Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SRETAN FICA SVIMA KOJI SLAVE!!!!!!

    Comment


    • Koj e Fića?

      Comment


      • Петрушев?

        Comment


        • Ma ništa od Petruševa.

          Po svemu sudeći Cirbes će produžiti ugovor.

          Comment


          • Не знам шта да кажем... Ако је Радоњи добар и мени је. Радоња би сад ''васкрсао'' и Зорана Ерцега а камоли Цирбеса

            Comment


            • Originally posted by Karamazov View Post
              Ma ništa od Petruševa.

              Po svemu sudeći Cirbes će produžiti ugovor.
              Cirbić je produžio do kraja sezone.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by nebitan View Post

                Cirbić je produžio do kraja sezone.
                To mi je promaklo, hvala na suprajsu.

                Comment


                • Prica se za Alana Williamsa. Ima vise razloga zasto mi se to ne svidja , prvi imamo vec 3 centra od kojih nijedan nema sut a ni skocnost,drugi on je skupa igracka ,najveci problem je u tome i kad bi ga doveli Mitrovic bi otisao na 4 a to je greh u današnjoj kosarci . Mitrovic samo na 5 . Cirbes po meni sasvim okej malo Jos da se dotera i za kraj sezone ce da bude pravi

                  Comment


                  • Bek nama treba pod hitno . Lazarević decko igra dobro ili on da uzme sve holinsove minute ili da se ovaj liferuje

                    Comment


                    • Čović: Cilj redovno učešće u plej-ofu Evrolige, neko radi da ne budemo stalni članovi elite

                      https://www.mozzartsport.com/kosarka...i-elite/408165

                      Nedugo posle ozvaničenja novog Čovićevog mandata Crvena zvezda bila je blizu dovođenja pojačanja na poziciji centra. Međutim, kako je rok za transfere igrača među evroligaškim klubovima prošao u utorak u 18 časova, tako su u vodu pale i sve glasine da će Zvezda u nastavak sezone sa novim snagama. A, nije da nije bilo pokušaja da se potpiše novo ime...

                      “Zvezda je bila aktivna, ali nije stvar u tome da dovedete nekog igrača po svaku cenu. Pritom na tržištu nije baš sjajna situacija. Drugo, naš koncept od iduće sezone postepeno mora da ulazi u varijantu da ne trošimo više nego što zarađujemo, mada smo i do sada o tome vodili računa“, rekao je Čović za Večernje novosti.

                      Comment


                      • Nema navijača Zvezde koji nije poželeo nekog drugog na mestu centra ili 4-5, ali sve govori da će ovo biti još jedna sezona koja se neće odigrati do kraja i gde će komšije "osvojiti sve".
                        Tako da bi baš bilo glupo kupovati kojekakve Lesorte, Qu. ce i ostale.

                        Comment


                        • Milan Dozet najverovatnije novi sportski direktor kluba.

                          Comment


                          • Radonjić prekinuo intervju, setio se Savićevića u Zagrebu: Počeo sam k’o Dejo

                            https://nova.rs/sport/kosarka/radonj...o-sam-ko-dejo/

                            Comment


                            • Lep početak utakmice.

                              Comment


                              • Defanzivni skok koji nismo mogli da uhvatimo posle njihovih promasaja u poslednjoj cetvrtini i produzetku i petorka koja je "crkla" jos pre kraja regularnog dela utakmice igra ceo produzetak bez izmena.

                                Comment

                                Working...
                                X