, ali smo imali problema sa letom iz Detroita pa smo umesto u Njujork sleteli u Filadelfiju. Iz Filadelfije smo išli vozom za Njujork tako da smo imali dosta vremena za razgovor. Mogu da kažem da je Boban sjajan momak i veliko mi je zadovoljstvo što će mi biti saigrač.“
                            U najavi dobra saradnja

                            Comment


                            • http://www.kkcrvenazvezda.rs/index.p...m-i-pobedjujem

                              Comment


                              • http://sportal.rs/news.php?news=120629

                                Bez Radenoviča sutra, no link sam okačio jer u njemu imate video sa pres konferencije povodom novog pojačanja.

                                Comment

                                Working...
                                X